کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مارتین کیون اسطوره‌ی آرسنال و کارشناس شبکه بی‌تی ‌اسپرت معتقد است کیفیت توریرا باعث شده است گرانیت ژاکا بتواند توانایی‌های واقعی خود را به عرضه ظهور بگذارد.
لوکاس توریرا که تابستان با قراردادی ۲۶ میلیون پوند از سمپدوریا به توپچی‌ها پیوست، نتوانست تا قبل از پیروزی دو بر صفر مقابل اورتون راهی به ترکیب اصلی آرسنال پیدا کند، اما از آن موقع در دو بازی متوالی است که در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.

بسیاری از هواداران آرسنال بر این باور هستند که لوکاس توریرا بازیکنی است که سال‌ها حلقه مفقود شده‌ی ترکیب آرسنال بوده است، گرانيت ژاکا بارها به دلیل نمایش‌های ضعیفش برای آرسنال مورد انتقاد هواداران قرار گرفته است، اما مارتین کیون دلیل این نمایش‌های ضعیف را عدم تناسب سبک بازی و نقش او در ترکیب تیم آرسنال می‌داند.

مارتین کیون اسطوره‌ی آرسنال در مورد لوکاس توریرا در دیدار فولام گفت:"لوکاس توریرا بسیار محکم و پر قدرت بازی می‌کند، او به خوبی بازیکنان آرسنال را پوشش می دهد و فضای زیادی در اختیار آنها قرار می‌دهد، توریرا دقیقاً در فضایی بازی می‌کند که آرسنال به آن بسیار نیاز دارد، اگر تیم شما از عقب به جلو فشار بیاورد برای هافبک‌های تیم بازی کردن آسان‌تر می‌شود، با حضور لوکاس توریرا، گرانيت ژاکا می‌تواند صاحب توپ شود و مقداری از توانی‌های خودش را نشان دهد.

هواداران از اینکه ژاکا نمی‌تواند تکل بزند انتقاد می‌کنند، اما حالا لوکاس توریرا می‌تواند این مسئولیت را عهده‌دار شود، لوکاس بازیکنی است که وجودش در ترکیب باعث پیشرفت بازی بازیکنان در زمین می شود او دقیقاً یکی از حلقه های گمشده‌ی آرسنال در ترکیب خود بود."

ثبت نظر شما
18+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بازی امشب به پنالتی کشیده میشود
چارلی نیکولاس پیش بینی خود را از بازی آرسنال - تاتنهام ارائه داد.
ژروینیو از حضور خود در آرسنال برایمان می‌گوید!
ژروینیو از دو سال حضور خود در آرسنال برایمان می‌گوید!
آرسنال باید چند مدافع باکیفیت خریداری کند
ری پالر معتقد است آرسنال بشدت به مدافع با کیفیت نیاز دارد
مارسیال زیر نظر باشگاه آرسنال و چلسی
مارسیال میتواند خرید احتمالی آرسنال باشد. مقصد این بازیکن با استعداد شهر لندن است ؟
کنفرانس مطبوعاتی امری پیش از بازی با تاتنهام در کارابائو کاپ
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پیش از بازی با تاتنهام در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کارابائو کاپ. او در این کنفرانس درباره تاتنهام، مصدومان تیم، مورینیو و موضوعات دیگر صحبت کرد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲٦ نوشت :
@Michael Jackson

سلام. سوال خوبی بود چون تا حالا بهش فکر نکرده بودم. اگه بشه روش یه تحقیقی میکنم. ولی حدسم اینه که ورزشگاه سیتی بزرگترین باشه

مربوط به میلوال 1 آرسنال 3 (Continental cup )
Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی