کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
پیتر اوبو بوکسور سابق انگلیسی که اصالتی نیجریه‌ای نیز دارد به الیکو دانگوته میلیارد نیجریه‌ای توصیه می‌کند سرمایه‌گذاری در باشگاه آرسنال را فراموش کند و پول خود را صرف ورزش در کشور خودش کند.
 
دانگوته هرگز علاقه خود را به خرید آرسنال پنهان نکرده است، اما برخی از منتقدان او بر این باورند که او هیچگاه قصد خرید سهام کامل باشگاه آرسنال را نداشته است و تنها می‌خواهد از این طریق نام خود را سر زبان‌ها بیاورد، حقیقت هرچه باشد، پیتر اوبو معتقد است این میلیاردر نیجریه‌ای باید به جای خرید باشگاه آرسنال پول خود را صرف ارتقای ورزش نیجریه کند و این موضوع را به خود او هم گفته است.
 
دانگوته که صاحب ثروتی ۱۴.۱ میلیارد دلاری است، در مصاحبه با فایننشیال تایمز ارزش سهام کل باشگاه آرسنال را در حدود ۲ میلیارد دلار تخمین می‌زند، [گفتنی است فوربس در سال ۲۰۱۶ آرسنال را دو میلیارد و هفده میلیون دلار ارزش‌گذاری کرده است.]  او این خرید را پاداش اتمام پالایشگاه نفتی بزرگی می‌داند که قرار است روزانه ۶۵۰ هزار بشکه نفت تولید کند.
 
دانگوته در مورد این موضوع فایننشیال تایمز گفت:من عاشق باشگاه آرسنال هستم و قطعاً به زودی برای خرید تمام سهام این باشگاه اقدام خواهم کرد، زمانی که مالک باشگاه آرسنال بشوم، تمام توقعات هواداران آرسنال را برآورده خواهم کرد."
 
قبل از اینکه شما هواداران آرسنال در مورد این موضوع هیجان‌زده شوید، بیان چند نکته خالی از لطف نیست، اول اینکه دانگوته در رده‌بندی ثروتمندان مجله فوربس در جایگاه صدم قرار دارد و ثروتش از استن کرونکه حدود چهار میلیارد دلار بیشتر است، دوم اینکه همان طور که بارها خانواده کرونکه تاکید کرده است استن کرونکه تحت هیچ شرایطی قصد فروش آرسنال را ندارد، و به تازگی نیز با خرید سهام عثمانوف مالکیت باشگاه را به دست گرفته است.
 

تگ ها

ثبت نظر شما
0+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بازی امشب به پنالتی کشیده میشود
چارلی نیکولاس پیش بینی خود را از بازی آرسنال - تاتنهام ارائه داد.
ژروینیو از حضور خود در آرسنال برایمان می‌گوید!
ژروینیو از دو سال حضور خود در آرسنال برایمان می‌گوید!
آرسنال باید چند مدافع باکیفیت خریداری کند
ری پالر معتقد است آرسنال بشدت به مدافع با کیفیت نیاز دارد
مارسیال زیر نظر باشگاه آرسنال و چلسی
مارسیال میتواند خرید احتمالی آرسنال باشد. مقصد این بازیکن با استعداد شهر لندن است ؟
کنفرانس مطبوعاتی امری پیش از بازی با تاتنهام در کارابائو کاپ
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پیش از بازی با تاتنهام در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کارابائو کاپ. او در این کنفرانس درباره تاتنهام، مصدومان تیم، مورینیو و موضوعات دیگر صحبت کرد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲٦ نوشت :
@Michael Jackson

سلام. سوال خوبی بود چون تا حالا بهش فکر نکرده بودم. اگه بشه روش یه تحقیقی میکنم. ولی حدسم اینه که ورزشگاه سیتی بزرگترین باشه

مربوط به میلوال 1 آرسنال 3 (Continental cup )
Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی