کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
پیتر اوبو بوکسور سابق انگلیسی که اصالتی نیجریه‌ای نیز دارد به الیکو دانگوته میلیارد نیجریه‌ای توصیه می‌کند سرمایه‌گذاری در باشگاه آرسنال را فراموش کند و پول خود را صرف ورزش در کشور خودش کند.
 
دانگوته هرگز علاقه خود را به خرید آرسنال پنهان نکرده است، اما برخی از منتقدان او بر این باورند که او هیچگاه قصد خرید سهام کامل باشگاه آرسنال را نداشته است و تنها می‌خواهد از این طریق نام خود را سر زبان‌ها بیاورد، حقیقت هرچه باشد، پیتر اوبو معتقد است این میلیاردر نیجریه‌ای باید به جای خرید باشگاه آرسنال پول خود را صرف ارتقای ورزش نیجریه کند و این موضوع را به خود او هم گفته است.
 
دانگوته که صاحب ثروتی ۱۴.۱ میلیارد دلاری است، در مصاحبه با فایننشیال تایمز ارزش سهام کل باشگاه آرسنال را در حدود ۲ میلیارد دلار تخمین می‌زند، [گفتنی است فوربس در سال ۲۰۱۶ آرسنال را دو میلیارد و هفده میلیون دلار ارزش‌گذاری کرده است.]  او این خرید را پاداش اتمام پالایشگاه نفتی بزرگی می‌داند که قرار است روزانه ۶۵۰ هزار بشکه نفت تولید کند.
 
دانگوته در مورد این موضوع فایننشیال تایمز گفت:من عاشق باشگاه آرسنال هستم و قطعاً به زودی برای خرید تمام سهام این باشگاه اقدام خواهم کرد، زمانی که مالک باشگاه آرسنال بشوم، تمام توقعات هواداران آرسنال را برآورده خواهم کرد."
 
قبل از اینکه شما هواداران آرسنال در مورد این موضوع هیجان‌زده شوید، بیان چند نکته خالی از لطف نیست، اول اینکه دانگوته در رده‌بندی ثروتمندان مجله فوربس در جایگاه صدم قرار دارد و ثروتش از استن کرونکه حدود چهار میلیارد دلار بیشتر است، دوم اینکه همان طور که بارها خانواده کرونکه تاکید کرده است استن کرونکه تحت هیچ شرایطی قصد فروش آرسنال را ندارد، و به تازگی نیز با خرید سهام عثمانوف مالکیت باشگاه را به دست گرفته است.
 

تگ ها

ثبت نظر شما
0+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

امری در حال صحبت با بازیکنان آرسنال
اونای امری مشغول صحبت رو در رو با ستاره های تیم خود قبل از تعطیلات تابستانی پیش روست.
بعد از کراسکو، حالا تمرکز روی فریزر است
رایان فریزر درخواست بورنموث برای تمدید قرار داد را رد کرده است!
آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.
برنامه کامل بازی های لیگ منتشر شد
آرسنال در اولین بازی لیگ برتر باید مهمان زاغ‌ها باشد!
هکتور بلرین کاپیتان جدید آرسنال در دوران اونای امری
او یک بازیکن جوان است که در ماه مارس ۲۴ ساله شد، کسی که به عنوان یک فوتبالیست در آرسنال رشد کرد ...

آخرین نظرات

مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٦ نوشت :
به به ... خوش اومدی به آرسنال ....آشناییش با جو مونتمو هم بی تاثیر نبوده تو این انتقال ...دو تا بچه داره فکر کنم :/
مرسی بابت بیوگرافی فوتبالیش...تیمهای مختلفی بازی کرده...تجربه ش کمکمون میکنه.

مربوط به جنیفر بیتی به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی