کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

منچستر یونایتد به دنبال به خدمت گیری آرون رمزی است و امیدوار است پس از سه مرتبه تلاش برای خرید او این مرتبه موفق باشد، پس از آنکه آرسنال قرارداد پیشنهادی خود به آرون رمزی را پس گرفت، این بازیکن در مسیر خروج از باشگاه قرار گرفته است و خوزه مورینیو آماده بستن قرارداد با این بازیکن است. 
 
اولین تلاش منچستر یونایتد برای خرید رمزی در زمان سر الکس فرگوسن رقم خورد، اما در نهایت رمزی پس از ترک کاردیف با ۴.۸ میلیون پوند به آرسنال پیوست، گزارش‌ها حاکی از آن است تابستان امسال منچستر یونایتد بار دیگر تلاش خود را برای به خدمت گیری آرون رمزی بکند، اما با تصمیم اونای امری مبنی بر حفظ ستاره‌های باشگاه آرسنال، این بار با پاسخ منفی آرسنال مواجه شده‌اند.
 
پس از قبول هدایت آرسنال، روابط امری و رمزی چندان بی حاشیه نبوده است و کنار گذاشتن رمزی در بازی مقابل چلسی در ابتدای فصل باعث بروز مشاجره میان این دو شده است، به نظر می‌رسد سرمربی اسپانیایی آرسنال پشت پرده پس گرفتن قراردادی باشد که به هافبک ولزی توپچی‌ها پیشنهاد شده بود و این امر رمزی را بر آن داشته است تا تابستان سال آینده با اتمام قراردادش آرسنال را به صورت رایگان ترک کند.
 
رقم حقوق پرداختی به بازیکنان آرسنال به بالاترین سطح خود رسیده است و امری نیز قصد دارد تابستان سال آینده بازیکنان مدنظر خود را خریداری کند، رقم بالای حقوق درخواستی رمزی از بودجه نقل و انتقالاتی تیم می‌کاهد و پس گرفتن قرارداد او چندان بی‌ارتباط با این موضوع نیست.
 
آرسنال آماده است تا در ژانویه پیشنهادهای مطرح شده برای هافبک کهنه‌کار خود را مورد بررسی قرار دهد اما خود او قصد دارد تا انتهای فصل در آرسنال بماند و پایان فصل به صورت رایگان از این تیم جدا شود، رمزی از ژانویه می‌تواند با باشگاه‌های خارج از انگلستان پیش قرارداد امضاء کند و به نظر می‌رسد خود او هم برای رفتن از انگلیس بی‌میل است.
 

ثبت نظر شما
5+4=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ گفت »
1
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی