کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

منچستر یونایتد به دنبال به خدمت گیری آرون رمزی است و امیدوار است پس از سه مرتبه تلاش برای خرید او این مرتبه موفق باشد، پس از آنکه آرسنال قرارداد پیشنهادی خود به آرون رمزی را پس گرفت، این بازیکن در مسیر خروج از باشگاه قرار گرفته است و خوزه مورینیو آماده بستن قرارداد با این بازیکن است. 
 
اولین تلاش منچستر یونایتد برای خرید رمزی در زمان سر الکس فرگوسن رقم خورد، اما در نهایت رمزی پس از ترک کاردیف با ۴.۸ میلیون پوند به آرسنال پیوست، گزارش‌ها حاکی از آن است تابستان امسال منچستر یونایتد بار دیگر تلاش خود را برای به خدمت گیری آرون رمزی بکند، اما با تصمیم اونای امری مبنی بر حفظ ستاره‌های باشگاه آرسنال، این بار با پاسخ منفی آرسنال مواجه شده‌اند.
 
پس از قبول هدایت آرسنال، روابط امری و رمزی چندان بی حاشیه نبوده است و کنار گذاشتن رمزی در بازی مقابل چلسی در ابتدای فصل باعث بروز مشاجره میان این دو شده است، به نظر می‌رسد سرمربی اسپانیایی آرسنال پشت پرده پس گرفتن قراردادی باشد که به هافبک ولزی توپچی‌ها پیشنهاد شده بود و این امر رمزی را بر آن داشته است تا تابستان سال آینده با اتمام قراردادش آرسنال را به صورت رایگان ترک کند.
 
رقم حقوق پرداختی به بازیکنان آرسنال به بالاترین سطح خود رسیده است و امری نیز قصد دارد تابستان سال آینده بازیکنان مدنظر خود را خریداری کند، رقم بالای حقوق درخواستی رمزی از بودجه نقل و انتقالاتی تیم می‌کاهد و پس گرفتن قرارداد او چندان بی‌ارتباط با این موضوع نیست.
 
آرسنال آماده است تا در ژانویه پیشنهادهای مطرح شده برای هافبک کهنه‌کار خود را مورد بررسی قرار دهد اما خود او قصد دارد تا انتهای فصل در آرسنال بماند و پایان فصل به صورت رایگان از این تیم جدا شود، رمزی از ژانویه می‌تواند با باشگاه‌های خارج از انگلستان پیش قرارداد امضاء کند و به نظر می‌رسد خود او هم برای رفتن از انگلیس بی‌میل است.
 

ثبت نظر شما
11+8=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ گفت »
1
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی