کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

برند لنو در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آرسنال از تصمیم خود برای پیوستن به آرسنال می‌گوید و از دو هم‌تیمی خود که در این انتقال نقش کلیدی داشتند تشکر می‌کند.
 
این بازیکن آلمانی که در تابستان از بایر لورکوزن به آرسنال پیوست، شش بازی ابتدایی لیگ جایی در ترکیب آرسنال نداشت چرا که پتر چک انتخاب نخست امری برای پست دروازه‌بانی تیم بود، اما با مصدومیت چک اوضاع تغییر کرد و حالا لنو در پنج بازی آخر آرسنال به میدان رفته است.
 
لنو به سایت رسمی آرسنال در مورد انتقال خود به آرسنال گفت:عاشق لورکوزن بودم و بازی کردن برای این تیم رؤیای همیشگی من بود، من برای تیم ملی آلمان هم به میدان رفته‌ام و باید صادقانه بگویم فکر نمی‌کردم اوضاع برایم بهتر از این شود، تا اینکه از علاقه آرسنال به خودم مطلع شدم.
 
بازی کردن در لیگ برتر چشم‌انداز بسیار هیجان‌انگیزی برایم بود و خوشبختانه از قبل با چند بازیکن در لیگ انگلیس آشنا بودم، حدود ۱۰ یا ۱۱ سال است که موستافی را می‌شناسم، ما باهم از تیم زیر ۱۷ سال تا زیر ۲۱ سال آلمان هم‌تیمی بودیم، البته با مسوت در تیم ملی آلمان هم ‌بازی کرده‌ام، همچنین با گرانیت ژاکا، اوبامیانگ و میخیتاریان از زمان حضورشان در بوندسلیگا آشنا هستم و به نظرم خیلی جالب است که حالا همگی با هم در آرسنال بازی می‌کنیم.
 
قبل از اینکه تصمیم نهایی در رابطه با پیوستن به آرسنال را بگیرم، با موستافی و اوزیل صحبت کردم، هر دو گفتند که آرسنال باشگاه بزرگی است و عاشق بازی کردن برای آن هستند، سپس با برادرم، پدر و مادرم و نامزدم صحبت کردم، همگی از بحث حضور من در آرسنال بسیار هیجان‌زده بودند، با این شرایط جای شکی نبود که باید به آرسنال بروم، اما آمدن به باشگاه بزرگی مانند آرسنال برای من بسیار دشوار و چالش برانگیز بود، چون در این باشگاه دروازه‌بانان بزرگی همچون دیوید سیمن و ینس لمن سابقه‌ی پوشیدن پیراهن آرسنال را داشته اند، و دیگر قسمت چالش برانگیز بودن انتخاب آرسنال برای من، رقابت با پتر چک بود که او یکی از بهترین دروازه‌بان جهان است و من باید برای حضور در ترکیب ثابت تیم با چک رقابت می‌کردم، به هر حال من با تمام این شرایط و شناخت‌ها تصمیم خودم را گرفتم تا در یکی از بزرگترین باشگاه‌های اروپا حضور پیدا کنم و به لندن سفر کردم، تصمیمی که از آن بسیار خرسند هستم."
 

ثبت نظر شما
4+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی