کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

برند لنو در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آرسنال از تصمیم خود برای پیوستن به آرسنال می‌گوید و از دو هم‌تیمی خود که در این انتقال نقش کلیدی داشتند تشکر می‌کند.
 
این بازیکن آلمانی که در تابستان از بایر لورکوزن به آرسنال پیوست، شش بازی ابتدایی لیگ جایی در ترکیب آرسنال نداشت چرا که پتر چک انتخاب نخست امری برای پست دروازه‌بانی تیم بود، اما با مصدومیت چک اوضاع تغییر کرد و حالا لنو در پنج بازی آخر آرسنال به میدان رفته است.
 
لنو به سایت رسمی آرسنال در مورد انتقال خود به آرسنال گفت:عاشق لورکوزن بودم و بازی کردن برای این تیم رؤیای همیشگی من بود، من برای تیم ملی آلمان هم به میدان رفته‌ام و باید صادقانه بگویم فکر نمی‌کردم اوضاع برایم بهتر از این شود، تا اینکه از علاقه آرسنال به خودم مطلع شدم.
 
بازی کردن در لیگ برتر چشم‌انداز بسیار هیجان‌انگیزی برایم بود و خوشبختانه از قبل با چند بازیکن در لیگ انگلیس آشنا بودم، حدود ۱۰ یا ۱۱ سال است که موستافی را می‌شناسم، ما باهم از تیم زیر ۱۷ سال تا زیر ۲۱ سال آلمان هم‌تیمی بودیم، البته با مسوت در تیم ملی آلمان هم ‌بازی کرده‌ام، همچنین با گرانیت ژاکا، اوبامیانگ و میخیتاریان از زمان حضورشان در بوندسلیگا آشنا هستم و به نظرم خیلی جالب است که حالا همگی با هم در آرسنال بازی می‌کنیم.
 
قبل از اینکه تصمیم نهایی در رابطه با پیوستن به آرسنال را بگیرم، با موستافی و اوزیل صحبت کردم، هر دو گفتند که آرسنال باشگاه بزرگی است و عاشق بازی کردن برای آن هستند، سپس با برادرم، پدر و مادرم و نامزدم صحبت کردم، همگی از بحث حضور من در آرسنال بسیار هیجان‌زده بودند، با این شرایط جای شکی نبود که باید به آرسنال بروم، اما آمدن به باشگاه بزرگی مانند آرسنال برای من بسیار دشوار و چالش برانگیز بود، چون در این باشگاه دروازه‌بانان بزرگی همچون دیوید سیمن و ینس لمن سابقه‌ی پوشیدن پیراهن آرسنال را داشته اند، و دیگر قسمت چالش برانگیز بودن انتخاب آرسنال برای من، رقابت با پتر چک بود که او یکی از بهترین دروازه‌بان جهان است و من باید برای حضور در ترکیب ثابت تیم با چک رقابت می‌کردم، به هر حال من با تمام این شرایط و شناخت‌ها تصمیم خودم را گرفتم تا در یکی از بزرگترین باشگاه‌های اروپا حضور پیدا کنم و به لندن سفر کردم، تصمیمی که از آن بسیار خرسند هستم."
 

ثبت نظر شما
1+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی