کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

گیلم بالاگ کارشناس معتبر و مفسر شناخته شده فوتبال مدعی است آرسنال از وجود بازیکنانی همانند صلاح یا هازارد که بتوانند در لحظات کلیدی به کمک این تیم بیایند، بی‌بهره است.

اونای امری در تلاش برای ساختن تیمی است که بتواند همپای بهترین تیم‌های لیگ برتر به رقابت بپردازد، تا این جای کار روش‌های این سرمربی اسپانیایی کارساز بوده است و پس از شکست‌های پی‌ در پی مقابل منچستر سیتی و چلسی در ابتدای لیگ، اکنون ۹ مسابقه است که تیمش پیروز از زمین خارج می‌شود.

اما طبق نظر گیلم بالاگ، علی‌رغم آنکه چهره‌هایی شناخته شده‌ای در رختکن تیم آرسنال حضور دارند، اما آرسنال بازیکن شاخص و تعیین کننده‌ای در ترکیب خود نمی‌بیند.

گیلم بالاگ در مورد این موضوع گفت:شما وقتی به سه مهاجم آرسنال یعنی الکساندر لاکازت، اوبامیانگ و دنی ولبک می‌نگرید، این سؤال برای شما به وجود می‌آید که آیا آرسنال بلاخره بازیکنی که در لحظات کلیدی به کمک این تیم بیاید در اختیار دارد یا خیر؟ کسی که بتواند در لحظاتی که همه چیز خوب پیش نمی‌رود تعیین کننده‌ی سرنوشت بازی باشد، خب جواب من به این سؤال خیر است.چون آرسنال بازیکنی مانند صلاح و ادن هازارد در ترکیب خود نمی‌بیند، اونای امری مجبور است بازیکنان را با اطلاعات کافی در مورد تیم حریف و همچنین کاری که باید در طول بازی صورت دهند، روانه بازی کند، به نظرم کادرفنی آرسنال تصور می‌کنند که اکثر امتیازاتی که در این فصل بدست آوردن بابت عملکرد بسیار خوب پتر چک است و البته قدرت بالای خطه حمله‌ی این تیم."

بالاگ در بخش دیگری از صحبت‌های خود به زوج اوبامیانگ و لاکازت در ترکیب آرسنال می‌پردازد و بر این باور است که اگر امری بتواند هم زمان هر دو این بازیکنان را به نحوی در ترکیب قرار دهد، خط حمله بسیار قدرتمندی در اختیار خواهد داشت، او در مورد این موضوع گفت:اوبامیانگ و لاکازت دو مهاجم بسیار بااستعداد هستند، اینکه چطور هر دو بازیکن به نحو احسن در ترکیب تیم قرار گیرند، سؤالی است که امری باید به آن پاسخ دهد، به نظر می‌رسد اوبامیانگ با بازی در کناره‌ها مشکلی ندارد ولی لاکازت ترجیح می‌دهد در نقش مهاجم مرکزی به بازی گرفته شود. لاکازت دوست دارد پشت به دروازه بازی کند اما وقتی توپ به او برسد در زدن ضربه نهایی تردید نمی‌کند، بنابرین مشخصه‌های یک مهاجم با کیفیت را کاملاً در اختیار دارد، در کیفیت لاکازت و اوبامیانگ تردید نیست، مسئله فقط یافتن راهی برای بازی دادن همزمان این دو بازیکن در آرسنال است."

 

ثبت نظر شما
14+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی