کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

گیلم بالاگ کارشناس معتبر و مفسر شناخته شده فوتبال مدعی است آرسنال از وجود بازیکنانی همانند صلاح یا هازارد که بتوانند در لحظات کلیدی به کمک این تیم بیایند، بی‌بهره است.

اونای امری در تلاش برای ساختن تیمی است که بتواند همپای بهترین تیم‌های لیگ برتر به رقابت بپردازد، تا این جای کار روش‌های این سرمربی اسپانیایی کارساز بوده است و پس از شکست‌های پی‌ در پی مقابل منچستر سیتی و چلسی در ابتدای لیگ، اکنون ۹ مسابقه است که تیمش پیروز از زمین خارج می‌شود.

اما طبق نظر گیلم بالاگ، علی‌رغم آنکه چهره‌هایی شناخته شده‌ای در رختکن تیم آرسنال حضور دارند، اما آرسنال بازیکن شاخص و تعیین کننده‌ای در ترکیب خود نمی‌بیند.

گیلم بالاگ در مورد این موضوع گفت:شما وقتی به سه مهاجم آرسنال یعنی الکساندر لاکازت، اوبامیانگ و دنی ولبک می‌نگرید، این سؤال برای شما به وجود می‌آید که آیا آرسنال بلاخره بازیکنی که در لحظات کلیدی به کمک این تیم بیاید در اختیار دارد یا خیر؟ کسی که بتواند در لحظاتی که همه چیز خوب پیش نمی‌رود تعیین کننده‌ی سرنوشت بازی باشد، خب جواب من به این سؤال خیر است.چون آرسنال بازیکنی مانند صلاح و ادن هازارد در ترکیب خود نمی‌بیند، اونای امری مجبور است بازیکنان را با اطلاعات کافی در مورد تیم حریف و همچنین کاری که باید در طول بازی صورت دهند، روانه بازی کند، به نظرم کادرفنی آرسنال تصور می‌کنند که اکثر امتیازاتی که در این فصل بدست آوردن بابت عملکرد بسیار خوب پتر چک است و البته قدرت بالای خطه حمله‌ی این تیم."

بالاگ در بخش دیگری از صحبت‌های خود به زوج اوبامیانگ و لاکازت در ترکیب آرسنال می‌پردازد و بر این باور است که اگر امری بتواند هم زمان هر دو این بازیکنان را به نحوی در ترکیب قرار دهد، خط حمله بسیار قدرتمندی در اختیار خواهد داشت، او در مورد این موضوع گفت:اوبامیانگ و لاکازت دو مهاجم بسیار بااستعداد هستند، اینکه چطور هر دو بازیکن به نحو احسن در ترکیب تیم قرار گیرند، سؤالی است که امری باید به آن پاسخ دهد، به نظر می‌رسد اوبامیانگ با بازی در کناره‌ها مشکلی ندارد ولی لاکازت ترجیح می‌دهد در نقش مهاجم مرکزی به بازی گرفته شود. لاکازت دوست دارد پشت به دروازه بازی کند اما وقتی توپ به او برسد در زدن ضربه نهایی تردید نمی‌کند، بنابرین مشخصه‌های یک مهاجم با کیفیت را کاملاً در اختیار دارد، در کیفیت لاکازت و اوبامیانگ تردید نیست، مسئله فقط یافتن راهی برای بازی دادن همزمان این دو بازیکن در آرسنال است."

 

ثبت نظر شما
1+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی