کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرون رمزی ستاره ۲۷ ساله‌ی ولزی آرسنال، به نظر می‌رسد که در تابستان آینده به صورت بازیکن آزاد، از آرسنال جدا خواهد شد و به گفته سان، مارکو سیلوا سرمربی اورتون، به شدت به دنبال جذب او می‌باشد.

قرارداد رمزی با باشگاه آرسنال در تابستان ۲۰۱۹ به پایان می رسد و به نظر می رسد که او مبلغ ۱۵ میلیون پوند را در هنگام عقد قرارداد جدید درخواست کرده است و اورتون می خواهد به او قراردادی ۵ ساله پیشنهاد کند و بازی او در پست تخصصی خودش را تضمین می کند.
پل مرسون معتقد است که آرسنال از رفتن رمزی خشنود می‌شود، زیرا آنها می‌توانند با صرف همین هزینه، بازیکن با ارزش‌تری را جذب کنند.

پل مرسون در گفتگو با تاک اسپورت گفت:به نظر می رسد که مربی اینگونه گفته است: من می‌توانم بازیکن بهتری پیدا کنم. قرارداد روی میز بود و ناگهان آرسنال آن را پس گرفت، به نظر می‌رسد که سرمربی گفته است، 'یک لحظه دست نگه دارید، من به او چنین مبلغی را نمی‌دهم، من با این مبلغ می توانم بازیکن بهتری را جذب کنم.

اما پرداخت حقوق هفتگی ۲۰۰ هزار پوندی، بسیار کمتر از خرید یک بازیکن ۴۰ میلیون پوندی و پرداخت حقوق هفتگی ۱۳۰ هزار پوندی به او، برای باشگاه خرج بر می‌دارد.
این شیوه‌ی مدیریت سال‌های اخیر آرسنال شده است، چرا باید اجازه داد تا قرارداد بازیکنان باکیفیتی مانند رمزی، اینگونه به اتمام برسد؟! آنها بارها این کار را تکرار کرده اند، زمانی که من در آرسنال بودم، وقتی ۱۸ ماه یا ۲ سال از قرارداد شما باقی مانده بود، به باشگاه فراخوانده می‌شدید تا قرارداد شما تمدید شود، قرارداد من هیچ وقت به کمتر از ۱۸ ماه نرسید، اما اکنون به نظر می‌رسد که رویکرد تیم کاملا عوض شده است."

 

ثبت نظر شما
7+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی