کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرون رمزی ستاره ۲۷ ساله‌ی ولزی آرسنال، به نظر می‌رسد که در تابستان آینده به صورت بازیکن آزاد، از آرسنال جدا خواهد شد و به گفته سان، مارکو سیلوا سرمربی اورتون، به شدت به دنبال جذب او می‌باشد.

قرارداد رمزی با باشگاه آرسنال در تابستان ۲۰۱۹ به پایان می رسد و به نظر می رسد که او مبلغ ۱۵ میلیون پوند را در هنگام عقد قرارداد جدید درخواست کرده است و اورتون می خواهد به او قراردادی ۵ ساله پیشنهاد کند و بازی او در پست تخصصی خودش را تضمین می کند.
پل مرسون معتقد است که آرسنال از رفتن رمزی خشنود می‌شود، زیرا آنها می‌توانند با صرف همین هزینه، بازیکن با ارزش‌تری را جذب کنند.

پل مرسون در گفتگو با تاک اسپورت گفت:به نظر می رسد که مربی اینگونه گفته است: من می‌توانم بازیکن بهتری پیدا کنم. قرارداد روی میز بود و ناگهان آرسنال آن را پس گرفت، به نظر می‌رسد که سرمربی گفته است، 'یک لحظه دست نگه دارید، من به او چنین مبلغی را نمی‌دهم، من با این مبلغ می توانم بازیکن بهتری را جذب کنم.

اما پرداخت حقوق هفتگی ۲۰۰ هزار پوندی، بسیار کمتر از خرید یک بازیکن ۴۰ میلیون پوندی و پرداخت حقوق هفتگی ۱۳۰ هزار پوندی به او، برای باشگاه خرج بر می‌دارد.
این شیوه‌ی مدیریت سال‌های اخیر آرسنال شده است، چرا باید اجازه داد تا قرارداد بازیکنان باکیفیتی مانند رمزی، اینگونه به اتمام برسد؟! آنها بارها این کار را تکرار کرده اند، زمانی که من در آرسنال بودم، وقتی ۱۸ ماه یا ۲ سال از قرارداد شما باقی مانده بود، به باشگاه فراخوانده می‌شدید تا قرارداد شما تمدید شود، قرارداد من هیچ وقت به کمتر از ۱۸ ماه نرسید، اما اکنون به نظر می‌رسد که رویکرد تیم کاملا عوض شده است."

 

ثبت نظر شما
3+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی