کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

لاکازت فرانسوی در 24 بازی اخیر خود برای توپچی ها، 14 گل بثمر رسانده است. او در تابستان 2017 به آرسنال پیوست و در بازی فردا مقابل لسترسیتی، پنجاهمین بازی خود را برای آرسنال انجام می دهد.

این بازیکن 27 ساله، در تیم سابق خود لیون، در طول دو فصل 60 گل بثمر رسانده بود که توجه مربی وقت پی اس جی، امری را هم جلب کرده بود. امری در تیم پاریسی نیمار و کاوانی را داشت و امباپه هم سال گذشته به تیم پاریس سن ژرمن پیوست.

اما مربی کنونی آرسنال می گوید که او بدنبال جذب لاکازت در زمان مربیگری تیم پاریس سن ژرمن بود. او در این باره گفت:آنها بازیکنانی با خصوصیات متفاوت هستند و مقایسه آنها مشکل است. برای مثال، وقتی من به باشگاه پاریسی رفتم، ما بدنبال جذب لاکازت بودیم. کیفیت بازی و شخصیت او چیزی بود که ما بدنبال آن بود. علاوه بر این، افرادی که در باشگاه کار می کردند بما گفتند که او کیفیت لازم را برای بازی برای پی اس جی دارد.او بازیکن لیون بود بدلیل رقابت شدید این دو باشگاه برای ما سخت بود تا با او مذاکره کنیم. اما او یک گزینه برای ما بود."

با وجود اینکه او علاقه مند به لاکازت بود، امری خواستار بهبود عملکرد او در آینده شده است و می گوید که او کم کم با فوتبال انگلیس، خو خواهد گرفت. او در این باره گفت:ما با هم صحبت کردیم. پارسال، اولین سال حضور او در لیگ برتر انگلیس بود، این لیگ موقعیت و ریتم بازی متفاوتی دارد. او از لحاظ ذهنیت، بسیار خوب است و همیشه شانسهای گلزنی خوبی را برای خود مهیا میکند. او برای تیم بسیار کارامد است. اما او نیاز دارد تا خود را بیشتر و بیشتر با این لیگ و ریتم بازی در این لیگ، وقف دهد. اما انتظار داریم تا این فصل او قدمی در راه پیشرفت عملکردش بردارد.ما در کنار هم دوران خوبی را سپری میکنیم اما پیام من به او این است: هر روز پیشرفت کنید و از حرکت بازنایستید. تمرینات را متوقف نکنید، در بازی ها عملکرد خنثی نداشته باشید، نه تنها در مسابقات بلکه در تک تک دقایق بازیها، تا رسیدن به بهترین عملکرد خود، تلاش را ادامه دهید."

 

ثبت نظر شما
14+4=

نظرات کاربران

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲٩ گفت »
1
من یادمه خیلی از دوستان هم میگفتند باید بفروشنش !!
به نظرم عالی لاکازت

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی