کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد پیروزی در این دیدار...
بابت برد امروز خوشحالم، این راه و روشی است که باید در تمام بازی ها و در تمام ۹۰ دقیقه انجام دهیم، پیشرفت ما بعد از ۲ شکست مقابل منچسترسیتی و چلسی خوب بوده است، اما باز هم باید پیشرفت کنیم و انتظارات خود را بالا نگه داریم، به خصوص در ۳۰ دقیقه ابتدای بازی ها که کیفیت مطلوب را نداریم، بعد از دریافت گل، تیم با انگیزه و کیفیت بالا تلاش کرد و با جو و فضای ورزشگاه و هواداران توانستیم بازی را به سود خود پیش ببرد.


در مورد نوع فوتبال آرسنال...
بازیکنان در این دیدار هماهنگی و کیفیت بالایی از خود نشان دادند و از تمام ظرفیت خود بهره بردند، نکته مهم همین است.


در مورد کاپیتانی اوزیل...
ما در تیم بازیکنان زیادی با قابلیت کاپیتانی و رهبری شرایط سخت داریم، امروز لیختشتاینر در دفاع چپ بازی کرد و علی رغم اینکه پست نامرتبطی برای او بود اما تعهد و رویکرد مثبت خود را نشان داد که این برای ما مهم است، ژاکا هم بعد از قرارگیری در دفاع چپ همینطور بود، از داشتن چنین بازیکنان متعهدی بسیار خوشحال هستم.


آیا هر هفته اوزیل کاپیتان خواهد ماند؟
ما کاپیتان‌های زیادی داریم و همه‌ی آنها از جمله اوزیل تعهد کامل به تیم دارند (چه کاپیتان باشند و چه نباشند)، بهترین حالت تعهد همه بازیکنان در همه بازی هاست.


رقابت برای قهرمانی لیگ جزیره؟
من فکر می‌کنم باید با آرامش مسیر را ادامه دهیم، هر بازی را به عنوان یک امکان بزرگ برای رسیدن به هدف خود می‌پنداریم، امروز بردن لسترسیتی برای فاصله گرفتن از میانه جدول بسیار مهم بود و حالا به چلسی لیورپول و منچستر سیتی نگاه می کنیم، ما به پایان کار فکر نمی‌کنیم بلکه به بازی بعد مقابل کریستال پالاس و قبل از آن به بازی لیگ اروپا مقابل اسپورتینگ فکر می کنیم، مطالعات تاکتیکی و آنالیزهای ویدیویی ما را در این راه کمک خواهد کرد.


رضایت و لذت بردن از عملکرد تیم...
وقتی در حال پیروزی هستید و کنترل توپ را در اختیار دارید و موقعیت ایجاد می کنید و هواداران و جو ورزشگاه را در کنار خود دارید، قطعا لذت می بریم، فقط ۳۰ دقیقه ابتدایی ناخوشایند بود اما در مجموع شایسته‌ی پیروزی بودیم.


چگونه ثبات عملکرد اوزیل را حفظ می کنید؟
ما با هم در رختکن صحبت می‌کنیم و همه به دنبال لذت بردن هستیم، لذت از سخت کوشی و پیروز شدن، اگر می‌خواهید پیروز شوید باید سخت کار کنید، متحد باشید و با کیفیتی که داریم می‌توانیم برنده باشیم، لذت بردن به عنوان بخشی از کار، بهترین ترکیب است.


آیا گل سوم، فلسفه بازی شماست؟
این هم یک نوع گل زدن است، به عنوان مثال امروز صبح بازی خودمان را با واتفورد تماشا کردیم و شبیه گل دوم آن بازی، امروز هم تکرار شد، شروع با لنو، پاس بلند، ضربه سر ولبک و یک حمله سرعتی(شرح گل مقابل واتفورد)، اما امروز انتقال توپ از دروازه‌بان به حمله (در گل سوم)، با پاس کوتاه و زمینی اتفاق افتاد.
 

ثبت نظر شما
6+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی