کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد پیروزی در این دیدار...
بابت برد امروز خوشحالم، این راه و روشی است که باید در تمام بازی ها و در تمام ۹۰ دقیقه انجام دهیم، پیشرفت ما بعد از ۲ شکست مقابل منچسترسیتی و چلسی خوب بوده است، اما باز هم باید پیشرفت کنیم و انتظارات خود را بالا نگه داریم، به خصوص در ۳۰ دقیقه ابتدای بازی ها که کیفیت مطلوب را نداریم، بعد از دریافت گل، تیم با انگیزه و کیفیت بالا تلاش کرد و با جو و فضای ورزشگاه و هواداران توانستیم بازی را به سود خود پیش ببرد.


در مورد نوع فوتبال آرسنال...
بازیکنان در این دیدار هماهنگی و کیفیت بالایی از خود نشان دادند و از تمام ظرفیت خود بهره بردند، نکته مهم همین است.


در مورد کاپیتانی اوزیل...
ما در تیم بازیکنان زیادی با قابلیت کاپیتانی و رهبری شرایط سخت داریم، امروز لیختشتاینر در دفاع چپ بازی کرد و علی رغم اینکه پست نامرتبطی برای او بود اما تعهد و رویکرد مثبت خود را نشان داد که این برای ما مهم است، ژاکا هم بعد از قرارگیری در دفاع چپ همینطور بود، از داشتن چنین بازیکنان متعهدی بسیار خوشحال هستم.


آیا هر هفته اوزیل کاپیتان خواهد ماند؟
ما کاپیتان‌های زیادی داریم و همه‌ی آنها از جمله اوزیل تعهد کامل به تیم دارند (چه کاپیتان باشند و چه نباشند)، بهترین حالت تعهد همه بازیکنان در همه بازی هاست.


رقابت برای قهرمانی لیگ جزیره؟
من فکر می‌کنم باید با آرامش مسیر را ادامه دهیم، هر بازی را به عنوان یک امکان بزرگ برای رسیدن به هدف خود می‌پنداریم، امروز بردن لسترسیتی برای فاصله گرفتن از میانه جدول بسیار مهم بود و حالا به چلسی لیورپول و منچستر سیتی نگاه می کنیم، ما به پایان کار فکر نمی‌کنیم بلکه به بازی بعد مقابل کریستال پالاس و قبل از آن به بازی لیگ اروپا مقابل اسپورتینگ فکر می کنیم، مطالعات تاکتیکی و آنالیزهای ویدیویی ما را در این راه کمک خواهد کرد.


رضایت و لذت بردن از عملکرد تیم...
وقتی در حال پیروزی هستید و کنترل توپ را در اختیار دارید و موقعیت ایجاد می کنید و هواداران و جو ورزشگاه را در کنار خود دارید، قطعا لذت می بریم، فقط ۳۰ دقیقه ابتدایی ناخوشایند بود اما در مجموع شایسته‌ی پیروزی بودیم.


چگونه ثبات عملکرد اوزیل را حفظ می کنید؟
ما با هم در رختکن صحبت می‌کنیم و همه به دنبال لذت بردن هستیم، لذت از سخت کوشی و پیروز شدن، اگر می‌خواهید پیروز شوید باید سخت کار کنید، متحد باشید و با کیفیتی که داریم می‌توانیم برنده باشیم، لذت بردن به عنوان بخشی از کار، بهترین ترکیب است.


آیا گل سوم، فلسفه بازی شماست؟
این هم یک نوع گل زدن است، به عنوان مثال امروز صبح بازی خودمان را با واتفورد تماشا کردیم و شبیه گل دوم آن بازی، امروز هم تکرار شد، شروع با لنو، پاس بلند، ضربه سر ولبک و یک حمله سرعتی(شرح گل مقابل واتفورد)، اما امروز انتقال توپ از دروازه‌بان به حمله (در گل سوم)، با پاس کوتاه و زمینی اتفاق افتاد.
 

ثبت نظر شما
7+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی