کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ایان رایت اسطوره‌ی آرسنال پس از توقف توپچی‌ها مقابل لیورپول لب به تحسین اونای امری سرمربی آرسنال گشود و باور دارد، امری در حال انجام دادن همان کاری است که ونگر هرگز آن را نکرد. گفتنی است پس از کسب تساوی ۱-۱ مقابل قرمزهای مرسی‌ساید روند شکست ناپذیری آرسنال به ۱۴ بازی افزایش یافت.

ایان رایت همچنین عملکرد بازیکنان تعویضی آرسنال، آرون رمزی و الکس ایوبی که با حرکت خوب خود پایه‌گذار گل آرسنال شد را ستایش کرد، آرسن ونگر سرمربی اسبق توپچی‌ها همواره برای تعویض بازیکنانی که عملکرد ضعیفی از خود در زمین به نمایش گذاشته بودند، بی‌اندازه صبور بود و معمولاً برای انجام یک تعویض تا اواسط نیمه دوم بازی‌ها منتظر می‌ماند، موضوعی که همواره انتقاد رسانه‌ها و هواداران را در پی داشت.

اونای امری اما در انجام تغییرات لحظه‌ای درنگ نمی‌کند، به طور مثال در بازی شنبه شب مقابل لیورپول آرسنال در حالی یک گل از حریف عقب بود و سخت به دنبال گل تساوی بود، امری تصمیم گرفت اوبامیانگ را از بازی بیرون بکشد، علاوه با پاس گل ایوبی در بازی دیشب، بازیکنان تعویضی آرسنال موفق شده‌اند روی هشت گل تیم اثرگذار باشند، نمایشی که باعث شده است آرسنال از بازی‌هایی که از حریف خود عقب افتاده است هشت امتیاز کسب کند، بهترین عملکرد را در بین تیم‌های لیگ برتری به ثبت برساند.

اسطوره توپچی‌ها ایان رایت  از این روندی که اونای امری در پیش ‌گرفته ابراز رضایت می‌کند، او در در مورد این موضوع گفت:من گمان می‌کنم آرسنال تحت فشاری زیادی بود چرا که بسیاری معتقد بودند روند شکست ناپذیری آنها به این دلیل است که مقابل حریف قدری قرار نگرفته‌اند، خب مشخصاً در شروع لیگ آنها به منچسترسیتی و چلسی باختند، اما آنها مقابل لیورپول نشان دادند که بسیاری از مردم در اشتباه‌اند چون واقعاً شب گذشته قدرت واقعی خودشان را مقابل لیورپول به نمایش گذاشتند، من جداً فکر می‌کردم لایق کسب حداقل یک امتیاز از این بازی هستند.می‌توانستید ببینید که امری در مورد کناره‌های زمین با بازیکنان صحبت می‌کند، کناره‌ها جایی هستند که می‌توان به لیورپول ضربه زد و کولاسیناچ و بلرین به کناره‌های زمین متمایل بودند، ایوبی به زمین آمد و فوق‌العاده ظاهر شد، امری ترسی از تعویض کردن و همچنین تعویض کردن بازیکنان بزرگ خود ندارد، بازیکنان تعویضی روی ۱۰ گل آرسنال اثرگذار بوده‌اند.

رایت با اشاره به بازی ایوبی، ادامه داد : ایوبی به زمین آمد و توانست بسیار اثرگذار ظاهر شود، آرسنال از نظر ذهنی قوی بود و به جنگیدن ادامه داد، فکر می‌کنم این نوزدهمین گلی بود که در نیمه دوم و درحالی که با یک گل از حریف عقب هستند به ثمر رساندند، شاید آلیسون می‌توانست بهتر از این واکنش نشان دهد اما فرار الکساندر لاکازت و گلی که زد خارق‌العاده بود و شایستگی‌های خودش را نشان داد، ما حالا مربی داریم که از تعویض کردن نمی‌هراسد و همین تعویض‌ها به کمک آرسنال آمده‌اند."
 

ثبت نظر شما
0+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی