کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ایان رایت اسطوره‌ی آرسنال پس از توقف توپچی‌ها مقابل لیورپول لب به تحسین اونای امری سرمربی آرسنال گشود و باور دارد، امری در حال انجام دادن همان کاری است که ونگر هرگز آن را نکرد. گفتنی است پس از کسب تساوی ۱-۱ مقابل قرمزهای مرسی‌ساید روند شکست ناپذیری آرسنال به ۱۴ بازی افزایش یافت.

ایان رایت همچنین عملکرد بازیکنان تعویضی آرسنال، آرون رمزی و الکس ایوبی که با حرکت خوب خود پایه‌گذار گل آرسنال شد را ستایش کرد، آرسن ونگر سرمربی اسبق توپچی‌ها همواره برای تعویض بازیکنانی که عملکرد ضعیفی از خود در زمین به نمایش گذاشته بودند، بی‌اندازه صبور بود و معمولاً برای انجام یک تعویض تا اواسط نیمه دوم بازی‌ها منتظر می‌ماند، موضوعی که همواره انتقاد رسانه‌ها و هواداران را در پی داشت.

اونای امری اما در انجام تغییرات لحظه‌ای درنگ نمی‌کند، به طور مثال در بازی شنبه شب مقابل لیورپول آرسنال در حالی یک گل از حریف عقب بود و سخت به دنبال گل تساوی بود، امری تصمیم گرفت اوبامیانگ را از بازی بیرون بکشد، علاوه با پاس گل ایوبی در بازی دیشب، بازیکنان تعویضی آرسنال موفق شده‌اند روی هشت گل تیم اثرگذار باشند، نمایشی که باعث شده است آرسنال از بازی‌هایی که از حریف خود عقب افتاده است هشت امتیاز کسب کند، بهترین عملکرد را در بین تیم‌های لیگ برتری به ثبت برساند.

اسطوره توپچی‌ها ایان رایت  از این روندی که اونای امری در پیش ‌گرفته ابراز رضایت می‌کند، او در در مورد این موضوع گفت:من گمان می‌کنم آرسنال تحت فشاری زیادی بود چرا که بسیاری معتقد بودند روند شکست ناپذیری آنها به این دلیل است که مقابل حریف قدری قرار نگرفته‌اند، خب مشخصاً در شروع لیگ آنها به منچسترسیتی و چلسی باختند، اما آنها مقابل لیورپول نشان دادند که بسیاری از مردم در اشتباه‌اند چون واقعاً شب گذشته قدرت واقعی خودشان را مقابل لیورپول به نمایش گذاشتند، من جداً فکر می‌کردم لایق کسب حداقل یک امتیاز از این بازی هستند.می‌توانستید ببینید که امری در مورد کناره‌های زمین با بازیکنان صحبت می‌کند، کناره‌ها جایی هستند که می‌توان به لیورپول ضربه زد و کولاسیناچ و بلرین به کناره‌های زمین متمایل بودند، ایوبی به زمین آمد و فوق‌العاده ظاهر شد، امری ترسی از تعویض کردن و همچنین تعویض کردن بازیکنان بزرگ خود ندارد، بازیکنان تعویضی روی ۱۰ گل آرسنال اثرگذار بوده‌اند.

رایت با اشاره به بازی ایوبی، ادامه داد : ایوبی به زمین آمد و توانست بسیار اثرگذار ظاهر شود، آرسنال از نظر ذهنی قوی بود و به جنگیدن ادامه داد، فکر می‌کنم این نوزدهمین گلی بود که در نیمه دوم و درحالی که با یک گل از حریف عقب هستند به ثمر رساندند، شاید آلیسون می‌توانست بهتر از این واکنش نشان دهد اما فرار الکساندر لاکازت و گلی که زد خارق‌العاده بود و شایستگی‌های خودش را نشان داد، ما حالا مربی داریم که از تعویض کردن نمی‌هراسد و همین تعویض‌ها به کمک آرسنال آمده‌اند."
 

ثبت نظر شما
2+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی