کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

الکساندر لاکازت به دلیل حمایت‌های اونای امری سرانجام توانسته است در آرسنال شکوفا شود، این نظر شولا آمئوبی اسطوره سابق نیوکاسل در مورد بازی‌های خوب لاکازت است.

این بازیکن فرانسوی توانست گل تساوی بخش آرسنال مقابل لیورپول را در دقایق پایانی به ثمر برساند و شمار گل‌های خود در لیگ را به عدد شش برساند، لاکازت فصل گذشته با مبلغ ۵۶ میلیون پوند از لیون به آرسنال آمد، اما در اولین سال حضور خود فصل نسبتاً ضعیفی را سپری کرد، او قبل از پیوستن به آرسنال موفق شده بود در چهار فصل متوالی از مرز بیست گل عبور کند و هواداران آرسنال امید زیادی به درخشش او داشتند، اما وی نتوانست تحت هدایت آرسن ونگر چندان تأثیرگذار نشان دهد.

شولا آمئوبی معتقد است آن روزها دیگر برای لاکازت تمام شده است و او چون هر هفته توسط امری به بازی گرفته می‌شود توانسته به شرایط خوب خود بازگردد:یک ضربه تمام کننده‌ی فوق‌العاده از الکساندر لاکازت شاهد بودیم، یک فرار عالی، یک پاس عالی از ایوبی و یک ضربه تمام‌کننده محشر، گمان می‌کنم بازی‌های خوب او به این دلیل است که هر هفته بازی می‌کند. این اتفاق فصل قبل رخ نداد و مدام به بازی گرفته نمی‌شد.

به عنوان یک مهاجم بسیار مهم است که پشت سر هم ‌بازی کنید و بدانید مربی به شما باور دارد، او تحت هدایت امری، هم حمایت مربی را دارد و هم اینکه هر هفته به بازی گرفته می‌شود و در نتیجه حالا می‌توانیم کیفیت بالای او را به نظاره بنشینیم، لاکازت کیفیت واقعی خودش را به تمام دنیا دارد نشان می‌دهد، او یک مهاجم باهوش و تمام کننده و در سطح جهانی است، فقط کافی است او بر روی کار خود متمرکز باشد تا در کار خود پیشرفت‌هایی به وجود آورد، شرایطی که امری برای پیشرفت لاکازت به وجود آورده است قابل تحسین است و لاکازت هم دارد مزدِ اعتماد امری را می‌دهد."

 

ثبت نظر شما
6+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی