کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

الکساندر لاکازت به دلیل حمایت‌های اونای امری سرانجام توانسته است در آرسنال شکوفا شود، این نظر شولا آمئوبی اسطوره سابق نیوکاسل در مورد بازی‌های خوب لاکازت است.

این بازیکن فرانسوی توانست گل تساوی بخش آرسنال مقابل لیورپول را در دقایق پایانی به ثمر برساند و شمار گل‌های خود در لیگ را به عدد شش برساند، لاکازت فصل گذشته با مبلغ ۵۶ میلیون پوند از لیون به آرسنال آمد، اما در اولین سال حضور خود فصل نسبتاً ضعیفی را سپری کرد، او قبل از پیوستن به آرسنال موفق شده بود در چهار فصل متوالی از مرز بیست گل عبور کند و هواداران آرسنال امید زیادی به درخشش او داشتند، اما وی نتوانست تحت هدایت آرسن ونگر چندان تأثیرگذار نشان دهد.

شولا آمئوبی معتقد است آن روزها دیگر برای لاکازت تمام شده است و او چون هر هفته توسط امری به بازی گرفته می‌شود توانسته به شرایط خوب خود بازگردد:یک ضربه تمام کننده‌ی فوق‌العاده از الکساندر لاکازت شاهد بودیم، یک فرار عالی، یک پاس عالی از ایوبی و یک ضربه تمام‌کننده محشر، گمان می‌کنم بازی‌های خوب او به این دلیل است که هر هفته بازی می‌کند. این اتفاق فصل قبل رخ نداد و مدام به بازی گرفته نمی‌شد.

به عنوان یک مهاجم بسیار مهم است که پشت سر هم ‌بازی کنید و بدانید مربی به شما باور دارد، او تحت هدایت امری، هم حمایت مربی را دارد و هم اینکه هر هفته به بازی گرفته می‌شود و در نتیجه حالا می‌توانیم کیفیت بالای او را به نظاره بنشینیم، لاکازت کیفیت واقعی خودش را به تمام دنیا دارد نشان می‌دهد، او یک مهاجم باهوش و تمام کننده و در سطح جهانی است، فقط کافی است او بر روی کار خود متمرکز باشد تا در کار خود پیشرفت‌هایی به وجود آورد، شرایطی که امری برای پیشرفت لاکازت به وجود آورده است قابل تحسین است و لاکازت هم دارد مزدِ اعتماد امری را می‌دهد."

 

ثبت نظر شما
6+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی