کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

ساده بگویم، من یک مربی برنامه ریز هستم. همه چیز این ماموریت را دوست دارم.

 

من یک مربی اهل جار و جنجال نیستم که باشگاه را از یک تنگنایی نجات دهد و پس از آن ترک کند. این کار به ساخت یک گروه و پرورش ژن باشگاه است. این خیلی خیلی مهم است که همه در این ماموریت باشند و همه در این پروسه مشارکت داشته باشند تا دستاورد خیلی ویژه ای داشته باشند. آن چیزیست که فکر میکنم همه میخواهیم در آرسنال به دست آوریم.

 

تمام علاقه ی من به فوتبال به جام جهانی 1978 باز میگردد. آن زمان من یک پسر بچه ی 8 ساله بودم که بازی ها را در ملبورن استرالیا و با تلویزیون سیاه و سفید می دیدم. مسابقات در آرژانتین برگزار میشد و چون من اصلیت ایتالیایی داشتم هوادار تیم ایتالیا بودم و به بازی ها علاقمند شدم.

 

پس از آن به باشگاهی محلی به نام برانسویک یوونتوس ملحق شدم. یک باشگاه ایتالیایی برای کودکان  مهاجرانی چون من بود که والدینشان به استرالیا آمده بودند زیرا بعد از جنگ ، جنوب ایتالیا تخریب شده بود. چیزی که خیلی جالب است این است که نه پدرم و نه برادرانم علاقه ای به فوتبال نداشتند بنابراین من خودم باید به تتنهایی به تمرینات میرفتم.

 

شما با این داستان آشنا هستید، داستانی که باید برای رسیدن به تمرین سوار اتوبوس شوید و پس از آن شبها دیروقت و پیاده به خانه برگردید. آن من بودم. اما من نسبت به بازی ها پرشور بودمو تا زمانی که به عضویت اولین باشگاه خود د سطح لیگ حرفه  ای در 16 سالگی درآمدم، سخت تلاش کردم. در آن زمان چند بازی در لیگ کشور انجام دادم و سپس در اواخر دهه ی 80  پیش از اینکه در سری سی 2 که در دهه ی 90 شناخته شده بود کار کنم چند    بازی را ایتالیا تجربه کردم 

 

Joe Montemurro

 

حدس میزنم شما از اینکه بدانید من از چه سبک بازیکنانی بوده ام شگفت زده خواهید شد و این از آن سبک سوال هاییست که در مقابل آن باید از تعادل بین خودخواه بودن و فروتنانه بودن حرف زد. من یک هافبک بودم اما تقریبا باید بگویم که از آن هافبک های عصبی و پرخاشگر نبودم. تقریبا شبیه به "رجیستا" که در سیستم ایتالیای مفوم مدیر را دارد بودم. بازیکنی که اوپ را از عقب زمین میگیرد و بازی را شروع میکند.

 

فکر میکنم بازی در آن پست کمک کرد که کمی بیشتر با بازی آشنا شوم. همچنین بازی در کشورها و فرهنگ های مختلف. من تجربه ی حضور در سوویس و تیم جوانان  Neuchatel Xamax  را به مدت 6 ماه دارم. به فوتبال به سبکی دیگر نگاه میکردم و چالش جدیدی  با تاکتیک هایشان داشتم. ما با روش های خاصب بازی میکردیم و این هنوز هم ادامه دارد. من همواره به فوتبال سراسر جهان نگاه میکنم تا راه مربیگری خود را روشن کنم و این راههای متفاوت آموزش از زمانی که فوتبال خود را آغاز کرده ام، شروع شده است.  

 

 

ادامه دارد...

ثبت نظر شما
1+4=

نظرات کاربران

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ گفت »
1
@Michael Jackson
خوشحالم که بخش اولو دوست داشتی. واقعا نمیدونم در وصف این مرد چی میتونم بگم. معجزه کرد. باورم نمیشد همچین مربی ای باشه چون تجربه مربیگری تیم خیلی بزرگی رو نداشت . البته همون تیمی که مربیش بود، بانوان ملبورن رو چند بار قهرمان لیگ کرد ولی به جز اونجا تجربه خاصی نداشت و اون لیگم اصلا قابل قیاس با جزیره نیست.
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۷ گفت »
2
مرسی بابت بخش اول 🤗🙂
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۷ گفت »
3
واقعا مربی خوبیه...به قول خودت اگه پارسال زودتر میاوردنش قهرمان میشدیم. .. ایشالا امسال همه جامها درو کنیم👊

دیگر خبرهای آرسنال

 اورتون 0 آرسنال 4 The Fa WSL
صدر فقط از آن آرسنال است و بس...
توریرا در اوج جوانی، محبوب دل آرسنالی‌ها
لوکاس توریرا درباره شرایط حضورش در آرسنال، صحبت می کند.
نیمار معتقد است امری میتواند آرسنال را متحول کند
نیمار: امری چیزهای خوبی را برای آرسنال به ارمغان خواهد آورد.
مدافع چپ رئال بتیس به جای مونرئال ؟!
آرسنال در تلاش است تا مدافع چپ رئال بتیس را به خدمت بگیرد

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۷ نوشت :
کسی میدونه چرا آرسنال قرارداد رمزی رو پس گرفت ؟ معنی نمیده این کار !

مربوط به آرون رمزی در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۷ نوشت :
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۴ نوشت :
چلسی 5_0 بردیم خیلی عالیه😮👏

مربوط به سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی