کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

رابرت پیرس، ستاره سابق آرسنال در دیداری که با ونگر داشت، از آن خبر داد که در آینده نزدیک ونگر به دنیای فوتبال باز می‌گردد، او می‌گوید که در این دیدار، ونگر را متقاعد کرده است تا هر چه سریعتر به دنیای فوتبال بازگردد.

او در مورد این موضوع گفت:من با ونگر در حاشیه جایزه رهبران ورزشی، ملاقات داشتم، او در این همایش، جایزه قدردانی از یک عمر فعالیت ورزشی را دریافت کرد و او از دریافت این جایزه بسیار خوشحال بود، اما می توان ملاحظه کرد که برای او همه چیز تمام نشده است و به دنبال یک چالش جدید است.

پیرس به مدت شش سال از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ بازیکن آرسنال بود و در طی این سال‌ها موفق به کسب دو مقام قهرمانی لیگ برتر و دو اف ای کاپ شد، پیرس می‌گوید که احساس می‌کند که آرسنال دارد به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد، او در مورد این موضوع گفت:از نظر من جایگاهی که آرسنال در فصل قبل در لیگ کسب کرد، به هیچ وجه زیبنده این باشگاه نبود، ما باید رتبه بهتری در لیگ کسب کنیم و عملکرد خوبی در لیگ اروپا داشته باشیم، هم چیز به ثبات و عملکرد مطلوب تیم مربوط می‌شود.

پیرس در مورد شباهت‌های سبک بازی تیم امری و ونگر گفت:شباهت‌های زیادی بین سبک بازی امری و ونگر وجود دارد زیرا هر دو نفر تقریبا بازیکنان مشابهی را در اختیار داشته و دارند، ولی مربی جدید با انرژی تازه و شور و حرارت در کنار زمین تیم خود را هدایت می‌کند که می‌تواند تا اندازه به دلیل این باشد که او به تازگی به باشگاه آمده است.از نظر تاکتیک تیمی، تفاوت‌هایی بین تاکتیک مربی قدیم و جدید وجود دارد، اما شباهت‌های بسیاری در الگو و سبک بازی تیم گذشته و تیم فعلی وجود دارد.

پیرس می‌گوید که لاکازت می‌تواند به یک مهاجم استثنایی تبدیل شود، زیرا ویژگی‌های زیادی را می‌توان در بازی او مشاهده کرد:من فکر می‌کنم او در حال حاضر هم یک مهاجم استثنایی می‌باشد، زیرا در لیگ برتر که بازی در آن بسیار مشکل است و کوچک ترین اشتباه در آن برجسته می‌شود، توانسته است تا عملکرد نسبتا خوبی، از خود نشان دهد، او آمار فوق العاده‌ای از خود برجای گذاشته است که توانسته است تا به طور میانگین در هر دو بازی، نزدیک یک گل به ثمر رساند.لاکازت همکاری تیمی خوبی با اوبامیانگ در خط حمله آرسنال دارد و این موضوع بسیار مهم است، مربی سخت گیری زیاد و مفیدی انجام می‌دهد که باعث شده و خواهد شد تا تمام بازیکنان تیم رشد کنند.

ثبت نظر شما
14+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی