کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

رابرت پیرس، ستاره سابق آرسنال در دیداری که با ونگر داشت، از آن خبر داد که در آینده نزدیک ونگر به دنیای فوتبال باز می‌گردد، او می‌گوید که در این دیدار، ونگر را متقاعد کرده است تا هر چه سریعتر به دنیای فوتبال بازگردد.

او در مورد این موضوع گفت:من با ونگر در حاشیه جایزه رهبران ورزشی، ملاقات داشتم، او در این همایش، جایزه قدردانی از یک عمر فعالیت ورزشی را دریافت کرد و او از دریافت این جایزه بسیار خوشحال بود، اما می توان ملاحظه کرد که برای او همه چیز تمام نشده است و به دنبال یک چالش جدید است.

پیرس به مدت شش سال از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ بازیکن آرسنال بود و در طی این سال‌ها موفق به کسب دو مقام قهرمانی لیگ برتر و دو اف ای کاپ شد، پیرس می‌گوید که احساس می‌کند که آرسنال دارد به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد، او در مورد این موضوع گفت:از نظر من جایگاهی که آرسنال در فصل قبل در لیگ کسب کرد، به هیچ وجه زیبنده این باشگاه نبود، ما باید رتبه بهتری در لیگ کسب کنیم و عملکرد خوبی در لیگ اروپا داشته باشیم، هم چیز به ثبات و عملکرد مطلوب تیم مربوط می‌شود.

پیرس در مورد شباهت‌های سبک بازی تیم امری و ونگر گفت:شباهت‌های زیادی بین سبک بازی امری و ونگر وجود دارد زیرا هر دو نفر تقریبا بازیکنان مشابهی را در اختیار داشته و دارند، ولی مربی جدید با انرژی تازه و شور و حرارت در کنار زمین تیم خود را هدایت می‌کند که می‌تواند تا اندازه به دلیل این باشد که او به تازگی به باشگاه آمده است.از نظر تاکتیک تیمی، تفاوت‌هایی بین تاکتیک مربی قدیم و جدید وجود دارد، اما شباهت‌های بسیاری در الگو و سبک بازی تیم گذشته و تیم فعلی وجود دارد.

پیرس می‌گوید که لاکازت می‌تواند به یک مهاجم استثنایی تبدیل شود، زیرا ویژگی‌های زیادی را می‌توان در بازی او مشاهده کرد:من فکر می‌کنم او در حال حاضر هم یک مهاجم استثنایی می‌باشد، زیرا در لیگ برتر که بازی در آن بسیار مشکل است و کوچک ترین اشتباه در آن برجسته می‌شود، توانسته است تا عملکرد نسبتا خوبی، از خود نشان دهد، او آمار فوق العاده‌ای از خود برجای گذاشته است که توانسته است تا به طور میانگین در هر دو بازی، نزدیک یک گل به ثمر رساند.لاکازت همکاری تیمی خوبی با اوبامیانگ در خط حمله آرسنال دارد و این موضوع بسیار مهم است، مربی سخت گیری زیاد و مفیدی انجام می‌دهد که باعث شده و خواهد شد تا تمام بازیکنان تیم رشد کنند.

ثبت نظر شما
14+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

وضعیت اوزیل در آرسنال خجالت آور است!
مدافع پیشین آرسنال اظهار داشته است که این بازیکن آلمانی بقدر کافی حرفه ای نیست و عنوان کردن مصدومیت و بیماری نمی تواند وضعیت پشت پرده ی او را در آرسنال، پنهان کند.
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از شکست مقابل باته بوریسوف
امری امیدوار به نود دقیقه‌ی امارات...
شکست آرسنال از  باته بوریسف !!!!
آرسنال در بازی رفت، دور حذفی لیگ اروپا شکست خورد !!!
آخرین شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال
جایگزین موستفی، خروج اوزیل، شغل جدید ونگر، و اخبار نقل و انتقالات
تمسخر ایوبی روند نادرستی که هواداران آرسنال پیش گرفته‌اند
آلکس آیوبی بیشتر مورد تمسخر طرفداران است تا اینکه بخشی از مشکلات آرسنال باشد.

آخرین نظرات

Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٦ نوشت :
قبلا هم گفتم،این تیم تعداد بازیکن بی کیفیتش بیشتر از با کیفیت هست،با امثال نایلز و ژاکا و گوندوزی و ایوبی و... دنبال چی هستیم؟؟؟؟

مربوط به شکست آرسنال از باته بوریسف !!!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۳ نوشت :
همین مونده بود این ..... به ما تیکه بندازه...
یکی نیست بهش بگه از بچگی تو ارسنال بزرگت کردن و شدی چزنی...
اینقدر گل افتضاح خوردی و تیم ما رو نابود کردی تا به اینجا رسیدی...
الانم اگه سری ...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
علی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۲ نوشت :
اوزیل هر چقدر پیر یا کند باشه باز پاسهاش تعیین کنندست چون تجربه بازی زیر نظر مربیان بزرگ رو داشته نباید اینقدر امری چپ باشه باهاش

مربوط به امری همچنان به اوزیل راه نمیدهد ...
محمد فانتوم در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۱ نوشت :
سلام آقا آرمان زحمتکش
خدا قوت
چیشد این کارت ها؟خیلی وقت شده که.

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۱۵ نوشت :
بنظر من مربی خوبیه ولی ابزار لازم رو نداره...
اکثر بازیکنامون در سطح تیمهای نیمه پایین جدولن...
حیف اوبامیانگ و لاکازت و اوزیل و رمزی و چک ....جزء بهترینهای دنیای فوتبالن در پست خودشون ولی حیف ...

مربوط به بازیکنانی که بصورت قرضی به آرسنال آمده اند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی