کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اوزیل در ترکیب 3-4-3 آرسنال مقابل بورنموث حضور نداشت و بر روی نیمکت ذخیره ها نشسته بود و در ابتدای این هفته، در جریان برد 4-2 توپچی ها مقابل تاتنهام نیز، بدلیل مصدومیت از ناحیه کمر، حضور نداشت. آرسنال توانست روند بدون شکست خود را به 19 بازی پیاپی برساند. مرسون در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت که بازیکنی که بیشترین حقوق دریافتی را از آرسنال می گیرد، بزودی از آرسنال خواهد رفت. او می گوید که عملکرد خوب آرسنال در نبود اوزیل، می تواند آغازی بر پایان دوران بازی او برای توپچی ها باشد. او گفت: من یکی از طرفداران اوزیل هستم اما اگر آرسنال بتواند بدون او چنین زیبا و خوب بازی کند، می توان او را از تیم کنار گذاشت. وقتی یک تیم به هماهنگی خوبی رسیده است، این مهم نیست که شما چقدر بازیکن خوبی هستید، اگر نتوانید جزو این حرکت تیمی باشید، کنار گذاشته می شوید.
 
هافبک آرسنال، آرون رمزی در بازگشت رویایی آرسنال در دربی شمال لندن، نقش کلیدیی داشت و سازنده دو گل از سه گل زده شده تیم در نیمه دوم بود.قرارداد رمزی در انتهای این فصل با باشگاه تمام می شود و مذاکرات تمدید قرارداد نیز متوقف شده است و از انتهای ماه دسامبر، او می تواند مذاکرات خود را برای پیوستن به باشگاهی دیگر آغاز کند. امری درباره عملکرد او در دربی شمال لندن گفت: بهترین عملکرد شخصی و در خدمت تیم او را شاهد بودیم. صحبت های جدیدی برای تمدید قرارداد او شنیده می شود ولی مرسون می گوید که رمزی از تیم جدا خواهد شد.
 
او در این باره گفت: من فکر می کنم آینده رمزی مشخص شده است. در فوتبال این موضوع طبیعی است. قطعا مدیر برنامه های او برای آینده او پیشنهاداتی را مهیا کرده است که او بتواند از بین آنها راه آینده خود را انتخاب کند.رمزی می تواند هرکجا که بخواهد بازی کند، زیرا او بازیکن خوبی است. امری علاقه ای ندارد تا بیش از حد به او بها بدهد و این چیزی است که من دوست دارم. من می دانم که رمزی تاکنون از زمان مربیگری امری، در هیچ بازیی در ترکیب ابتدایی تیم نبوده است که این می تواند معنای زیادی برای او داشته باشد. امری دقیقا هر موقع که به او احتیاج دارد، مثلا در بازی تاتنهام، از او استفاده می کند و رمزی نیز تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خود را نشان دهد. او یک بازیکن حرفه ای تمام عیار است.

ثبت نظر شما
9+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

وضعیت اوزیل در آرسنال خجالت آور است!
مدافع پیشین آرسنال اظهار داشته است که این بازیکن آلمانی بقدر کافی حرفه ای نیست و عنوان کردن مصدومیت و بیماری نمی تواند وضعیت پشت پرده ی او را در آرسنال، پنهان کند.
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از شکست مقابل باته بوریسوف
امری امیدوار به نود دقیقه‌ی امارات...
شکست آرسنال از  باته بوریسف !!!!
آرسنال در بازی رفت، دور حذفی لیگ اروپا شکست خورد !!!
آخرین شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال
جایگزین موستفی، خروج اوزیل، شغل جدید ونگر، و اخبار نقل و انتقالات
تمسخر ایوبی روند نادرستی که هواداران آرسنال پیش گرفته‌اند
آلکس آیوبی بیشتر مورد تمسخر طرفداران است تا اینکه بخشی از مشکلات آرسنال باشد.

آخرین نظرات

Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٦ نوشت :
قبلا هم گفتم،این تیم تعداد بازیکن بی کیفیتش بیشتر از با کیفیت هست،با امثال نایلز و ژاکا و گوندوزی و ایوبی و... دنبال چی هستیم؟؟؟؟

مربوط به شکست آرسنال از باته بوریسف !!!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۳ نوشت :
همین مونده بود این ..... به ما تیکه بندازه...
یکی نیست بهش بگه از بچگی تو ارسنال بزرگت کردن و شدی چزنی...
اینقدر گل افتضاح خوردی و تیم ما رو نابود کردی تا به اینجا رسیدی...
الانم اگه سری ...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
علی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۲ نوشت :
اوزیل هر چقدر پیر یا کند باشه باز پاسهاش تعیین کنندست چون تجربه بازی زیر نظر مربیان بزرگ رو داشته نباید اینقدر امری چپ باشه باهاش

مربوط به امری همچنان به اوزیل راه نمیدهد ...
محمد فانتوم در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۱ نوشت :
سلام آقا آرمان زحمتکش
خدا قوت
چیشد این کارت ها؟خیلی وقت شده که.

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۱۵ نوشت :
بنظر من مربی خوبیه ولی ابزار لازم رو نداره...
اکثر بازیکنامون در سطح تیمهای نیمه پایین جدولن...
حیف اوبامیانگ و لاکازت و اوزیل و رمزی و چک ....جزء بهترینهای دنیای فوتبالن در پست خودشون ولی حیف ...

مربوط به بازیکنانی که بصورت قرضی به آرسنال آمده اند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی