کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دروازه بان کار آزموده آرسنال می خواهد تا با اونای امری صحبت کند تا آرسنال موفقیت محسوس تری بدست بیاورد، اما اولویت امری برگشت آرسنال به لیگ قهرمانان اروپاست.

پتر چک تاکید کرد که تمام شدن فصل در جایگاه چهار تیم بالای جدول برای آرسنال اولویت است، ولی او میخواهد که حضور مجدد آرسنال در لیگ قهرمانان همراه با دستاوردهای بیشتری برای آنها باشد. گلر کارکشته آرسنال در کارنامه ی خود پیروزی ها و افتخارات زیادی دارد که بسیار چشمگیر است. او‌ پیروزی دیگری را امسال در کارنامه اش همراه با آرسنال میخواهد، چرا که او در سال پایانی قراردادش در آرسنال بسر میبرد.


کمک به تیم برای برگشت به لیگ قهرمانان بعد از ۲ سال غیبت، هدف نهایی چک است، اما جام حذفی و قهرمانی در لیگ اروپا نیز از افتخاریست که چک برای بدست آوردن آنها با آرسنال تمام تلاشش را خواهد کرد.

چک ۳۶ ساله در مورد اهداف آرسنال گفت: “ اولویت ما قرارگیری در میان چهار تیم اول جدول است که مارا به لیگ قهرمانان میرساند و شما میخواهید پیشرفت کنید و به پیشرفت باشگاهتان در تیم کمک کنید. ما یک مربی جدید داریم و قاطعانه هدف گذاری کرده ایم. بنابراین اگر ما بتوانیم که عنوان قهرمانی در این فصل در هر تورنمنتی بدست بیاوریم، این یک دستاورد بزرگ است. شما برای هر بازی تمام تلاش خود را می کنید تا برنده شوید. در حال حاضر ما در جام حذفی هستیم و پر افتخار ترین باشگاه در این تورنمت ما هستیم و باید از عناوین خوددفاع کنیم تا باز هم پیروز تورنمت شویم. این در مورد لیگ اروپا نیز صدق میکند و ما شروع بسیار خوبی داشته ایم. این ها دو تا از اهداف ما هستند، اما لیگ برتر هدف اصلی ماست که در جمع چهار تیم بالای جدول حضور داشته باشیم.”

آرسنال با برد در مقابل بلکپول با نتیجه ی ۳ بر صفر خود را در جام حذفی نگه داشت و آنها ازین پیروزی خوشحالند. بلکپول ماموریت کمتری به نسبت به آرسنال در این فصل داشت، اما این یک سفر بسیار خوب برای توپچی ها به بوفیلد بود، چرا که آن ها توانستند بلکپول اوون اویستون را، در خانه شکست دهند.

چک اشاره کرد: “ما با یک مربی جدید که هدایت آرسنال را به عهده گرفته بود، شروع کردیم. ما مجبور بودیم که تیم بهتری نسبت به قبل بشویم و از آن آگاه بودیم. ما تلاش کردیم که روی بازی هایمان و عملکردمان متمرکز بمانیم و اگر شما آماده باشید، اتفاقات خوبی در زمین بازی برای شما خواهد افتاد. ما می دانیم که باید روی عملکردمان متمرکز باشیم و تا به اینجا اینکار را بخوبی انجام داده ایم.”

ثبت نظر شما
4+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
مونرئال: وقتی اوزیل در ترکیب ماست رقبا نگران هستند!
ناچو مونرئال از تاثیرات حضور اوزیل در ترکیب آرسنال می گوید...
لیختشتاینر:من نیاز دارم تا مرتب بازی کنم!
لیختشتاینر بیش از این میخواهد بازی کند!!!!
مایکل ادوارد باید الگوی مدیر فنی آرسنال باشد!
آرسنال همچنان به دنبال مدیرفنی است و گزینه های قبلی آنها یعنی اورمارس و مونچی پیشنهاد آرسنال را رد کرده اند.
شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی