کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دروازه بان کار آزموده آرسنال می خواهد تا با اونای امری صحبت کند تا آرسنال موفقیت محسوس تری بدست بیاورد، اما اولویت امری برگشت آرسنال به لیگ قهرمانان اروپاست.

پتر چک تاکید کرد که تمام شدن فصل در جایگاه چهار تیم بالای جدول برای آرسنال اولویت است، ولی او میخواهد که حضور مجدد آرسنال در لیگ قهرمانان همراه با دستاوردهای بیشتری برای آنها باشد. گلر کارکشته آرسنال در کارنامه ی خود پیروزی ها و افتخارات زیادی دارد که بسیار چشمگیر است. او‌ پیروزی دیگری را امسال در کارنامه اش همراه با آرسنال میخواهد، چرا که او در سال پایانی قراردادش در آرسنال بسر میبرد.


کمک به تیم برای برگشت به لیگ قهرمانان بعد از ۲ سال غیبت، هدف نهایی چک است، اما جام حذفی و قهرمانی در لیگ اروپا نیز از افتخاریست که چک برای بدست آوردن آنها با آرسنال تمام تلاشش را خواهد کرد.

چک ۳۶ ساله در مورد اهداف آرسنال گفت: “ اولویت ما قرارگیری در میان چهار تیم اول جدول است که مارا به لیگ قهرمانان میرساند و شما میخواهید پیشرفت کنید و به پیشرفت باشگاهتان در تیم کمک کنید. ما یک مربی جدید داریم و قاطعانه هدف گذاری کرده ایم. بنابراین اگر ما بتوانیم که عنوان قهرمانی در این فصل در هر تورنمنتی بدست بیاوریم، این یک دستاورد بزرگ است. شما برای هر بازی تمام تلاش خود را می کنید تا برنده شوید. در حال حاضر ما در جام حذفی هستیم و پر افتخار ترین باشگاه در این تورنمت ما هستیم و باید از عناوین خوددفاع کنیم تا باز هم پیروز تورنمت شویم. این در مورد لیگ اروپا نیز صدق میکند و ما شروع بسیار خوبی داشته ایم. این ها دو تا از اهداف ما هستند، اما لیگ برتر هدف اصلی ماست که در جمع چهار تیم بالای جدول حضور داشته باشیم.”

آرسنال با برد در مقابل بلکپول با نتیجه ی ۳ بر صفر خود را در جام حذفی نگه داشت و آنها ازین پیروزی خوشحالند. بلکپول ماموریت کمتری به نسبت به آرسنال در این فصل داشت، اما این یک سفر بسیار خوب برای توپچی ها به بوفیلد بود، چرا که آن ها توانستند بلکپول اوون اویستون را، در خانه شکست دهند.

چک اشاره کرد: “ما با یک مربی جدید که هدایت آرسنال را به عهده گرفته بود، شروع کردیم. ما مجبور بودیم که تیم بهتری نسبت به قبل بشویم و از آن آگاه بودیم. ما تلاش کردیم که روی بازی هایمان و عملکردمان متمرکز بمانیم و اگر شما آماده باشید، اتفاقات خوبی در زمین بازی برای شما خواهد افتاد. ما می دانیم که باید روی عملکردمان متمرکز باشیم و تا به اینجا اینکار را بخوبی انجام داده ایم.”

ثبت نظر شما
10+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۰۳ نوشت :
شماره حساب آرسنال رو بگیریم به سبک پرسپولیس کمک مردمی جمع کنیم شاید یه چند تا بازیکن خریدیم !! این کرونکه رو کی رییس کرد ؟ تنها مدیری که 0 پوند خرج کرده کرونکه س....حتی باشگاه هادلزفیلد هم مدیرش پول ...

مربوط به لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی