کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دروازه بان کار آزموده آرسنال می خواهد تا با اونای امری صحبت کند تا آرسنال موفقیت محسوس تری بدست بیاورد، اما اولویت امری برگشت آرسنال به لیگ قهرمانان اروپاست.

پتر چک تاکید کرد که تمام شدن فصل در جایگاه چهار تیم بالای جدول برای آرسنال اولویت است، ولی او میخواهد که حضور مجدد آرسنال در لیگ قهرمانان همراه با دستاوردهای بیشتری برای آنها باشد. گلر کارکشته آرسنال در کارنامه ی خود پیروزی ها و افتخارات زیادی دارد که بسیار چشمگیر است. او‌ پیروزی دیگری را امسال در کارنامه اش همراه با آرسنال میخواهد، چرا که او در سال پایانی قراردادش در آرسنال بسر میبرد.


کمک به تیم برای برگشت به لیگ قهرمانان بعد از ۲ سال غیبت، هدف نهایی چک است، اما جام حذفی و قهرمانی در لیگ اروپا نیز از افتخاریست که چک برای بدست آوردن آنها با آرسنال تمام تلاشش را خواهد کرد.

چک ۳۶ ساله در مورد اهداف آرسنال گفت: “ اولویت ما قرارگیری در میان چهار تیم اول جدول است که مارا به لیگ قهرمانان میرساند و شما میخواهید پیشرفت کنید و به پیشرفت باشگاهتان در تیم کمک کنید. ما یک مربی جدید داریم و قاطعانه هدف گذاری کرده ایم. بنابراین اگر ما بتوانیم که عنوان قهرمانی در این فصل در هر تورنمنتی بدست بیاوریم، این یک دستاورد بزرگ است. شما برای هر بازی تمام تلاش خود را می کنید تا برنده شوید. در حال حاضر ما در جام حذفی هستیم و پر افتخار ترین باشگاه در این تورنمت ما هستیم و باید از عناوین خوددفاع کنیم تا باز هم پیروز تورنمت شویم. این در مورد لیگ اروپا نیز صدق میکند و ما شروع بسیار خوبی داشته ایم. این ها دو تا از اهداف ما هستند، اما لیگ برتر هدف اصلی ماست که در جمع چهار تیم بالای جدول حضور داشته باشیم.”

آرسنال با برد در مقابل بلکپول با نتیجه ی ۳ بر صفر خود را در جام حذفی نگه داشت و آنها ازین پیروزی خوشحالند. بلکپول ماموریت کمتری به نسبت به آرسنال در این فصل داشت، اما این یک سفر بسیار خوب برای توپچی ها به بوفیلد بود، چرا که آن ها توانستند بلکپول اوون اویستون را، در خانه شکست دهند.

چک اشاره کرد: “ما با یک مربی جدید که هدایت آرسنال را به عهده گرفته بود، شروع کردیم. ما مجبور بودیم که تیم بهتری نسبت به قبل بشویم و از آن آگاه بودیم. ما تلاش کردیم که روی بازی هایمان و عملکردمان متمرکز بمانیم و اگر شما آماده باشید، اتفاقات خوبی در زمین بازی برای شما خواهد افتاد. ما می دانیم که باید روی عملکردمان متمرکز باشیم و تا به اینجا اینکار را بخوبی انجام داده ایم.”

ثبت نظر شما
10+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل چلسی
پیروزی مقابل چلسی، توافق با دنیس سوارز، عملکرد لاکازت و وضعیت هکتور بلرین
صحبت‌های گلزنان بازی با چلسی
صحبت های کاپیتان کوشیلنی و الکساندر لاکازت پس از پیروزی مقابل چلسی
بالاگ: امری در تابستان بودجه کافی خواهد داشت!
گلیم بالاگ مفسر فوتبال و ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت معتقد است که آرسنال در تابستان می‌تواند یه خانه تکانی اساسی در باشگاه داشته باشد....
میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
باشگاه با تاخیر اما میشل را در لیست صدتایی ها قرار داد!

آخرین نظرات

xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
منچستر سیتی چرا نمیبازه :|

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
یوونتوس لااقل یه 20 میلیون بده ما ...رمزی مفت بره خیلی زور داره

مربوط به یوونتوس برای رمزی 20 میلیون میپردازد ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
واقعا موفقیت بزرگیه برای یه بازیکنی به سن 21 سال اونم تو لیگ بانوان


مربوط به لئا ویلیامسون برای صدمین بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
خیلی شوکه کننده تصمیم گرفت...اما خوشحالم که تو آرسنال خداحافظی میکنه...کاش بتونیم به آمار 202 کلین شیت پیتر کمک کنیم.

مربوط به پیتر چک در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی