کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی ما در مورد وضعیت آرون رمزی، و اهداف نقل و انتقالاتی احتمالی تیم یعنی دنیس سوارز و اور بانگا صحبت کرد.

متن کامل صحبت‌های امری را در ادامه بخوانید:

درمورد آینده‌ی آرون رمزی...
عصر بخیر. این وضعیت مرتبط با فرد است نه تیم. ایده و تمرکز من که هرروز به او می‌گویم، این است که به عملکرد او نیاز داریم. در آخرین بازی خیلی از او راضی بودم. در بازی آخر مقابل بلکپول از او پرسیدم که دوست دارد که به ما کمک کند و او در پاسخ گفت "بله سرمربی، می‌خواهم بازی کنم" و با رویکرد و تعهد بالایی برایمان بازی کرد. آینده او متعلق به خودش، خانواده و مدیربرنامه‌هایش است. هر روزی که کنار ماست، کارش را به نحو احسن انجام می‌دهد. همین عملکرد و تمرکز را برای بازی مقابل وستهم از او می‌خواهم.

درمورد تصمیمش...
برای تصمیم او احترام زیادی قائلم.

درمورد وضعیت او...
بیش از این نمی‌توانم درمورد وضعيتش صحبت کنم. مهم‌ترین چیز این است که آرون رمزی کنار ماست. احترام بسیاری برای آینده‌اش قائلم زیرا یک تصمیم خصوصی است اما او هر روز درکنار ماست، و تکرار می‌کنم که از کار کردن با او خوشحالم.

چه کسی جایگزینش می‌شود؟
درحال حاضر نمی‌توانیم کسی را بصورت دائمی جذب کنیم. تنها بصورت قرضی.

درمورد دنیس سوارز...
درحال حاضر اطلاعی از وضعیت او ندارم. تنها در آینده می‌توانیم بازیکنی را جذب کنیم. می‌دانم که باشگاه درحال بررسی گزینه‌هاست تا ببینیم چه بازیکنی از عملکرد مورد نظر ما برخوردار این تا بتواند به ما کمک کند.

درمورد دیگر بازیکنای لینک شده مانند اور بانگا...
این بازیکن را می‌شناسم و بازیکن بسیار خوبی است.

درمورد او خبری ندارید؟
نمی‌توانم چیز بیشتری به شما بگویم.

چقدر به او نزدیک هستید؟
می‌توانم بگویم که باشگاه درحال فعالیت است، باشگاه در موقعیت‌های مختلف مرا در جریان همه چیز قرار می‌دهد. درحال حاضر، هیچ خبر جدیدی درمورد او نداریم.

درمورد اخبار تیم...
موستفی، مونرئال و بیرین این هفته با کیفیت بسیاری بالایی با ما کار می‌کنند. نیاز داریم که فردا آخرین تمرین‌مان را پیش از دیدار مقابل وستهم انجام دهیم. این جلسه تمرینی برای تصمیم‌گیری برای انتخاب ترکیب اصلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مسوت اوزیل هم با ما تمرین می‌کند. هولدینگ و ولبک همچنان مصدوم هستند. در ده روز گذشته میخیتاریان و ماوروپانوس نیز با ما تمرین کرده‌اند، که می‌توانند برای بازی‌های پیش‌رو به ما کمک کنند و برای تیم زیر ۲۳ سال به میدان بروند. درحال حاضر نسبت به هفته پیش وضعیت بهتری داریم.

درمورد وستهم تحت هدایت پلگرینی...
او سرمربی بسیار خوبی است، تجربه بسیار بالایی دارد و سابقه قهرمانی در لیگ با منچسترسیتی را دارد. او برای پیاده کردن ایده‌هایش در تیم نیازمند زمان است. به نظرم آن‌ها درحال پیشرفت هستند و بازیکنان باکیفیتی در ترکیب خود دارند، مانند اندرسون و آرناتوویچ که بازیکنان خیلی خوبی هستند. آن‌ها در خانه با حمایت هوادارانشان بازی خواهند کرد و این کار را برای ما سخت می‌کند. هر بازی خارج از خانه‌ چالش بزرگی برای ما به جهت حفظ یکپارچگی و پیشرفت خواهد بود. شنیه چالشی جدید است. برای این بازی بسیار مصمم هستیم تا برای کسب پیروزی کار بزرگی انجام دهیم.

رابطه شما به پلگرینی چطور است؟
بازی‌های زیادی را در اسپانیا مقابل یکدیگر انجام دادیم و همینطور در لیگ قهرمانان با منچسترسیتی و سویا. وقتی که من در والنسیا بودم او سرمربی ویارئال و رئال مادرید بود. خیلی خوب یکدیگر را می‌شناسیم. فکر می‌کنم بازی دشواری برای ما خواهد بود و مهم‌ترین چیز برای ما این است که یازده نفر اصلی تمرکز بالایی برای این بازی داشته باشند. مهم‌ترین چیز کیفیت بازیکنان در زمین است تا بتوانیم ایده‌هایمان را به حریف تحمیل کنیم.

با بازگشت بازیکنان به شرایط مناسب، ایجاد تغییرات فراوان در ترکیب چقد وسوسه کننده است؟
ما می‌خواهیم بهترین عملکردمان را با بازیکنان به نمایش بگذاریم. بعضی بازیکنان می‌توانند به مرور جایگاهشان در ترکیب یازده نفره را دوباره بدست بیاورند، و بعضی‌ها را همین حالا می‌خواهیم. با تمام این اوصاف، می‌خواهیم که در مقابل وستهم ترکيبی از بازیکنان رها شده از مصدومیت با بازیکنانی که در نبود آنها عملکرد مناسبی از خود به نمایش گذاشتند را به میدان بفرستیم تا بتوانیم ایده‌هایمان را در میدان پیاده کنیم. این ترکیبی است که برای شنبه احتیاج داریم. خبر خوبی است که می‌توانیم بازیکنان بیشتری در دسترس داشته باشیم.

چقدر برای رمزی دشوار خواهد بود که در چند ماه آینه بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد؟
آخرین گفتگوی با او بسیار مهم است. ما با احترام متقابل در مورد وضعیت موجود صحبت کردیم. پاسخ او با عملکردش در زمین تمرین و میدان بسیار مناسب بود. به شما گفتم که از آرون رمزی می‌خواهم که در زمان بازی تمرکز و عملکرد حال حاضرش را به نمایش بگذارد. برای مثال در همین هفته همینطور شد. او با تجربه بسیار بالایش فعالیت و تمرین می‌کند. وقتی به تمام بازیکنان نگاه می‌کنم و می‌بینم که آنها مانند آرون تمرین می‌کنند، برای بازی پیش‌رو احساس خیلی خوبی پیدا می‌کنم زیرا تمام بازیکنان تمرکز بالایی دارند.

تیم‌های پلگرینی چه ویژگی‌هایی دارند؟
عموما بسیار تهاجمی هستند. اکثر اوقات با ایجاد تعادل مناسب در تیم به میدان می‌روند، با حضور بازیکنان تکنیکی و تهاجمی. می‌دانم که بازی روز شنبه دشوار خواهد بود زیرا نیاز داریم که ایده‌هایمان را پیاده کنیم و درعین حال در نود دقیقه به فکر مهار کردن بازیکنان آنها و ایده‌های تاکتیکی‌شان نیز باشیم. احترامی بسیار زیادی برایشان قائل هستیم.

ثبت نظر شما
4+7=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۱ گفت »
1
امری که گفت ما پول خرید بازیکن نداریم و فقط میتونیم قرض بگیریم ...اتفاقا اکثر تیمها دوست دارن بازیکناشون رو تو ژانویه گرون تر بفروشن...بازیکن خوبی گیرمون نمیاد...ولی اون دفاع لعنتی رو یه تکونی بدین ... لیورپول فن دایک و آلیسون و خرید ببینید چه تغییر زیادی تو نتیجه گرفته...10 تا گل خوردن و یه باخت ! ما 31 خوردیم فعلا !!!
از طرفی رمزی هم به عنوان بازیکن آزاد میره :( کاش همین الان میفروختیمش...جک ویلشر هم آزاد رفت !
واقعا چه بلایی سر هسته بریتانیایی آرسنال اومد :| ؟!! ولکات / ویلشر/ گیبز / رمزی + اوکس ...که البته اوکس بهتر درخشید تا قبل از مصدومیت شدیدش.
از گیبز و ولکات و اوکس پول درآوردیم از رمزی و ویلشر یه پنی هم به باشگاه نرسید !!!! خیلی اوضاع درآمد آرسنال افتضاحه ! خرید بازیکن هم که هیچ !!
Kroenke out ! کرونکه اگه پول نمیدی برو از آرسنال بیرون ! لعنتی هوادارامون تو لندن یه اعتراض درست حسابی هم نمیکنن :|

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۰۳ نوشت :
شماره حساب آرسنال رو بگیریم به سبک پرسپولیس کمک مردمی جمع کنیم شاید یه چند تا بازیکن خریدیم !! این کرونکه رو کی رییس کرد ؟ تنها مدیری که 0 پوند خرج کرده کرونکه س....حتی باشگاه هادلزفیلد هم مدیرش پول ...

مربوط به لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی