کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پل مرسون اسطوره‌ی آرسنال و کارشناس اسکای اسپرت معتقد است مدیران آرسنال دارند حماقت می‌کنند که می‌گذارد بازیکنی با کیفیت آرون رمزی به صورت رایگان از باشگاه خارج شود....

باشگاه آرسنال در حالی تابستان آینده آرون رمزی را به یوونتوس واگذار خواهند کرد که هیچ عایدی از این بازیکن نصیب آنها نمی‌شود، آرون رمزی تازه‌ترین بازیکن نامدار آرسنال است که وارد آخرین سال قرارداد خود می‌شود، پل مرسون اقدام باشگاه آرسنال در عدم تمدید قرارداد بازیکنان نامدار خود که در اوج فوتبال خود به سر می‌برند را حماقت محض نامید.

پل مرسون اسطوره‌ی آرسنال و کارشناس اسکای اسپرت در مورد این موضوع گفت: "این مسئله در مورد آرون رمزی حماقت باشگاه آرسنال را می‌رساند که به بازیکن باتجربه‌ای مانند رمزی اجازه می‌دهد در دوران اوج فوتبال خود باشگاه را به راحتی ترک کند، باز هم یک بازیکن دیگر مانند چمبرلین، سانچز، والکات و جک ویلشر که همگی در آخرین سال قرارداد خودشان قرار گرفتند و به سادگی باشگاه را ترک کردند، از لحاظ فوتبالی این کار مدیران آرسنال با یک جنایت بزرگ هیچ فرقی ندارد، آرسن ونگر خوب بلد بود هر سال قرارداد خود را تمدید کند اما انگار در مورد بقیه بازیکن‌های موثر و زحمتکش دچار فراموشی شده بود، اگر این بازیکن‌ها ۳۵ سال یا بیشتر داشتند برای من اصلاً مهم نبود، اما این‌ها بازیکنانی هستند که در اوج فوتبال خودشان قرار دارند و بهترین بازی‌های خودشان را ارائه می‌دهند.

آرون رمزی از لحاظ کیفیت بازیکن ثابت شده‌ای برای آرسنال است، حالا باید به سراغ بازیکنی بروند که یک دقیقه هم در لیگ برتر بازی نکرده است و برای هماهنگ شدن با تیم و ليگ به زمان نیاز دارد، واقعاً این افتضاح است، این یک حماقت تمام است، که با هیچ قاعده‌ای قابل توجیه نیست، آرسنال می‌تواند جایگزین رمزی را پیدا کند اما ۵۰ تا ۴۰ میلیون پوند خرج روی دست آنها خواهد گذاشت، منظورم از حماقتی که حرفش را می‌زنم دقیقاً همین است، بازیکنی با کیفیت آرون رمزی داشته باشید که تیم‌های بزرگی مثل یوونتوس و پاریس سنت ژرمن و بایرن مونیخ به دنبال آن هستند اما شما بگذارید او به سادگی به صورت آزاد از تیم جدا شود و شما بروید یه بازیکن از لیگ دیگر با کیفیت کمتر بیاورید، الکسیس سانچز هم بدونه مبلغ دریافتی به منچستر یونایتد رفت و قرارداد اوزیل هم رو به پایان بود و مجبور شدند هزینه گزافی بکنند تا او را در آرسنال نگه دارند، واقعاً این خیلی مسخره است و اصلاً متوجه نمی‌شوم که مدیران آرسنال دارند چه کار می‌کنند."

پل مرسون در پاسخ به این پرسش که آیا رمزی در ایتالیا موفق خواهد شد گفت: "بله می‌تواند در ایتالیا موفق باشد، چون بازیکنی خوب، با تجربه و هافبکی گلزن است، به هادسون اودوی بازیکن چلسی توجه کنید، می‌گویند قرار است با ۳۵ میلیون پوند به بایرن برود، در حالی که رمزی مفت و مجانی به یوونتوس ملحق می‌شود، یکی پتانسیل بالایی دارد، دیگری کیفیت ثابت شده‌ای."

ثبت نظر شما
9+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.
برنامه کامل بازی های لیگ منتشر شد
آرسنال در اولین بازی لیگ برتر باید مهمان زاغ‌ها باشد!
هکتور بلرین کاپیتان جدید آرسنال در دوران اونای امری
او یک بازیکن جوان است که در ماه مارس ۲۴ ساله شد، کسی که به عنوان یک فوتبالیست در آرسنال رشد کرد ...
گوتزه به حواشی اخیر واکنش نشان داد!
گوتزه بازیکنی است که این روزها برخی خبرگزاری‌ها از لینک شدن او به آرسنال خبر میدهند ...
آرسنال به دنبال دو بازیکن دیگر ...
پلگرینی و ورتات ، دو هدف دیگر آرسنال در نقل و انتقالات هستند ....

آخرین نظرات

مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٦ نوشت :
به به ... خوش اومدی به آرسنال ....آشناییش با جو مونتمو هم بی تاثیر نبوده تو این انتقال ...دو تا بچه داره فکر کنم :/
مرسی بابت بیوگرافی فوتبالیش...تیمهای مختلفی بازی کرده...تجربه ش کمکمون میکنه.

مربوط به جنیفر بیتی به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی