کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد عملکرد تیم ...
عصربخیر! منچسترسیتی در تمام 90 دقیقه برتری خود را به رخ ما کشیدند. هرچند در نیمه اول دو گل خوردیم اما در دقایقی هم جانانه دفاع کردیم. باید تلاش بیشتری میکردیم و در محوطه خودی به آنها شانس حرکت و بازی‌سازی نمیدادیم. در نیمه اول سعی کردیم بسته بازی کنیم و به آنها اجازه گلزنی ندهیم اما در نیمه دوم نوع بازی خود را عوض کردیم و سعی شد بازتر بازی کنیم. بازیکنان سرعتی منچسترسیتی از فرصت‌های پیش آمده استفاده کردند و یک گل دیگر هم زدند. نتیجه به دست آمده فاصله کیفیتی دو تیم منچسترسیتی و آرسنال است ( به نوعی امری این نتیجه را مقبول و منطقی میداند )

تفاوت‌ها ...
چیز زیادی نمیتوان گفت. آنها فوق‌العاده بودند. ما در دوئل‌ها شکست میخوردیم و بازیکنانی داریم که گاها سال اولی است که در لیگ برتر بازی میکنند و میتوانند پیشرفت کنند. گندوزی و توریرا بسیار عالی بودند و من از عملکرد آنها کاملا راضی هستم اما آنها هم باید بهتر شودند و پیشرفت کنند. آنها باید تجربیات بیشتری کسب کنند.

چقدر از اول فصل پیشرفت کرده‌ایم...
ما اهدافی داریم و میخواهیم قهرمان باشیم اما این اهداف نیاز به زمان دارد. هفته گذشته به چلسی و منچستریونایتد نزدیک بودیم اما بعد از یک شکست، امروز از آنها 2-3 امتیاز عقب هستیم. ما باید نظم خود را حفظ کنیم و لیگ را در مجموع 38 بازی ببینیم. آنها امروز عایل بودند و ما شکست خوردیم و تمام شد، باید به فکر پیشرفت بود و سخت کار کنیم و بازی بعدی را ببینیم. ما باید از خود بخواهیم که "خود" را هرچه سریع‌تر پیدا کنیم.

بازی‌های خارج از خانه ...
بحث روانی هم در بازی‌ها بسیار مهم است. وقتی برابر یک تیم بازی میکنید که این حس را نسبت به آنها دارید که تیم قوی‌تری نسبت به شما هستند و مجبورید قدم به قدم سعی کنیم جلو بروید، مسائل روانی بیشتر خود را نشان میدهند. شاید بتوان به بازیکنان فهماند که آنها بازیکنان خوبی هستند و هم تجربه بالایی دارند و هم توانایی‌های زیادی دارند اما با این نتیجه، کمی این کار سخت است.


گل‌های ساده منچسترسیتی ...
مهم‌ترین نکته توانایی بالای آنها و کیفیتی بود که از خود نشان دادند. در مورد بازیکنان خودم نظری ندارم. آنها تلاش خود را کردند و به نتیجه نرسیدند. ما قبول کردیم که پشت سر منچسترسیتی هستیم ( با این نتیجه ) اما موضوع این است که باید نتایج 38 بازی را دید که به ما این امکان را میدهد تا به چهار تیم بالای جدول نزدیک شویم.

موستافی ...
مشکل جدیدی نیست. او این هفته و هفته پیش هم کمی مشکل داشت. ماوراپانوس با ما تمرین کرده بود و امروز هم 20 دقیقه خوب را در تیم سپری کرد.

موستافی برای مدت زیادی بیرون خواهد بود ؟
نه! امیدوارم اینطور نباشد. وقتی در 20 دقیقه پایانی دیدم حال خوبی ندارد تصمیم گرفتم از فرصت استفاده کنم و به ماوراپانوس هم بازی بدهم. موستافی مشکلی در سرش دارد (سر درد یا همچین چیزی) بعد از یکی دو حرکت در نیمه دوم احساس کردم بهتر است از ماوراپانوس به جای او استفاده کنم و فشار را از روی او بردارم.


 

ثبت نظر شما
11+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی