کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد عملکرد تیم ...
عصربخیر! منچسترسیتی در تمام 90 دقیقه برتری خود را به رخ ما کشیدند. هرچند در نیمه اول دو گل خوردیم اما در دقایقی هم جانانه دفاع کردیم. باید تلاش بیشتری میکردیم و در محوطه خودی به آنها شانس حرکت و بازی‌سازی نمیدادیم. در نیمه اول سعی کردیم بسته بازی کنیم و به آنها اجازه گلزنی ندهیم اما در نیمه دوم نوع بازی خود را عوض کردیم و سعی شد بازتر بازی کنیم. بازیکنان سرعتی منچسترسیتی از فرصت‌های پیش آمده استفاده کردند و یک گل دیگر هم زدند. نتیجه به دست آمده فاصله کیفیتی دو تیم منچسترسیتی و آرسنال است ( به نوعی امری این نتیجه را مقبول و منطقی میداند )

تفاوت‌ها ...
چیز زیادی نمیتوان گفت. آنها فوق‌العاده بودند. ما در دوئل‌ها شکست میخوردیم و بازیکنانی داریم که گاها سال اولی است که در لیگ برتر بازی میکنند و میتوانند پیشرفت کنند. گندوزی و توریرا بسیار عالی بودند و من از عملکرد آنها کاملا راضی هستم اما آنها هم باید بهتر شودند و پیشرفت کنند. آنها باید تجربیات بیشتری کسب کنند.

چقدر از اول فصل پیشرفت کرده‌ایم...
ما اهدافی داریم و میخواهیم قهرمان باشیم اما این اهداف نیاز به زمان دارد. هفته گذشته به چلسی و منچستریونایتد نزدیک بودیم اما بعد از یک شکست، امروز از آنها 2-3 امتیاز عقب هستیم. ما باید نظم خود را حفظ کنیم و لیگ را در مجموع 38 بازی ببینیم. آنها امروز عایل بودند و ما شکست خوردیم و تمام شد، باید به فکر پیشرفت بود و سخت کار کنیم و بازی بعدی را ببینیم. ما باید از خود بخواهیم که "خود" را هرچه سریع‌تر پیدا کنیم.

بازی‌های خارج از خانه ...
بحث روانی هم در بازی‌ها بسیار مهم است. وقتی برابر یک تیم بازی میکنید که این حس را نسبت به آنها دارید که تیم قوی‌تری نسبت به شما هستند و مجبورید قدم به قدم سعی کنیم جلو بروید، مسائل روانی بیشتر خود را نشان میدهند. شاید بتوان به بازیکنان فهماند که آنها بازیکنان خوبی هستند و هم تجربه بالایی دارند و هم توانایی‌های زیادی دارند اما با این نتیجه، کمی این کار سخت است.


گل‌های ساده منچسترسیتی ...
مهم‌ترین نکته توانایی بالای آنها و کیفیتی بود که از خود نشان دادند. در مورد بازیکنان خودم نظری ندارم. آنها تلاش خود را کردند و به نتیجه نرسیدند. ما قبول کردیم که پشت سر منچسترسیتی هستیم ( با این نتیجه ) اما موضوع این است که باید نتایج 38 بازی را دید که به ما این امکان را میدهد تا به چهار تیم بالای جدول نزدیک شویم.

موستافی ...
مشکل جدیدی نیست. او این هفته و هفته پیش هم کمی مشکل داشت. ماوراپانوس با ما تمرین کرده بود و امروز هم 20 دقیقه خوب را در تیم سپری کرد.

موستافی برای مدت زیادی بیرون خواهد بود ؟
نه! امیدوارم اینطور نباشد. وقتی در 20 دقیقه پایانی دیدم حال خوبی ندارد تصمیم گرفتم از فرصت استفاده کنم و به ماوراپانوس هم بازی بدهم. موستافی مشکلی در سرش دارد (سر درد یا همچین چیزی) بعد از یکی دو حرکت در نیمه دوم احساس کردم بهتر است از ماوراپانوس به جای او استفاده کنم و فشار را از روی او بردارم.


 

ثبت نظر شما
6+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

لئا ویلیامسون از قهرمانی فصل قبل می گوید
فینال گذشته یک نقطه عطف بود
صحبت های مونتمورو پیش از فینال کانتی کاپ
تمرکز ما روی لیگ است اما دوست داریم برنده ی جامهای دیگر هم باشیم...
کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی