کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

درباره ی پریشیچ
 
 
آرسنال به شدت خواهان به خدمت گرفتن ایوان پریشیچ بود و با توجه به رابطه ی بد این بازیکن با باشگاه تقریبا اطمینان داشت که میتواند او را به ورزشگاه امارات بیاورد . خود پریشیچ نیز برای مدتی با مدیران باشگاه درگیر شد و در تمرینات حاضر نشد اما شرایط پس از مدتی تغییر کرد و این انتقال انجام نشد .
 
بازیکنان مورد علاقه ی امری
 
اونای امری به جذب بازیکنان با تجربه و بازیکنانی که از آن ها شناخت کافی دارد علاقه مند است و دوست ندارد بر روی بازیکنانی که شناختی از آن ها ندارد ریسک کند . علاقه به جذب بازیکنانی مانند انکوکو ، دنیس سوارز و رابیوت نیز از همین اخلاق او سر رشته دارد .
از بین بازیکنانی که آرسنال به جذب آن ها علاقه دارد یکی از جدی ترین گزینه ها آدریون رابیوت است که بسیار مورد تحسین قرار گرفته است و باید روی آن تمرکز کنیم. موانعی سر راه این انتقال وجود دارد از جمله حقوق پرداختی این بازیکن .
 
 
درباره ی انکوکو باشگاه آرسنال معتقد است او یک آینده ی درخشان پیش رو دارد و میتواند به خوبی جای رمزی را به عنوان یک هافبک باکس تو باکس پر کند ، جای تعجب نیست اگر آرسنال دوباره برای خرید این بازیکن در تابستان اقدام کند .
 
درباره مدیر استعداد یابی باشگاه
 
میسلینتات شایستگی خود برای فعالیت در پست مدیر استعدادیابی باشگاه را به خوبی نشان داده اما با رفتن ایوان گازیدیس شرایط برای او نیز تغییر کرد.
 
مونچی گزینه ی اول سانلهی و امری برای پست مدیر استعداد یابی است ، طبق گزارش برخی افراد این انتقال قطعی شده است اما منبع خبرها آنقدر معتبر نیست که بتوانم این شایعه را تایید کنم .
 
 
درباره ی بودجه ی تابستان باشگاه
 
درباره ی بودجه ی تابستان آرسنال گزارش های مختلفی وجود دارد و این برای باشگاه اصلا خوب نیست که از بودجه ی تابستانش خبر درستی نداشته باشد که بتواند برنامه ریزی کند . گزارش هایی از بودجه حدود ۴۰ میلیونی با توجه به نوع رقابت اروپایی در فصل آینده وجود دارد البته طبق اخباری که به من رسیده بودجه تابستان باشگاه حدود ۱۰۰ میلیون خواهد بود .
 
باشگاه آرسنال با حقوق پرداختی بازیکنانش نیز مشکلاتی دارد و باید برای خرید جدید آن ها را سازماندهی کند ، باشگاه باید در تابستان بسیار هوشمندانه خرید انجام دهد زیرا قطعا بودجه ی آن ها از بودجه باشگاه های هم ترازشان کمتر خواهد بود .
 
درباره رائول سانلهی مدیر ورزشی باشگاه
 
آرسنال در گذشته رابطه ی خوبی با مدیر برنامه های بازیکنان بزرگ از جمله خورخه مندز ، مینو رایولا و کیا جورابچیان نداشت اما با آمدن سانلهی شرایط فرق کرده است زیرا او مدت هاست در سطح اول فوتبال دنیا در حال مذاکره با بازیکنان مختلف است و روابط خوبی با اکثر مدیر برنامه ها در این زمینه دارد .
 
 
آرسنال در زمینه ی کادرفنی فوق العاده است ، باحضور فهمی و روسنفلد تیم خیلی قوی در زمینه ی آنالیز داده ها و بررسی ویدیوعی بازی ها دارند . همچنین رابطه ی نزدیک کادرفنی با بازیکنان باعث شده تا یک  آینده ی درخشان برای باشگاه متصور شویم .
 
 
"کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران"

ثبت نظر شما
5+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی