کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نویل: او به مقداری تغییرات احتیاج دارد، اما باید به وی زمان داد. شاید او تمام فصل آینده نیز به زمان احتیاج داشته باشد و باید به او زمان داد. نباید اونای امری را در این مقطع مورد تهاجم انتقادات قرارداد و آرسنال به او که تلاش خود را دارد می کند تا آرسنال را به جام برساند، احترام می گذارد.


گری نویل هنوز معتقد است که تغییرات زیادی در آرسنال نیاز است، اما سرمربی آرسنال نیاز به زمان بیشتری دارد تا تاثیر خودش را بر روی باشگاه بگذارد. آرسنال تعطیلات آخر هفته را با جایگاه چهارم شروع کرد، اما بخاطر باخت سه بر یک برابر منچستر سیتی و پیروزی چلسی و منچستریونایتد، آنها در حال حاضر در رتبه ششم قرار دارند. اسکای اسپرت به نقل از گری نویل نوشته است که: جایگاه اخیر آرسنال در جدول لیگ برتر جایگاه بسیار بهتری از لحاظ بازی های پیش رو، برای رقابت برای بدست آوردن مقام چهارم جدول نسبت به تیم های چلسی و منچستریونایتد است.

امری دارد وظیفه ی خودش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. این تیم به بازیکنان بهتر و کمی تغییرات نیاز دارد. او نیاز دارد که بعضی بازیکنان را بفروشد و بعضی از بازیکنان که سنشان بالا رفته از باشگاه بروند و برخی از بازیکنان را برای باشگاه نگه دارد. فصل اول شروع کار او در امارات بیشتر دارد صرف فهمیدن این می شود که کدام بازیکنان برای ترکیب مناسبند، که برای فصل بعد نگه داشته شوند و او دارد چیزهای جدیدی را دارد کشف می کند.

وی به چیزهای زیادی در مورد بازیکنان خود پی برده است. برای مثال، متیو گوندوزی در برابر منچسترسیتی فوق العاده بود. او فقط ۱۹ سال دارد و بازی او نسبت به سنش فوق العاده بود. امری تیم خود را بر این مبنا ارنج می کند که برای مثال اوبامیانگ همیشه خطرناک است، اما در مورد بقیه بازیکنان او به زمان بیشتری نیاز دارد که دریابد چه کسی برای چه پستی مناسب است.

او کمی تغییرات باید انجام دهد، اما کمی زمان نیاز دارد. ممکن است به زمان کل فصل بعد هم احتیاج داشته باشد. ما باید برای آنچه که او سعی دارد برای باشگاه انجام دهد، احترام بگزاریم. من فکر میکنم با توجه به این تیم، جایگاه ششم در جدول رتبه ی بدی تا به اینجای فصل نباشد.


من در منچستر یونایتد و لستر سیتی بوده ام، آنها حالا بسیار قدرتمندتر از قبل هستند. وقتی به فورواردهای منچستریونایتد نگاه میکنین که مارکوس رشفورد، آلکسیس سانچز، روملو لوکاکو و آنتونی مارسیال را دارند، در میابید که آرسنال بازیکنانی مثل آنها را ندارد و حتی آنها در میانه میدان پول پوگبا را دارند. نمانیا ماتیچ و آندره هررا که درحال حاضر قوی تر از قبل نسبت به گذشته در عقب زمین بازی می کنند را دارند. در حال حاضر آرسنال در جدول در رتبه ی ششم است و برای رتبه ی چهارم و پنجم باید با چلسی و منچستریونایتد رقابت کند.

ثبت نظر شما
19+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی