کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نویل: او به مقداری تغییرات احتیاج دارد، اما باید به وی زمان داد. شاید او تمام فصل آینده نیز به زمان احتیاج داشته باشد و باید به او زمان داد. نباید اونای امری را در این مقطع مورد تهاجم انتقادات قرارداد و آرسنال به او که تلاش خود را دارد می کند تا آرسنال را به جام برساند، احترام می گذارد.


گری نویل هنوز معتقد است که تغییرات زیادی در آرسنال نیاز است، اما سرمربی آرسنال نیاز به زمان بیشتری دارد تا تاثیر خودش را بر روی باشگاه بگذارد. آرسنال تعطیلات آخر هفته را با جایگاه چهارم شروع کرد، اما بخاطر باخت سه بر یک برابر منچستر سیتی و پیروزی چلسی و منچستریونایتد، آنها در حال حاضر در رتبه ششم قرار دارند. اسکای اسپرت به نقل از گری نویل نوشته است که: جایگاه اخیر آرسنال در جدول لیگ برتر جایگاه بسیار بهتری از لحاظ بازی های پیش رو، برای رقابت برای بدست آوردن مقام چهارم جدول نسبت به تیم های چلسی و منچستریونایتد است.

امری دارد وظیفه ی خودش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. این تیم به بازیکنان بهتر و کمی تغییرات نیاز دارد. او نیاز دارد که بعضی بازیکنان را بفروشد و بعضی از بازیکنان که سنشان بالا رفته از باشگاه بروند و برخی از بازیکنان را برای باشگاه نگه دارد. فصل اول شروع کار او در امارات بیشتر دارد صرف فهمیدن این می شود که کدام بازیکنان برای ترکیب مناسبند، که برای فصل بعد نگه داشته شوند و او دارد چیزهای جدیدی را دارد کشف می کند.

وی به چیزهای زیادی در مورد بازیکنان خود پی برده است. برای مثال، متیو گوندوزی در برابر منچسترسیتی فوق العاده بود. او فقط ۱۹ سال دارد و بازی او نسبت به سنش فوق العاده بود. امری تیم خود را بر این مبنا ارنج می کند که برای مثال اوبامیانگ همیشه خطرناک است، اما در مورد بقیه بازیکنان او به زمان بیشتری نیاز دارد که دریابد چه کسی برای چه پستی مناسب است.

او کمی تغییرات باید انجام دهد، اما کمی زمان نیاز دارد. ممکن است به زمان کل فصل بعد هم احتیاج داشته باشد. ما باید برای آنچه که او سعی دارد برای باشگاه انجام دهد، احترام بگزاریم. من فکر میکنم با توجه به این تیم، جایگاه ششم در جدول رتبه ی بدی تا به اینجای فصل نباشد.


من در منچستر یونایتد و لستر سیتی بوده ام، آنها حالا بسیار قدرتمندتر از قبل هستند. وقتی به فورواردهای منچستریونایتد نگاه میکنین که مارکوس رشفورد، آلکسیس سانچز، روملو لوکاکو و آنتونی مارسیال را دارند، در میابید که آرسنال بازیکنانی مثل آنها را ندارد و حتی آنها در میانه میدان پول پوگبا را دارند. نمانیا ماتیچ و آندره هررا که درحال حاضر قوی تر از قبل نسبت به گذشته در عقب زمین بازی می کنند را دارند. در حال حاضر آرسنال در جدول در رتبه ی ششم است و برای رتبه ی چهارم و پنجم باید با چلسی و منچستریونایتد رقابت کند.

ثبت نظر شما
1+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 اورتون 1 The Fa WSL
کویین و میدیما جایگاه آرسنال را در صدر مستحکم تر کردند...
تصمیمات امری برای بازی چرخشی
گاهی تعویض‌های امری سوال برانگیز است، او در رابطه با این تعویض‌هایش به arsenal player چنین گفت...
نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
امری یا ونگر ؟ مقایسه ای به بهانه ی سالگرد خداحافظی ونگر!
مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
اونای امری بعد از شکست ناپولی مقابل دوربین خبرنگاران نشست...
آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.

آخرین نظرات

محسن در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۰۱ نوشت :
امسال هرچی ضربه خوردیم از بازیکنای خاص ونگر بود
هرچی بازی خوبم داشتیم از ثمرات بازی توریرا و گندوزی بود و الا به ۶۳ امتیاز نمیرسیدیم

مربوط به نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
مرسی امری
بازی خوبی بود...امیدوارم ساوت و ولوز ببریم...فکر کنم رمزی مصدومه برای دو هفته

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
این به استن بگید دوست داری در باشگاه باشی یه دفاع یه پیستون یه هافبک باکس تو باکس یه هافبک راست بهترین باشند جوان

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
استن باشگاه رو بفروش هواداران کانون ها پلاکارد آور ده شلوغ کنند بخصوص لندن و استادیوم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
هواداران آرسنال د ر ایران و جهان و لندن را به کمک کانون هواداری پلاکارد بیارن شهرشون شلوغ کنند کرونکه برو ما گروه مالکیت مک دونالد ردبولز وودافون تویوتا نایک رو می خوایم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی