کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نویل: او به مقداری تغییرات احتیاج دارد، اما باید به وی زمان داد. شاید او تمام فصل آینده نیز به زمان احتیاج داشته باشد و باید به او زمان داد. نباید اونای امری را در این مقطع مورد تهاجم انتقادات قرارداد و آرسنال به او که تلاش خود را دارد می کند تا آرسنال را به جام برساند، احترام می گذارد.


گری نویل هنوز معتقد است که تغییرات زیادی در آرسنال نیاز است، اما سرمربی آرسنال نیاز به زمان بیشتری دارد تا تاثیر خودش را بر روی باشگاه بگذارد. آرسنال تعطیلات آخر هفته را با جایگاه چهارم شروع کرد، اما بخاطر باخت سه بر یک برابر منچستر سیتی و پیروزی چلسی و منچستریونایتد، آنها در حال حاضر در رتبه ششم قرار دارند. اسکای اسپرت به نقل از گری نویل نوشته است که: جایگاه اخیر آرسنال در جدول لیگ برتر جایگاه بسیار بهتری از لحاظ بازی های پیش رو، برای رقابت برای بدست آوردن مقام چهارم جدول نسبت به تیم های چلسی و منچستریونایتد است.

امری دارد وظیفه ی خودش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. این تیم به بازیکنان بهتر و کمی تغییرات نیاز دارد. او نیاز دارد که بعضی بازیکنان را بفروشد و بعضی از بازیکنان که سنشان بالا رفته از باشگاه بروند و برخی از بازیکنان را برای باشگاه نگه دارد. فصل اول شروع کار او در امارات بیشتر دارد صرف فهمیدن این می شود که کدام بازیکنان برای ترکیب مناسبند، که برای فصل بعد نگه داشته شوند و او دارد چیزهای جدیدی را دارد کشف می کند.

وی به چیزهای زیادی در مورد بازیکنان خود پی برده است. برای مثال، متیو گوندوزی در برابر منچسترسیتی فوق العاده بود. او فقط ۱۹ سال دارد و بازی او نسبت به سنش فوق العاده بود. امری تیم خود را بر این مبنا ارنج می کند که برای مثال اوبامیانگ همیشه خطرناک است، اما در مورد بقیه بازیکنان او به زمان بیشتری نیاز دارد که دریابد چه کسی برای چه پستی مناسب است.

او کمی تغییرات باید انجام دهد، اما کمی زمان نیاز دارد. ممکن است به زمان کل فصل بعد هم احتیاج داشته باشد. ما باید برای آنچه که او سعی دارد برای باشگاه انجام دهد، احترام بگزاریم. من فکر میکنم با توجه به این تیم، جایگاه ششم در جدول رتبه ی بدی تا به اینجای فصل نباشد.


من در منچستر یونایتد و لستر سیتی بوده ام، آنها حالا بسیار قدرتمندتر از قبل هستند. وقتی به فورواردهای منچستریونایتد نگاه میکنین که مارکوس رشفورد، آلکسیس سانچز، روملو لوکاکو و آنتونی مارسیال را دارند، در میابید که آرسنال بازیکنانی مثل آنها را ندارد و حتی آنها در میانه میدان پول پوگبا را دارند. نمانیا ماتیچ و آندره هررا که درحال حاضر قوی تر از قبل نسبت به گذشته در عقب زمین بازی می کنند را دارند. در حال حاضر آرسنال در جدول در رتبه ی ششم است و برای رتبه ی چهارم و پنجم باید با چلسی و منچستریونایتد رقابت کند.

ثبت نظر شما
5+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

لئا ویلیامسون از قهرمانی فصل قبل می گوید
فینال گذشته یک نقطه عطف بود
صحبت های مونتمورو پیش از فینال کانتی کاپ
تمرکز ما روی لیگ است اما دوست داریم برنده ی جامهای دیگر هم باشیم...
کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی