کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

فرصت خوبی برای بهتر کردن نتایج خارج از خانه است ...
عصربخیر! بله فرصت خوبی است اما دشواری‌های خود را دارد. آنها برای بقا در لیگ بازی میکنند و بازی با این تیم‌ها بسیار سخت است. نتایج پیشین آنها خیلی جالب نبوده است اما با توجه به مربی جدیدی که آورده‌اند فکر میکنم بازی بزرگی در روز شنبه با این تیم خواهیم داشت. آنها با روحیه بالا و عملکردی خوب در این بازی حاضر خواهند شد. آنها زیر فشار هستند و این باعث پیشرفت میشود. آنها بازیکنان خوبی دارند و سازمان‌دهی قابل قبولی نیز در تیم آنها وجود دارد. از طرفی بازی خارج از خانه برای ما به چالش تبدیل شده و هر با که خارج از خانه بازی میکنیم، یک چالش جدید را سپری میکنیم. البته هر بازی برای ما یعنی 3 امتیازی که باید آن‌را کسب کنیم.حفظ آرامش و صبوری در این بازی ...
سازماندهی یعنی تفکر و اندیشه درباره قرارگیری در موقعیت مناسب. من فکر میکنم آنها به شدت مارا پِرِس خواهند کرد و سعی میکنند با دوندگی و سازماندهی خطوط خود، بر ما غلبه کنند. من فکر میکنم آنها برای دوئل‌های تن‌به‌تن خود را آماده میکنند و البته ما هم روی این موارد کار کرده‌ایم. ما باید نتایج خارج از خانه را تقویت کنیم، خصوصا مقابل تیم‌هایی که بشدت با پرس بازی را انجام میدهند.


چه کسانی شانس بازی کردن دارند ...
میتلندنایلز(!!!) با ما تمرین کرد. میخیتاریان هم دوشنبه 45 دقیقه برای تیم زیر 23 سال بازی کرده است. امروز اوبامیانگ مریض بود اما فکر میکنم برای شنبه آماده باشد. دیروز کوشیلنی مریض بود و امروز به تیم اضافه شد و تمرین کرد. فکر میکنم بقیه اماده هستند برای بازی شنبه ...

میخیتاریان آماده میشود ... ؟
او هفته پیش هم آماده بوده است، اما بعداز شش هفته مصدومیت برای بازی با سیتی نمیشد به او فشار بیآوریم. او این هفته با تیم زیر 23 ساله‌ها بازی کرده و با ما هم تمرین داشته و فکر میکنم میتوانیم روی حضور او حساب کنیم.

بازگشت میتلندنایلز....
مصدومیت او 10 روزی طول کشید اما الان او آماده است. امروز خوب تمرین کرد اگر فردا هم مشکلی نداشته باشد میتواند برای بازی شنبه آماده باشد.


دنیس سوارز از ابتدا بازی میکند ... ؟
او هفته گذشته 25 دقیقه برابر منچسترسیتی به میدان رفت. او هر روز با تیم هماهنگ تر میشود. البته از ابتدای حضورش عملکرد خوبی داشته است اما در هفته گذشته با مربی‌ها کار کرده و با تیم سازگارتر میشود. فکر میکنم در بازی بعدی میتواند بیش از بازی برابر سیتی نشان دهد چقدر برای ما مفید است.


میسلنتات این هفته میرود ...
من 8 ماه با او کار کردم و رابطه کاری خوبی با هم داشتیم. او بازیکنان جوان خوبی را به تیم اضافه کرد و من فکر میکنم به عنوان یک "استعدادیاب" فرد فوق‌العاده‌ای است. من با او رابطه خوبی داشتم و موضوع پیش آمده بین او و باشگاه است و من نظری در این باره ندارم. برایش آینده‌‍ای درخشان آرزو میکنم.


انتقادهای فضای مجازی در مورد، فرم تیم در بازی‌های خارجی...
من همیشه اولین منتقد خودم هستم. من همیشه در این مورد روی خودم کار میکنم چون فکر میکنم میتوان "راه" را برایم تغییر دهد. ما باید بین چهار تیم قرار بگیریم، یک ماه پیش هم همین تفکر را داشتیم و فکر میکردیم در خانه قدرتمند هستیم و بازی‌های خارج از خانه را باید بهتر بازی کنیم. کمی از راه را خوب پیش رفتیم اما نتوانستیم ادامه دهیم. امروز باید خود را ریکاوری کنیم و به فکر ادامه راه باشیم. باید با قدرت شروع کنیم و بازی شنبه همان نقطه شروع است. ما بازی با دو دفاع و سه دفاع را بررسی کردیم و با هردو هم موفق شدیم. باید تلاش کنیم و حال خوبی که در تمرینات داریم را به زمین مسابقه ببریم. اگر بتوانیم این انتقال را از تمرین به زمین ببریم میتوانیم برنده باشیم و ادامه دهیم اما اگر شکست بخوریم کار سخت خواهد شد.


آیا باید در این مسابقه پیروز شوید ؟!!!!
بله !

دربی لندن در ومبلی ...
کی هست ؟! مارس ؟! به موضوع الان و بازی شنبه چه ربطی دارد؟!

تیم بانوان آرسنال را دنبال میکنید ...
من همه تیم‌های باشگاه آرسنال را دنبال میکنم
 

ثبت نظر شما
16+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

لئا ویلیامسون از قهرمانی فصل قبل می گوید
فینال گذشته یک نقطه عطف بود
صحبت های مونتمورو پیش از فینال کانتی کاپ
تمرکز ما روی لیگ است اما دوست داریم برنده ی جامهای دیگر هم باشیم...
کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی