کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

فرصت خوبی برای بهتر کردن نتایج خارج از خانه است ...
عصربخیر! بله فرصت خوبی است اما دشواری‌های خود را دارد. آنها برای بقا در لیگ بازی میکنند و بازی با این تیم‌ها بسیار سخت است. نتایج پیشین آنها خیلی جالب نبوده است اما با توجه به مربی جدیدی که آورده‌اند فکر میکنم بازی بزرگی در روز شنبه با این تیم خواهیم داشت. آنها با روحیه بالا و عملکردی خوب در این بازی حاضر خواهند شد. آنها زیر فشار هستند و این باعث پیشرفت میشود. آنها بازیکنان خوبی دارند و سازمان‌دهی قابل قبولی نیز در تیم آنها وجود دارد. از طرفی بازی خارج از خانه برای ما به چالش تبدیل شده و هر با که خارج از خانه بازی میکنیم، یک چالش جدید را سپری میکنیم. البته هر بازی برای ما یعنی 3 امتیازی که باید آن‌را کسب کنیم.حفظ آرامش و صبوری در این بازی ...
سازماندهی یعنی تفکر و اندیشه درباره قرارگیری در موقعیت مناسب. من فکر میکنم آنها به شدت مارا پِرِس خواهند کرد و سعی میکنند با دوندگی و سازماندهی خطوط خود، بر ما غلبه کنند. من فکر میکنم آنها برای دوئل‌های تن‌به‌تن خود را آماده میکنند و البته ما هم روی این موارد کار کرده‌ایم. ما باید نتایج خارج از خانه را تقویت کنیم، خصوصا مقابل تیم‌هایی که بشدت با پرس بازی را انجام میدهند.


چه کسانی شانس بازی کردن دارند ...
میتلندنایلز(!!!) با ما تمرین کرد. میخیتاریان هم دوشنبه 45 دقیقه برای تیم زیر 23 سال بازی کرده است. امروز اوبامیانگ مریض بود اما فکر میکنم برای شنبه آماده باشد. دیروز کوشیلنی مریض بود و امروز به تیم اضافه شد و تمرین کرد. فکر میکنم بقیه اماده هستند برای بازی شنبه ...

میخیتاریان آماده میشود ... ؟
او هفته پیش هم آماده بوده است، اما بعداز شش هفته مصدومیت برای بازی با سیتی نمیشد به او فشار بیآوریم. او این هفته با تیم زیر 23 ساله‌ها بازی کرده و با ما هم تمرین داشته و فکر میکنم میتوانیم روی حضور او حساب کنیم.

بازگشت میتلندنایلز....
مصدومیت او 10 روزی طول کشید اما الان او آماده است. امروز خوب تمرین کرد اگر فردا هم مشکلی نداشته باشد میتواند برای بازی شنبه آماده باشد.


دنیس سوارز از ابتدا بازی میکند ... ؟
او هفته گذشته 25 دقیقه برابر منچسترسیتی به میدان رفت. او هر روز با تیم هماهنگ تر میشود. البته از ابتدای حضورش عملکرد خوبی داشته است اما در هفته گذشته با مربی‌ها کار کرده و با تیم سازگارتر میشود. فکر میکنم در بازی بعدی میتواند بیش از بازی برابر سیتی نشان دهد چقدر برای ما مفید است.


میسلنتات این هفته میرود ...
من 8 ماه با او کار کردم و رابطه کاری خوبی با هم داشتیم. او بازیکنان جوان خوبی را به تیم اضافه کرد و من فکر میکنم به عنوان یک "استعدادیاب" فرد فوق‌العاده‌ای است. من با او رابطه خوبی داشتم و موضوع پیش آمده بین او و باشگاه است و من نظری در این باره ندارم. برایش آینده‌‍ای درخشان آرزو میکنم.


انتقادهای فضای مجازی در مورد، فرم تیم در بازی‌های خارجی...
من همیشه اولین منتقد خودم هستم. من همیشه در این مورد روی خودم کار میکنم چون فکر میکنم میتوان "راه" را برایم تغییر دهد. ما باید بین چهار تیم قرار بگیریم، یک ماه پیش هم همین تفکر را داشتیم و فکر میکردیم در خانه قدرتمند هستیم و بازی‌های خارج از خانه را باید بهتر بازی کنیم. کمی از راه را خوب پیش رفتیم اما نتوانستیم ادامه دهیم. امروز باید خود را ریکاوری کنیم و به فکر ادامه راه باشیم. باید با قدرت شروع کنیم و بازی شنبه همان نقطه شروع است. ما بازی با دو دفاع و سه دفاع را بررسی کردیم و با هردو هم موفق شدیم. باید تلاش کنیم و حال خوبی که در تمرینات داریم را به زمین مسابقه ببریم. اگر بتوانیم این انتقال را از تمرین به زمین ببریم میتوانیم برنده باشیم و ادامه دهیم اما اگر شکست بخوریم کار سخت خواهد شد.


آیا باید در این مسابقه پیروز شوید ؟!!!!
بله !

دربی لندن در ومبلی ...
کی هست ؟! مارس ؟! به موضوع الان و بازی شنبه چه ربطی دارد؟!

تیم بانوان آرسنال را دنبال میکنید ...
من همه تیم‌های باشگاه آرسنال را دنبال میکنم
 

ثبت نظر شما
12+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی