کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

بعد از کسب پیروزی مقابل هادرزفیلد، سوالات زیادی درمورد واکنش اونای امری لب خط از او پرسیده شد که آیا این حجم از احساسات نشانه نارضایتی او از تیمش بوده است؟

درمورد نتیجه بازی...
کسب پیروزی و سه امتیاز بازی بسیار اهمیت داشت، تا بتوانیم خودمان را به تاپ فور نزدیک نگه داریم، و هدف ما همین است. می‌دانیم که باید در خانه و خارج از خانه عملکرد خود را حفظ کنیم و پیروزی امروز اعتمادبه‌نفس مورد نظر را به ما داد تا در ادامه مسیر برای دستیابی به هدفمان تلاش کنیم.
 
لب خط اندکی ناخشنود به نظر می‌رسیدید...
خیلی خوشحالم. خیلی خوب کار می‌کردیم و تمام بازیکنان به یکدیگر کمک می‌کردند. امروز از عملکردمان احساس غرور می‌کنم، همه بازیکنان تلاش کردند. همیشه می‌خواهم بهتر باشیم، زیرا در نیمه اول تفاوت بین ما و آنها دو گل بود، و این کافی نیست، زیرا اگر به گل می‌رسیدند ممکن بود گل‌های بعدی را هم بزنند. هدف من است که بازیکنانم روحیه خود را حفظ کنند و به بازیکنان حریف اجازه در دست گرفتن کنترل بازی را ندهند. البته می‌دانم که از روی نیمکت شرایط ساده‌تر از درون زمین به نظر می‌رسد اما فکر می‌کنم امروز بازیکنان خیلی خوب بودند.
 
آیا حضور در تاپ واقع‌بینانه است؟
این بازی بیست و ششم بود و یک اختلاف امتیاز میان ما و منچستریونایتد وجود دارد. اگر بپرسیم که ساده است یا دشوار، می‌گویم که به نظرم دشوار است، اما ما می‌توانیم. در بازی بیست و ششم در این مسیر قرار داریم. انگیزه بسیاری داریم و تمام بازیکنان در همه بازی‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنند تا نظم و انسجام کافی برای تمام ٣٨ بازی لیگ را داشته باشند، و حالا داریم به هدفمان و بقیه تیم‌ها نزدیک‌تر می‌شویم.
 
عدم ثبت کلین شیت نگران کننده نیست؟
بله، اما ما پیروز شدیم. کلین شیت اهمیت زیادی دارد اما مهمتر از آن کسب پیروزی است. ممکن است کلین شیت کنیم اما تنها یک تساوی عایدمان شود. ما قبلا با تیم صحبت کرده‌ایم و گفتیم که بیش از هر چیزی کسب پیروزی و همچنین اهداف فردی برایمان اهمیت دارد. مهم‌ترین چیز این است که یک گل بیشتر نسبت به آنها بزنیم و بعد از آن، ثبت کلین شیت. اما فکر می‌کنم درمجموع تمام بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و متأسفانه در لحظه آخر حریفمان موفق به گلزنی شد، که شاید هم استحقاقش را داشتند.
 
فکر نمی‌کنید این حجم از احساست لب خط ممکن است برای بازیکنان استرس‌زا باشد؟
من اینجا هستم. شخصیتم اینطور است، و اینکه اینجا هستم به این دلیل است که در دوران حرفه‌ای ام به این شکل پیشرفت کرده‌ام. اگر لحظه‌ای احساس کنم که نامناسب است، انجامش نمی‌دهم.

ثبت نظر شما
10+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

لئا ویلیامسون از قهرمانی فصل قبل می گوید
فینال گذشته یک نقطه عطف بود
صحبت های مونتمورو پیش از فینال کانتی کاپ
تمرکز ما روی لیگ است اما دوست داریم برنده ی جامهای دیگر هم باشیم...
کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی