کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

بعد از کسب پیروزی مقابل هادرزفیلد، سوالات زیادی درمورد واکنش اونای امری لب خط از او پرسیده شد که آیا این حجم از احساسات نشانه نارضایتی او از تیمش بوده است؟

درمورد نتیجه بازی...
کسب پیروزی و سه امتیاز بازی بسیار اهمیت داشت، تا بتوانیم خودمان را به تاپ فور نزدیک نگه داریم، و هدف ما همین است. می‌دانیم که باید در خانه و خارج از خانه عملکرد خود را حفظ کنیم و پیروزی امروز اعتمادبه‌نفس مورد نظر را به ما داد تا در ادامه مسیر برای دستیابی به هدفمان تلاش کنیم.
 
لب خط اندکی ناخشنود به نظر می‌رسیدید...
خیلی خوشحالم. خیلی خوب کار می‌کردیم و تمام بازیکنان به یکدیگر کمک می‌کردند. امروز از عملکردمان احساس غرور می‌کنم، همه بازیکنان تلاش کردند. همیشه می‌خواهم بهتر باشیم، زیرا در نیمه اول تفاوت بین ما و آنها دو گل بود، و این کافی نیست، زیرا اگر به گل می‌رسیدند ممکن بود گل‌های بعدی را هم بزنند. هدف من است که بازیکنانم روحیه خود را حفظ کنند و به بازیکنان حریف اجازه در دست گرفتن کنترل بازی را ندهند. البته می‌دانم که از روی نیمکت شرایط ساده‌تر از درون زمین به نظر می‌رسد اما فکر می‌کنم امروز بازیکنان خیلی خوب بودند.
 
آیا حضور در تاپ واقع‌بینانه است؟
این بازی بیست و ششم بود و یک اختلاف امتیاز میان ما و منچستریونایتد وجود دارد. اگر بپرسیم که ساده است یا دشوار، می‌گویم که به نظرم دشوار است، اما ما می‌توانیم. در بازی بیست و ششم در این مسیر قرار داریم. انگیزه بسیاری داریم و تمام بازیکنان در همه بازی‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنند تا نظم و انسجام کافی برای تمام ٣٨ بازی لیگ را داشته باشند، و حالا داریم به هدفمان و بقیه تیم‌ها نزدیک‌تر می‌شویم.
 
عدم ثبت کلین شیت نگران کننده نیست؟
بله، اما ما پیروز شدیم. کلین شیت اهمیت زیادی دارد اما مهمتر از آن کسب پیروزی است. ممکن است کلین شیت کنیم اما تنها یک تساوی عایدمان شود. ما قبلا با تیم صحبت کرده‌ایم و گفتیم که بیش از هر چیزی کسب پیروزی و همچنین اهداف فردی برایمان اهمیت دارد. مهم‌ترین چیز این است که یک گل بیشتر نسبت به آنها بزنیم و بعد از آن، ثبت کلین شیت. اما فکر می‌کنم درمجموع تمام بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و متأسفانه در لحظه آخر حریفمان موفق به گلزنی شد، که شاید هم استحقاقش را داشتند.
 
فکر نمی‌کنید این حجم از احساست لب خط ممکن است برای بازیکنان استرس‌زا باشد؟
من اینجا هستم. شخصیتم اینطور است، و اینکه اینجا هستم به این دلیل است که در دوران حرفه‌ای ام به این شکل پیشرفت کرده‌ام. اگر لحظه‌ای احساس کنم که نامناسب است، انجامش نمی‌دهم.

ثبت نظر شما
11+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیوید اورنشتین از جاش کرونکه می گوید
کرونکه خیلی احتیاط می کرد که از پرسنل یا سیستم های قبلی به ویژه آرسن ونگر انتقاد نکند
کنفرانس خبری اونای امری پیش از بازی با لیورپول
ما در موقعیت بسیار خوبی هستیم اما فقط دو بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. حضور در این لحظه با امکان بالا رفتن ، شگفت انگیز است و یک فرصت بسیار بزرگ است.
ینی آرنتس از آرسنال جدا شد
فیورنتینا تیم جدید آرنتس ...
میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی