کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانتصمیمات داوری، VAR، پنالتیِ از دست رفته و دیگر مسائل این مسابقه از موضوعات اصلی این کنفرانس مطبوعاتی بود. متن کامل آنرا در ادامه بخوانید.

راضی هستید یا مأیوس شدید؟
عصر بخیر. به بازیکنانم و تلاششان افتخار می‌کنم، امکان برد و باخت وجود داشت، همانند تساوی‌ای که بدست آوردیم. اما جدای از این مسائل، ما مثل یک تیم بازی کردیم و از لحاظ انفرادی و جمعی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. موقعیت‌های زیادی در نود دقیقه بدست آوردیم که این حس را به ما می‌دهد که لیاقت پیروزی را داشتیم.

پنالتی اوبامیانگ...
دو ماه قبل، به همه گفتم که VAR با آمدنش به داوران کمک می‌کند. از نظر من امروز داوران شخصیت مناسبی از خود نشان دادند، اما این موضوع برای اتخاذ تصمیمات مناسب در لحظات سخت در داخل محوطه کافی نیست، چه برای ما چه برای تیم حریف. به نظرم در بازی‌ای مثل امروز VAR می‌توانست به داوران کمک کند. در نود دقیقه اگر بتوانید موقعیت ایجاد کنید می‌توانید پیروز باشید. آنها هم موقعیت‌هایی داشتند که دروازه‌بان ما آنها را مهار کرد. اما به نظرم امروز با روحیه جمعی و تاکیتیی مناسبی بازی کردیم و به خوبی با شرایط بازی وفق پیدا کردیم و در انتقال توپ موفق بودیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم زیرا بعد از تساوی همچنان در محوطه جریمه آنها درحال موقعیت سازی برای گلزنی بودیم تا بتوانیم برنده باشیم. این همان روحیه‌ای است که می‌خواهیم.

کین در گل تاتنهام در آفساید قرار داشت...
بله اما امروز شخصیت داور خوب بود. اشتباهاتی مرتکب شد، درک می‌کنیم زیرا لحظات دشواری در بازی بوجود آمد. VAR می‌تواند در این لحظات کمک حال داوران باشد و به نظرم برای فوتبال انگلستان اتفاق مثبتی است.

سوکراتیس و تأثیرش در تیم...
پیشرفت او اهمیت زیادی برایمان در چنین نمایش‌هایی دارد و به نظرم امروز بازی خیلی خوبی داشت، در بازی‌های آخرمان هم با اعتمادبه‌نفس بالایی بازی کرده است، و با مهارت‌ها و ظرفیت‌هایش به ما کمک می‌کند و تجربه لازم برای پیشرفت را دارد، مثل نمایشی که از او امروز شاهد بودیم.

آیا به بداقبالی اوبامیانگ در ومبلی اعتقاد دارید؟
با او صحبت کردم. او ۳۵ دقیقه پایانی بازی به میدان آمد تا با شانس‌هایی که بدست می‌آورد در کسب پیروزی به ما کمک کند. او تأثیرش را گذاشت و یک پنالتی کسب کرد. وقتی چنین شانسی بدست می‌آورید ممکن است گل بزنید یا نزنید. این تنها یک موقعیت در نود دقیقه است. من این را اشتباه به حساب نمی‌آورم، تنها یک موقعیت است. مهمترین چیز ایجاد موقعیت و در اختیار داشتن توپ است، و وقتی پنالتی بدست بیاورید ممکن است گل بزنید یا نه. ما به خلق موقعیت نیاز داریم. درمورد لاکازت هم همینطور است. او دو موقعیت بدست آورد که موقعیت‌های خوبی بودند. این کاری است که انجام می‌دهیم و نباید زمانی که موفق به گلزنی نمی‌شویم احساس ناامیدی پیدا کنیم. می‌خواهم به همین روند ادامه دهیم و به نظرم امروز موقعیت‌های بسیاری ایجاد کردیم که امکان کسب پیروزی را به ما داد، اما امروز روز ما نبود.

نارضایتی لاکازت از تعویض؛ نمی‌شد هر دو را در زمین نگه دارید؟
آنها باید تصمیمات را بپذیرند. من به‌دنبال اتخاذ بهترین تصمیم‌ها برای تیم هستم و آنها بازی‌های دیگری پیش‌رو خواهند داشت. گاهی اوقات زمانی که با هم در زمین هستند از عملکردشان راضی نیستم، اما بسیار مصمم هستم تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنم تا بهترین عملکرد آنها را ببینیم، چه با هم در زمین باشند چه نه. برای مثال، بازی بعدی امکان حضور هردو آنها در زمین وجود ندارد زیرا لاکازت در لیگ اروپا بدلیل کارت قرمز محروم است. فقط میتوانم اوبامیانگ را بازی بدهم.

ثبت نظر شما
10+2=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ گفت »
1
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دشوارتره.

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 اورتون 1 The Fa WSL
کویین و میدیما جایگاه آرسنال را در صدر مستحکم تر کردند...
تصمیمات امری برای بازی چرخشی
گاهی تعویض‌های امری سوال برانگیز است، او در رابطه با این تعویض‌هایش به arsenal player چنین گفت...
نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
امری یا ونگر ؟ مقایسه ای به بهانه ی سالگرد خداحافظی ونگر!
مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
اونای امری بعد از شکست ناپولی مقابل دوربین خبرنگاران نشست...
آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.

آخرین نظرات

محسن در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۰۱ نوشت :
امسال هرچی ضربه خوردیم از بازیکنای خاص ونگر بود
هرچی بازی خوبم داشتیم از ثمرات بازی توریرا و گندوزی بود و الا به ۶۳ امتیاز نمیرسیدیم

مربوط به نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
مرسی امری
بازی خوبی بود...امیدوارم ساوت و ولوز ببریم...فکر کنم رمزی مصدومه برای دو هفته

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
این به استن بگید دوست داری در باشگاه باشی یه دفاع یه پیستون یه هافبک باکس تو باکس یه هافبک راست بهترین باشند جوان

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
استن باشگاه رو بفروش هواداران کانون ها پلاکارد آور ده شلوغ کنند بخصوص لندن و استادیوم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
هواداران آرسنال د ر ایران و جهان و لندن را به کمک کانون هواداری پلاکارد بیارن شهرشون شلوغ کنند کرونکه برو ما گروه مالکیت مک دونالد ردبولز وودافون تویوتا نایک رو می خوایم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی