کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسنال که در نقل و انتقالات تابستانی اش هواداران خود را تنها با به خدمت گرفتن یک بازیکن قرضی ناامید کرد،حالا باید سعی کند که خود را در تابستان رو به رو تقویت  کند و به لطف قرارداد جدید با آدیداس از تمام توان خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و کسب جام در سالهای آینده آماده کند.
در این مقاله سعی میکنم تا بار دیگر ترکیب آرسنال را موشکافی کنیم و نقاط قوت و ضعف آنرا بیان کنیم: توپچی ها امسال برند لنو را برای جانشینی پترچک به لندن آوردند و او توانسته است فصل زیبایی را برای خود در لیگ برتر رقم بزند. آرسنال نیاز به جانشینی برای هکتور بلرین در دفاع چپ دارد تا بتواند تا زمان بازگشت او به آرسنال کمک کند‌‌.مایتلند نایلز می تواند گزینه ای مناسب برای آنها در این پست باشد.این پست از مشکلات اصلی آنها در این فصل است. خط میانی و خط حمله‌ی آرسنال از نقاط قوت آنها است.در خط میانی لوکاس توریرا ، گرانیت ژاکا و متئو گوندوزی و در خط حمله الکساندر لاکازت و پیرامریک اوبامیانگ عملکرد خوبی از خود نشان داده اند. اما‌ در پست هافبک هجومی با توجه به انتقال آرون رمزی به یوونتوس و وضعیت نامشخص اوزیل که به تازگی به ترکیب بازگشته است،آرسنال نیاز به محکم کاری دارد.


اما دفاع وسط اصلی ترین مشکل امری در آرسنال است.راب هولدینگ که پیش از مصدومیت زانو عملکرد خوبی از خود نشان داده بود چند ماهی در دسترس نیست.
سوکراتیس که تابستان از دورتموند راهی آرسنال شد عملکرد ثابت و خوبی از خود نشان داده است. سن بالا و مصدومیت های اخیر نشان می دهد که آرسنال باید به دنبال جانشینی برای کاپیتان کوشیلنی نیز باشد‌. ماوراپانوس نیز از مدافعین آینده دار آرسنال خواهد بود. شکودران موستفی هم از مدافعین دیگر آرسنال است که هوادارن از عملکرد او راضی نیستند و به نظر می آید که باشگاه او را در تابستان خواهد فروخت. کولیبالی مدافع ناپولی بازیکنی است که هوادارن آرسنال تمایل دارند تا او به امارات بیاید‌ هرچند که قیمت فسخ قرارداد وی ۸۰ میلیون اعلام شده است که خارج از محدوده‌ی قیمت دلخواه آرسنال است. مدافع میانی بورنموث ، آکه نیز دیگر گزینه‌ی آرسنال است که عملکرد خوبی از خود نشان داده است.


در دفاع چپ آرسنال سئاد کولاسیناچ و ناچو مونرئال را دارد که مانند اسلحه ای به خط حمله‌ی تیم کمک می کنند. اما در صورت خروج مونرئال از آرسنال آنها باید دنبال جانشینی باشند که تاگلیافیکو گزینه‌ی اصلی آنها است. میخیتاریان و ایووبی وینگرهای آرسنال در این فصل هستند و نلسون نیز به صورت قرضی عملکرد خوبی از خود نشان داده است اما آرسنال به دنبال وینگرهای تخصصی تری است و هوادادن امیدوار بودند که باشگاه بتواند عثمان دمبله را به صورت قرضی به خدمت بگیرد که موفقیتی در آن حاصل نشد. یانیک کاراسکو و نیکولاس پپه هدف‌های اصلی باشگاه برای این پست هستند.اما نام های زیاد دیگری مانند ایوان پرسیچ و کینگزلی کومان نیز در زمستان و تابستان گذشته شنیده میشد که هیج یکی به آرسنال ملحق نشدند.

تگ ها

ثبت نظر شما
12+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
مونرئال: وقتی اوزیل در ترکیب ماست رقبا نگران هستند!
ناچو مونرئال از تاثیرات حضور اوزیل در ترکیب آرسنال می گوید...
لیختشتاینر:من نیاز دارم تا مرتب بازی کنم!
لیختشتاینر بیش از این میخواهد بازی کند!!!!
مایکل ادوارد باید الگوی مدیر فنی آرسنال باشد!
آرسنال همچنان به دنبال مدیرفنی است و گزینه های قبلی آنها یعنی اورمارس و مونچی پیشنهاد آرسنال را رد کرده اند.
شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی