کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اونای امری و متئو در کنفراس مطبوعاتی روز چهارشنبه پیش از دیدار مقابل رن در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شرکت کردند. متن کامل این کنفرانس را در ادامه بخوانید.

سرمربی اسپانیایی و هافبک جوان فرانسوی‌مان درمورد موضوعات مختلفی از جمله محرومیت الکساندر لاکازت، دربی شمال لندن، زمان استراحت بیشتر رن و حاتم بن عرفا صحبت کردند.

نظر امری درمورد تمدید محرومیت الکساندر لاکازت به سه جلسه...
شاید سوپرایز باشه شاید هم نه، بستگی به شرایط دارد، اما وقتی کارت قرمز دریافت می‌کنید می‌دانید که حداقل یک جلسه و حداکثر سه جلسه محرومیت در انتظارتان خواهد بود. من با او صحبت کردم و نظر خودش روی همان یک بازی بود اما من گفتم که از نظر من سه جلسه محرومیت خواهد داشت. اما ما بازیکنان زیادی داریم و بازیکنان از اعتماد‌به‌نفس کافی برای بازی بدون لاکازت برخوردار هستند.

نظر اونای امری درمورد ترکیب احتمالی تیمش...
بهانه‌ای نخواهیم داشت. عادت داریم که هفته بعد هفته بازی‌های زیادی را پشت سر بگذاریم. شنبه بازی کردیم، یکشنبه استراحت کردیم و دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه تمریناتمان را ادامه دادیم. فکر می‌کنیم فردا برای بازی دادن هیچ بازیکنی مشکلی نداشته باشیم. این بازی برای ما بسیار مهم است و باید فردی و گروهی آماده باشیم.

نظر امری راجع به اوبامیانگ و پنالتی از دست رفته‌اش در دربی شمال لندن...
یک لحظه در نود دقیقه بود. ساخت موقعیت بسیار مهم است و او هم یک پنالتی بدست آورد و شانس گلزنی داشت. همانطور که بعد از بازی هم گفتم برای من مهمترین موضوع ایجاد موقعیت است‌ و بعد از آن هم خلاق‌تر عمل کنیم. پنالتی برای من تنها یکی از لحظات نود دقیقه است. با اطمینان می‌گویم که او اگر بازهم در شرایطی حساس پنالتی بدست بیاورد می‌تواند گلزنی کند.

نظر گندوزی درمورد آنکه به سرعت خودش را در ترکیب تیم جا انداخت...
وقتی که به آرسنال آمدم، در اردوی پیش‌فصل به سنگاپور رفتیم و می‌دانستم که باید نشان دهم که چه کیفیتی دارم، پس می‌دانستم که باید نمایش خوبی داشته باشم و بازی خوبی انجام دادم و اطمینان سرمربی و بازیکنان را جلب کردم و امیدوارم که ‌این روند ادامه‌دار باشد.

با آمدنت چه چیزی به خط میانی اضافه کرده‌ای؟
من بازیکن جوانی هستم و انرژی زیادی دارم. برای هم تیمی‌هایم می‌جنگم و برای تیمم تلاش می‌کنم و در هر بازی ١۵٠ درصد توانم را صرف می‌کنم.

نظر امری  در مورد رن...
اولین اولویت ما احترام گذاشتن را آنهاست. آنها در دو بازی عملکرد خیلی خوبی مقابل رئال بتیس داشتند و استحقاق حضور در این مرحله را داشتند. آنها سازماندهی دفاعی بسیار خوب و بازیکنان باکیفیتی دارند و می‌دانیم که این جام برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است، همانند ما. ما خودمان را برای بهترین تیم آنها آماده می‌کنیم و بازیکنان خطرناکشان را متوقف کنیم، اما من تاکتیکمان را بر اساس ظرفیت‌ و کیفیت تیممان طراحی می‌کنم. می‌دانیم که باید در دو بازی عملکرد خیلی خوبی از خود نشان بدهیم.

نظر امری درمورد مدت زمان استراحت رن و اعتراض مربیان به لیگ برتر انگلیس بابت عدم همکاری در این زمینه...
من به آنها احترام می‌گذارم. لیگ برتر تصمیم گرفته است که برنامه بازی‌های ما را به این شکل تدوین کند و ما هم بر اساس این برنامه خودمان را آماده می‌کنیم. اما در هر صورت عادت ما این است که بطور فشرده بازی‌هایمان را انجام دهیم. بهانه‌ای برای ما نیست. اگر منظورتان این است که ترجیح می‌دهم زمان بیشتری برای آماده‌سازی داشته باشم، بله همینطور است. اما باز هم بهانه‌ای وجود ندارد زیرا زمان کافی برای آماده‌سازی در اختیار داشتیم. ما به این شرایط عادت داری و بازیکنانی را در اختیار داریم که می‌توانند خود را با دیگران بازیکنان وفق دهند، پر انرژی بازی کنند و عملکرد مناسبی را به نمایش بگذارند. بعد از این بازی استراحت می‌کنیم و یکشنبه هم می‌توانیم از تعداد زیادی از همین بازیکنان استفاده کنیم تا بهترین عملکردمان را در دو باری آینده شاهد باشیم.

درمورد رویارویی با بن عرفا...
او بازیکن خیلی خوبی است و عملکرد فوق‌العاده ای داشته است. می‌دانیم که آنها سازماندهی خوب و بازیکنان باکیفیتی دارند، که بن عرفا یکی از آن‌هاست. فردا باید کیفیت و مهارت این بازیکنان را مهار کنیم زیرا در دو بازی ای که مقابل بتیس داشتند عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. اما فقط بن عرفا نیست، آنها بازیکنانی از جمله سار، گِرِنیِر, بوریگاد، آندره و بسیاری بازیکنان دفاعی باکیفیت دیگر. البته که بن عرفا از اهمیت ویژه‌ای برای آنها برخوردار است.
دوستان و همراهان گرامی به دلیل مشکلات ایجاد شده روی سرور مجبور شدیم خبر را با تاخیر در سایت قرار دهیم

تگ ها

ثبت نظر شما
8+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

استون ویلا 0 آرسنال 4 The Fa WSL
یک برد حیاتی برای دختران آرسنال ...
چلسی 3 آرسنال 0  The Fa WSL
روزهای سخت برای دختران آرسنال...
تا 2023 با زینسبرگر
مصاحبه بانوی اتریشی آرسنال و سرمربی مونتمورو با سایت رسمی آرسنال
 آرسنال 1 منچسترسیتی 2 The Fa WSL
آرسنال برای صعود به لیگ قهرمانان به معجزه نیاز دارد...
ایوان اندیکا مورد توجه آرسنال قرار گرفته است
دفاع وسط فرانسوی توجه توپچی ها را به خود جلب کرده است

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۵ نوشت :
سلام . خسته نباشید

ببینید بحث آنالیز رو بذاریم کنار، بانوان آرسنال پارسال با کرونا بدشانسی آوردن ، چون لیگ تعطیل شد و سهمیه هم نتونستیم بگیریم(لابی سیتی چلسی بی تاثیر نبود! اشتباه باشگاه که نب...

مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 The Fa WSL
محمد فانتوم در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۲ نوشت :
سلام و ارادت
من دوبار ثبت نام کردم با یک اسم.. و احتمالا قراره دوتا کارت به اسم من بیاد..که هر دوشم میخام

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
آرمان در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۱۷ نوشت :
سلام
اقا ما دیگه داریم میریم تو سال 1400 چی شد پس؟
چقد دیگه انتظار!

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
بدرود در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۰۳ نوشت :
بهترین خرید عالی من دنبالش کردم بی نظیر

مربوط به آرسنال ایوان تونی را زیر نظر دارد
علی آرسنالی در تاریخ ۱۳٩٩/۱۰/۲۱ نوشت :
ای کاش که برای این انتقال پول هزینه میکردیم و با توریرا معاوضه نمیشد چون بنظرم توریرا یه خصوصیتی در بازی کردنش تو میانه زمین بود که اونو از بازیکنای دیگر متفاوت میکرد ....

مربوط به پارتی تایم! هافبک جنگنده و قلدر اتلتیکو به آرسنال پیوست.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی