کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


وویچک شزنی برای هم تیم های قبلی خود در باشگاه آرسنال سخنان جالب و مثبت و تعمل برانگیزی دارد.

او در مورد روسیچکی میگوید، شما میبینید که او با لذت بازی میکند و لقب توماس روسیچکی، موزارت کوچک است. حرکت های او بسیار منحصر بفرد بود و سرشار از زیرکی و زیبایی بود. هنوز بر این باورم که او ثروتمندترین فوتبالیستی هست که میشناسم. او هیچ پولی خرج نمیکند! در تمام دورانی که در آرسنال بودم او فقط یک ماشین داشت و ماشین خودش را تعویض نمی کرد و ماشینش یک مرسدس بنز سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ بود و حتی پیراهنی هم که میپوشید برای اسپانسرش بود. تنها چیزی که او برایش هزینه میکرد گیتارش بود.

لوکاس پودولسکی را بیاد می آورم و به شما دروغ نمیگویم.در تمرین وقتی لوکاس توپ را در محوطه جریمه صاحب میشد که ۱۰ ۱۱ متر فاصله داشت، من تمایلی به سیو توپ نداشتم و صورت خود را میپوشاندم و از آن محافظت میکردم. من قسم میخورم که فقط از سرم محافظت میکردم. او دوست بسیار شوخ طبعی است و مثل یک آدم معمولی رفتار میکند.

آندره آرشاوین او انسان بسیار شوخ و شادیست، و خنده دار ترین خنده ها را از او دیدم. در فصلی که او به ما پیوست، ما بازی های کوچک بسیاری در تمارین خود انجام دادیم و ما بهم میگفتیم که ما لیگ را حتما میبریم، ولی نبردیم.
 
arshavin

 ما در کلن آلمان در کمپ بودیم که سانتی کازورلا به ما پیوست، و اولین تمرین فصلش را با ما انجام داد و بازی کوچکی باهم انجام دادیم. بعد تمرین همه برای ونگر کف زدند و او را تشویق کردند که سانتی را برای باشگاه خریده است. کوچک و آرام و یکی از بهترین بازیکنانی که من با او تابحال همبازی بوده ام. ذهن باورنکردنی او و تکنیک خارق العاده اش. نمیدانم از بین داشته هایش بگویم کدام یک بهترین بود. اما شما با او بازی میکنید و میگویید خدای من او بسیار عالی است. او بسیار دوست داشتنی و خونگرم و همیشه در حال خندیدن است. نمیخواهم توهین کنم اما او در چاقی بسیار مستعد است


آرون رمزی هرگز فوتبال را به عنوان یک بازیه تاکتیکی نمیبیند، و تنها کسیست که تمام ۹۰ دقیقه در حال دویدن و تلاش کردن است. او از تمام بازیکنانی که من با آنها هم بازی بوده ام بیشتر میدود، چیزی نزدیک به ۱۳ کیلومتر در هر بازی بدون هیچگونه خستگی و مشکل خاص و او براحتی می دود. بنظر من او خرید بسیار عالی و بزرگی برای یوونتوس است.

نصری

سمیر نصری همیشه میپنداشت که اعضای یک گانکستر بزرگ است. هرکس او را در مدرسه به عنوان دوست داشته باشد، انگار که یک رفیق قدرتمند و دوست صمیمی و بسیار خوش مشرب دارد.

آلکساندر هلب نیز قادر بود چیز های بیشتری در فوتبال بدست بیاورد و افتخارات زیادی داشته باشد و هنوز هم دارد به خوبی فوتبال بازی میکند ولی علاقه ی زیادی به نوشیدن الکل دارد.


تیر هانری بهترین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال است و همچنین بهترین بازیکن تاریخ پرایمر لیگ انگلستان است. او به جوانان خیلی بها میدهد. هم تیمی ها میگفتند ما در زمان تمرین از او وحشت داریم. وقتی شما پاسی را خراب می کردید او فریاد میزد و عصبانی میشد و نشان میداد که اصلا خوشحال نیست. او دوست بسیار خوبیست.

جک ویلشر دوست بسیار خوب من است. در عروسی من او بسیار مست شده بود و نوشیدنی زیادی مصرف کرده بود. ما همه جا را به مدت ۲ ساعت دنبال او گشتیم و او را در بین بوته ها بصورت خواب آلود پیدا کردیم. هیچوقت مصدومیت او کامل خوب نمیشد و مصدومیت های او پی در پی اتفاق میفتادند. او یکی از با استعدادترین فوتبالیست هایی بود که تابحال دیده بودم. بخاطر مصدومیت های پی در پیش او در حال حاضر در باشگاه وستهم که باشگاه خیلی بزرگی در اروپا نیست، توپ میزند.

 

vanpersie


در مورد رابین ونپرسی باید پذیرفت که او باشگاه را به مقصد منچستر یونایتد ترک کرد و سال بعد یک جام را بدست آورد، اما در سال بعدش نیمکت نشین شد و بعد به ترکیه رفت و در آنجا فوتبالش را به اتمام رساند.
او میتوانست تصمیمش را عوض کند و در آرسنال به عناوین بهتری دست یابد. اما او بعضی اوقات خیلی مغرور خودخواه بود.


نیکولاس بنتنر یکی از بازیکنان بسیار باهوش و استعداد بود که با وی همبازی بودم. شما او را میبینید که بسیار سازماندهی شده و تمیز و در فرم خوب بسیار عالی بازی میکرد ولی روز بعد روزنامه ها را باز میکردید و میدیدید که درج شده که او در مستی رانندگی میکرده است و این بسیار ناخوشایند بود. من کسی که ۲ شخصیت دارد را نمیشناسم، اما او با اعتماد بنفس ترین بازیکنی بود که با او همبازی بودم.

ژروینیو بازیکنیست که فکر میکند در لیست ۴۰ نفره ی بازیکنان مورد علاقه من است، اما جلوی اسمش یه صفر اضافه کنید.(به شوخی)

ژیرو
اولیور ژیرود خوشتیپ ترین بازیکنی بود که با او بازی کردم و او این را میداند. او خود را بسیار دوست دارد و حتی شاید بیشتر از کراچوویاک. شما میدانید که او ریش هایش را شانه میکند و به قفسه سینه خود کرم میزند. او دوست و بازیکن بسیار خوبی است.

باکاری سانیا از نظر من، بهترین دفاع راست لیگ برتر بود. وقتی بازی برای ما خوب پیش نمیرفت من توپ را با پرتاب بلند به گوشه ی زمین میفرستادم که او در آنجا بود. ما این مار بسیار تمرین کردیم و از ۱۰۰ بار ۹۸ بارش با موفقیت انجام میشد.


هکتور بلرین هنوز چیز های زیادی را باید دفاع کردن یاد بگیرد. او هنوز در پست وینگ بک بازی میکند که این به دفاع لطمه میزند. شما از دیدن استایل و تیپ او متعجب میشوید و او این خوشتیپ بودن را از مادرش یاد گرفته است.

مسوت اوزیل ۷ بار باهوش تر و ۲ بار وحشتناک تر از آن چیزی است که فکر میکنید و مردم به اشتباه او را تنبل میخوانند. او انسان شریفیست و او نمیتواند فرم خود را بصورت ثابت در لیگ برتر نگه دارد و من واقعا نمیتوانم بگویم چرا نمی تواند. او دید باورنکردنی در موقعیت ها دارد. شما بازی را در تلویزیون میبینید و میفهمید که او چگونه میبیند و دید دارد. اما من به دیده ها از تلویزیون اهمیت نمی دهم و چیزی که واقعیت دارد را بیان میکنم.

 

ثبت نظر شما
7+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 اورتون 1 The Fa WSL
کویین و میدیما جایگاه آرسنال را در صدر مستحکم تر کردند...
تصمیمات امری برای بازی چرخشی
گاهی تعویض‌های امری سوال برانگیز است، او در رابطه با این تعویض‌هایش به arsenal player چنین گفت...
نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
امری یا ونگر ؟ مقایسه ای به بهانه ی سالگرد خداحافظی ونگر!
مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
اونای امری بعد از شکست ناپولی مقابل دوربین خبرنگاران نشست...
آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.

آخرین نظرات

محسن در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۰۱ نوشت :
امسال هرچی ضربه خوردیم از بازیکنای خاص ونگر بود
هرچی بازی خوبم داشتیم از ثمرات بازی توریرا و گندوزی بود و الا به ۶۳ امتیاز نمیرسیدیم

مربوط به نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
مرسی امری
بازی خوبی بود...امیدوارم ساوت و ولوز ببریم...فکر کنم رمزی مصدومه برای دو هفته

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
این به استن بگید دوست داری در باشگاه باشی یه دفاع یه پیستون یه هافبک باکس تو باکس یه هافبک راست بهترین باشند جوان

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
استن باشگاه رو بفروش هواداران کانون ها پلاکارد آور ده شلوغ کنند بخصوص لندن و استادیوم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
هواداران آرسنال د ر ایران و جهان و لندن را به کمک کانون هواداری پلاکارد بیارن شهرشون شلوغ کنند کرونکه برو ما گروه مالکیت مک دونالد ردبولز وودافون تویوتا نایک رو می خوایم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی