کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
سؤالاتی درمورد کارت قرمز تروی دینی، فرم خوب برند لنو و تاکتیک‌های آرسنال در نیمه دوم از امری پرسیده شدند.
 
متن کامل کنفرانس مطبوعاتی را در ادامه بخوانید:
 
کارت قرمز...
عصر بخیر. من صحنه را ندیدم. تصمیم‌گیری را به داور واگذار می‌کنم. واضح است که این تصمیم به نفع ما بود زیرا با یک بازیکن بیشتر بازی را ادامه دادیم و کار برای آنها سخت‌تر شد. اما گل و کارت قرمز در نیمه اول موجب برتری ما شدند. توانستیم کنترل بیشتری روی بازی داشته باشیم اما نتوانستیم هرآنچه که می‌خواستیم را در زمین پیاده کنیم. اما می‌توانیم از نتیجه بدست آمده خوشحال باشیم زیرا بازی ‌کردن در اینجا بسیار دشوار است.
 
دینی چه چیزی به شما گفت؟
نمی‌دانم. اهمیتی ندارد. واقعا به حرفش توجهی نکردم و فقط جوابش را دادم تا بگویم اطلاعی ندارم.
 
درمورد تغییرات تاکتیکی در طول بازی...
اول از همه تصمیم گرفتم لوکاس توریرا را تعویض کنم زیرا بعد از کارت قرمز جو بازی علیه تو شده بود و بین دو نیمه هم پزشک تیم به من گفت که او درد کوچکی از پنجشنبه احساس می‌کند و بهتر بود که تعویضش کنم. ما با همان سیستم ١-٣-٢-۴ بازی کردیم و آرون رمزی برای بازی‌سازی اندکی به ژاکا نزدیک‌تر شد و مسوت هم خط میانی و اوبامیانگ را به یکدیگر متصل می‌کرد. آنطور که می‌خواستیم موفق به کنترل بازی نشدیم. اول می‌خواستم با دفاع سه نفره به میدان برویم تا در بازی‌سازی گزینه‌های بیشتری داشته باشیم و بازیکنان بیشتری در مرکز داشته باشیم، مثلا متیو به‌عنوان زوجی برای ژاکا، برای کمک به آرون و مسوت و تقویت استحکام خط میانی. اما کنترل بازی به صورت دلخواه ما اتفاق نیفتاد و به همین خاطر یک ١-٣-٢-۴ با حضور اینزلی ایجاد شد. با تمام این‌ها در نیمه دوم می‌توانستیم از طریق پاس‌های عمقی و بازی مستقیم به گل برسیم و در این زمینه خیلی خوب عمل کردیم اما مهمترین موضوع زدن گل دوم بود تا بتوانیم کنترل بازی را در دست بگیریم.
 
تمام بازیکنان وضعیت مناسبی دارند؟
بله. در آخر دکتر به من گفت که مشکلی وجود ندارد. در نیمه اول مصدومیت کوچکی برای لوکاس توریرا ایجاد شد اما فکر می‌کنم موضوع خاصی نیست و به بازی روز پنجشنبه می‌رسد. امروز یک بازی فوق‌العاده فیزیکی را پشت سر گذاشتیم اما به نظرم رویکرد مناسبی داشتیم و فرصت ادامه این روند و حفظ موقعیتمان را در جدول داریم.
 
مشکل لوکاس چیست؟
همان مصدومیت پنجشنبه گذشته است، اندکی درد دارد اما برای پنجشنبه آماده خواهد بود.
 
از کسب پیروزی در این بازی فیزیکی خوشنود هستید؟
بله، سه امتیاز امروز مهم‌ترین موضوع برای ما بود اما ما عملکرد خوبی داشتیم و منسجم بودیم و دربرابر توپ‌های بلند و پاس‌های عمقی آنها مقاومت خوبی داشتیم. آنها در این زمینه بسیار قدرتمند هستند. می‌خواهم با توپ عملکرد بهتری داشته باشیم و در زمان مالکیت توپ کنترل بیشتری روی آن داشته باشیم، خصوصا زمانی که یک بازیکن بیشتر از حریف در اختیار داریم. ما در این زمینه موفق نبودیم، اما در برخی حملات موقعیت مناسبی برای گلزنی ایجاد کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم. در دقایق پایانی باید دفاع می‌کردیم و در زمان ارسال توپ‌های مستقیم از سمت آنها و توپ‌های برگشتی تمرکز خود را حفظ می‌کردیم.
 
 
درمورد خاوی گارسیا...
او کار بسیار بزرگی را در اینجا انجام می‌دهد و به آنها تبریک می‌گویم، که توانستند به فینال جام حذفی برسند. می‌دانیم که پیروزی مقابل آنها بسیار مهم بود و البته دشوار، و به نشان دادند که قدرتمند و جنگنده هستند.
 
پیشرفت لنو...
بله، او وافعا با اعتمادبه‌نفس کار می‌کند و کمک زیادی به تیم می‌کند. به‌نظرم برند با حضور چک بسیار پیشرفت کرده است و ما هم در دو رقابت از آنها استفاده می‌کنیم، لیگ برتر برای لنو و لیگ اروپا برای چک. هردو کمک فراوانی به ما می‌کنند.
 
کارل جنکینسون برای حضور ر ترکیب اصلی باید چه کاری انجام دهد؟
او خیلی خوب تمرین می‌کند.

ثبت نظر شما
18+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی