کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی به همراه سوکراتیس چهارشنبه به جمع خبرنگاران در استادیوم سن پائولو پیوستند و به پرسش‌های آنها پاسخ دادند، شما می‌توانید متن کامل کنفرانس مطبوعاتی را در ادامه بخوانید:

از آنچلوتی بیشتر می‌ترسید یا استادیوم سن پائولو؟
عصر بخیر. این یک مسابقه فوتبال است و به نظر من هر دو تیم بازیکنان باتجربه‌ای در اختیار داریم. ما تاریخ بزرگی داریم و آنها هم یک سرمربی بزرگ. ما دور رفت را در خانه بازی کردیم و دور برگشت هم اینجا در سائو پائولو خواهد بود. می‌دانم که قرار است بازی دشواری باشد. ما انتظار بهترین عملکرد آنها را داریم. آنها در جو استادیوم خانگی با حضور هواداران و قابلیت‌ها و توان تاکتیکی خود از حداکثر ظرفیت خود استفاده خواهند کرد. ما برای فردا آماده هستیم.

درمورد ناپولی...
تمام بازیکنان آنها آزمونی تاکتیکی برای ما ایجاد خواهند کرد و در جو اینجا بسیار شجاعانه بازی می‌کنند. آماده هستند که هوشمندانه به میدان بیایند. آنها بازیکنانی با این ظرفيت‌ها دارند اما ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم و می‌دانیم که نود دقیقه طولانی‌ای را پشت سر خواهیم گذاشت. ما می‌خواهیم بدون نگاه به دور رفت در این بازی به میدان برویم. می‌خواهیم که با ذهنیت کسب پیروزی،گلزنی، متوقع کردن آنها و ارائه یک بازی منسجمانه به میدان برویم. می‌خواهیم با توجه به ساختار تاکتیکی و انفرادی ناپولی به آنها هجوم ببریم. بازیکنان با کیفیت بسیاری از جمله اینسینیه، زیلینسکی، مزتنز و... به ما فشار خواهند آورد و دردسرساز خواهند بود. ما بازیکنان خوبی با ظرفیت نبرد مقابل آنها را در اختیار دارند.

بازگشت سوکراتیس به ترکیب...
من به تمام بازیکنانم اعتقاد دارم. در این مقطع تمام بازیکنان می‌خواهند بازی کنند و به تیم کمک کنند، و رویکرد روزانه آنها بسیار خوب است، و تعهد آنها برای آماده بودن و کار کردن شگفت‌انگیز است. تمام بازیکنان در دسترس ما آماده برای حضور سلام در میدان هستند، مانند پاپا که در لیگ محروم بود و تعهد بسیاری به تیم دارد.

سوکراتیس پیشرفت کرده است؟
به‌نظرم وفق پیدا کردن در درجه اول مهم است و کار آسانی نیست. برای هر بازیکن هم متفاوت است. ما در پیش‌فصل در این زمینه با پاپا صحبت کردیم. او با گذشت زمان و طی تمرینات با فضای متفاوت انگلستان وفق پیدا کرد. و با عملکردهای خوبش به ما کمک کرده است. با حضور او احساس خوشحالی می‌کنیم و در بازی بزرگی مثل فردا به بازیکنان باتجربه مثل او نیاز خواهیم داشت.

وضعیت هجومی تیم...
ذهنیت ما منطبق با آماده‌سازی برای این بازی است و بازی را با حمله شروع خواهیم کرد توپ را دراختیار می‌گیریم و فضا برای مانور را ایجاد خواهیم کرد. می‌خواهیم دفاع هم بکنیم. هدف اول ما کسب پیروزی است. در بازی‌های مثل فردا وقتی موفق به گلزنی بشوید موقعیت بسیار خوبی را فراهم کرده‌اید. می‌دانیم که کار سختی خواهد بود زیرا که آنها با بازیکنان هجومی باکیفیت خود توانایی زدن دو گل به بیشتر را دارند. ذهنیت ما برای فردا کسب پیروزی است.

شانس صعود...
پنجاه پنجاه است، و چیزی برای من تغییر نکردن است. دور رفت را در خانه بازی کردیم و موفق به کسب پیروزی شدیم. اما اگر سوالتان درمورد بازی دور رفت است که باید بگویم بله ما پیروز شدیم. دین یک نتیجه منطقی است. اما وقتی مقابل ناپولی بازی می‌کنید و احتمال پیروزی آنها را مطرح می‌کنید کار پیش رویتان است زیرا  آنها در خانه بسیار قدرتمند هستند. شانس ما پنجاه پنجاه است و چیزی تغیییر نکرده است و اولویت ما کسب پیروزی است.
 

ثبت نظر شما
9+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی