کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی به همراه سوکراتیس چهارشنبه به جمع خبرنگاران در استادیوم سن پائولو پیوستند و به پرسش‌های آنها پاسخ دادند، شما می‌توانید متن کامل کنفرانس مطبوعاتی را در ادامه بخوانید:

از آنچلوتی بیشتر می‌ترسید یا استادیوم سن پائولو؟
عصر بخیر. این یک مسابقه فوتبال است و به نظر من هر دو تیم بازیکنان باتجربه‌ای در اختیار داریم. ما تاریخ بزرگی داریم و آنها هم یک سرمربی بزرگ. ما دور رفت را در خانه بازی کردیم و دور برگشت هم اینجا در سائو پائولو خواهد بود. می‌دانم که قرار است بازی دشواری باشد. ما انتظار بهترین عملکرد آنها را داریم. آنها در جو استادیوم خانگی با حضور هواداران و قابلیت‌ها و توان تاکتیکی خود از حداکثر ظرفیت خود استفاده خواهند کرد. ما برای فردا آماده هستیم.

درمورد ناپولی...
تمام بازیکنان آنها آزمونی تاکتیکی برای ما ایجاد خواهند کرد و در جو اینجا بسیار شجاعانه بازی می‌کنند. آماده هستند که هوشمندانه به میدان بیایند. آنها بازیکنانی با این ظرفيت‌ها دارند اما ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم و می‌دانیم که نود دقیقه طولانی‌ای را پشت سر خواهیم گذاشت. ما می‌خواهیم بدون نگاه به دور رفت در این بازی به میدان برویم. می‌خواهیم که با ذهنیت کسب پیروزی،گلزنی، متوقع کردن آنها و ارائه یک بازی منسجمانه به میدان برویم. می‌خواهیم با توجه به ساختار تاکتیکی و انفرادی ناپولی به آنها هجوم ببریم. بازیکنان با کیفیت بسیاری از جمله اینسینیه، زیلینسکی، مزتنز و... به ما فشار خواهند آورد و دردسرساز خواهند بود. ما بازیکنان خوبی با ظرفیت نبرد مقابل آنها را در اختیار دارند.

بازگشت سوکراتیس به ترکیب...
من به تمام بازیکنانم اعتقاد دارم. در این مقطع تمام بازیکنان می‌خواهند بازی کنند و به تیم کمک کنند، و رویکرد روزانه آنها بسیار خوب است، و تعهد آنها برای آماده بودن و کار کردن شگفت‌انگیز است. تمام بازیکنان در دسترس ما آماده برای حضور سلام در میدان هستند، مانند پاپا که در لیگ محروم بود و تعهد بسیاری به تیم دارد.

سوکراتیس پیشرفت کرده است؟
به‌نظرم وفق پیدا کردن در درجه اول مهم است و کار آسانی نیست. برای هر بازیکن هم متفاوت است. ما در پیش‌فصل در این زمینه با پاپا صحبت کردیم. او با گذشت زمان و طی تمرینات با فضای متفاوت انگلستان وفق پیدا کرد. و با عملکردهای خوبش به ما کمک کرده است. با حضور او احساس خوشحالی می‌کنیم و در بازی بزرگی مثل فردا به بازیکنان باتجربه مثل او نیاز خواهیم داشت.

وضعیت هجومی تیم...
ذهنیت ما منطبق با آماده‌سازی برای این بازی است و بازی را با حمله شروع خواهیم کرد توپ را دراختیار می‌گیریم و فضا برای مانور را ایجاد خواهیم کرد. می‌خواهیم دفاع هم بکنیم. هدف اول ما کسب پیروزی است. در بازی‌های مثل فردا وقتی موفق به گلزنی بشوید موقعیت بسیار خوبی را فراهم کرده‌اید. می‌دانیم که کار سختی خواهد بود زیرا که آنها با بازیکنان هجومی باکیفیت خود توانایی زدن دو گل به بیشتر را دارند. ذهنیت ما برای فردا کسب پیروزی است.

شانس صعود...
پنجاه پنجاه است، و چیزی برای من تغییر نکردن است. دور رفت را در خانه بازی کردیم و موفق به کسب پیروزی شدیم. اما اگر سوالتان درمورد بازی دور رفت است که باید بگویم بله ما پیروز شدیم. دین یک نتیجه منطقی است. اما وقتی مقابل ناپولی بازی می‌کنید و احتمال پیروزی آنها را مطرح می‌کنید کار پیش رویتان است زیرا  آنها در خانه بسیار قدرتمند هستند. شانس ما پنجاه پنجاه است و چیزی تغیییر نکرده است و اولویت ما کسب پیروزی است.
 

ثبت نظر شما




2+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه سانلهی و ونکتشام با آرسنال‌مدیا
آرون رمزی از صمیم قلب می‌خواست در آرسنال بماند و ‌حاضر بود برای این هدف هرکاری بکند
اخبار نقل و انتقلات آرسنال، ونگر مربی مونیخ میشود؟
بررسی آخرین اخبار نقل و انتقالات آرسنال ... اخباری در مورد مربی بعدی بایرن مونیخ ...
آرسنال به دنبال جذب مدافع یونانی رم
مدافع میانی آاس رم کوستاس مانولاس‌ همچنان مورد توجه توپچی‌ها مخصوصاً سرمربی آنها اونای امری قرار دارد.
لنو: به آرسنال آمدم تا از فوتبال لذت ببرم!
دروازبان آلمانی آرسنال برد لنو که در اوایل فصل گزینه‌ی دوم دروازه‌ی آرسنال بود و نیمکت‌نشین پیتر چک بود، اما ...
مانوئلا زینسبرگر به آرسنال پیوست
آرسنال دست بردارِ بایرن نیست...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲٩ نوشت :
@Michael Jakson

گلر قبلیمون قراردادش تموم شد و هنوز آیندش مشخص نیست. اما آرسنال نمی مونه. فور میکنم ۲۹ ساله داره

مربوط به مانوئلا زینسبرگر به آرسنال پیوست
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۸ نوشت :
به به ... چه بازیکنی گرفتیم :)
دروازه بان قبلیمون کجا رفت ؟ چند سالش بود ؟

مربوط به مانوئلا زینسبرگر به آرسنال پیوست
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۷ نوشت :
حتی اگه همین الان سهمیه چهارم رو بدن به ما بازم باید اروپا رو ببریم...اون جام رو خیلی نیاز داریم. به خاطر دل هوادارای صبور آرسنال

مربوط به پرونده‌ مالی گریبان سیتی را میگیرد ؟!
کاوه در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲٦ نوشت :
آقای امیراحمدی لطفاً اگه میتینگ برای فینال برگزار میشه تو یه مکان مناسب با قیمت مناسب انجام بشه


مربوط به آرسنال میتواند از چلسی رد شود
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

همیشه حمایت کردی، خیلی ممنون از این همه انرژی :) به امید قهرمانی مردان :دی

مربوط به آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی