کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

درباره ی فینالیست شدن در اروپا...
"ما از بازی لذت بردیم و حالا خوشحال هستیم که در فینال هستیم.ما می خواهیم که کار مهمی در اروپا انجام دهیم و توانایی آنرا داریم.جو بازی فوق العاده بود و حالا یک پله ی دیگر مانده است که بازی برابر چلسی است.

درباره ی اهمیت صعود به لیگ قهرمانان...
ما اینجا هستیم تا در لیگ بالا برویم و به لیگ قهرمانان صعود کنیم.ما می توانستیم چهارم یا سوم باشیم اما حالا باید در اروپا قهرمان شویم تا به لیگ قهرمانان برویم . هدف ما برای فصل بعد این است و باید در این راه آرام و صبور باشیم.

درباره وضعیت تیم در لیگ...
ما فصل را با دو شکست شروع کردیم ولی بعد پیشرفت کردیم.در مقطعی نیز ششم بودیم.اشتباهات ما باعث گل خوردن ما شد و در دو بازی آخر در خانه نتیجه نگرفتیم.اما در بازی های خارج از خانه باید پیشرفت کنیم هرچند که در بعضی زمینه ها این اتفاق افتاده است اما باید امتیازات بیشتری بگیریم تا در چهار تیم برتر باشیم.

به دنبال ثبات بودن تیم...
ما پیشرفت کرده ایم و در بسیاری از بازی های خارج از خانه هم با ثبات و خوب بازی کردیم و بردیم و یا مساوی کردیم. ما ناپولی و والنسیا را بردیم و عملکرد خوبی داشتیم.به طور کلی پیشرفت داشته ایم هرچند تیم های دیگر مثل سیتی و لیورپول و چلسی بهتر بودند اما باید راهمان را ادامه دهیم و این کار را تکرار کنیم.

روابط اوبا و لاکا...
ما از عملکرد آنها خوشحال هستیم.چه در حمله و چه دفاع. روحیه تیم ما هم هجومی و هم دفاعی است و باید بالانس داشته باشیم.بعضی روز ها آنها عالی هستند.بعضی روز ها هم دفاع ما عالی عمل‌ می کند یا در بازی سازی خوب هستیم.اما باید در دفاع قوی تر باشیم.


اهمیت پیروزی در آخرین بازی...
ما برای جایگاه پنجم با منچستر یونایتد می‌جنگیم و می دانیم که چالشی سخت داریم و حریف خوبی داریم که فصل خوبی داشتند.تعدادی از بازیکنان خسته اند زیرا دیروز و دیر به اینجا رسیدیم اما با بازیکنانی که که تشنه ی بازی کردن هستند بازی می کنیم و می جنگیم.

درباره ی تغییرات ترکیب...
ما جلسه تمرینی را لغو کردیم زیرا استراحت مهم است اما بازیکنانی که آماده باشند بازی می کنند.

درباره ی برنلی...
ما بازی آنها با چلسی را که مساوی کردند دیدیم و می دانیم کار سختی داریم و باید روی ضربات ایستگاهی کار کنیم و روی توپ های بلند کار کنیم.

درباره ی تاثیر حضورش در فصل اول...
پیش از بازی با والنسیا از من پرسیده میشد اگر شکست بخورید چه می شود اما‌ من مثبت فکر می کنم. ما میخواهیم قهرمان اروپا شویم و به لیگ قهرمانان برویم و برای آن به سختی تلاش می کنیم.من به بازیکنان افتخار می کنم زیرا دو بازی را کامبک زدیم و صعود کردیم.ما با روحیه جلو می رویم و سعی می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.بعضی لحظه ها سخت بودند اما‌ ما با هم از آنها عبور کردیم و با اینکه در جدول در جمع چهار تیم برتر نیستیم اما نزدیک هستیم و فکر می کنم که این فصل عالی نبود ولی خوب بود.

درباره ی قهرمان لیگ...
هردو تیم بالای جدول با تاکتیک های گوناگون و بسیار خوب بازی می کنند و بازیکنان آنها عملکرد خوبی دارند و هردو شایسته ی قهرمانی اند.ما می خواهیم تا به آنها نزدیک باشیم اما فعلا آنها قوی تر هستند."

تگ ها

ثبت نظر شما
4+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی