کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

امانوئل پتی ستاره سابق توپچی‌ها از اونای امری خواست تا برخی از ستاره‌هایش را در تابستان به فروش برساند.

 

امانوئل پتی، ستاره سابق آرسنال از این باشگاه خواست تا مسوت اوزیل را در این تابستان به فروش برساند، این مرد فرانسوی اعتقاد دارد که ستاره آلمانی آرسنال یک بازیکن مرده است که وقتی توپچی‌ها را همراهی می‌کند مثل شبح در زمین به نظر می‌رسد، اوزیل، با اینکه مهره کلیدی در مسیر رسیدن آرسنال به فینال اروپا بود اما در طول فصل توسط هواداران به خاطر عملکرد ضعیفش مورد انتقاد قرار گرفت، و امانوئل پتی اعتقاد دارد که وقت آن شده است که آرسنال بدون ستاره آلمانی خود رو به جلو حرکت کند.

امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال در گفتگو با پدی پاور گفت: "بازیکن‌های زیادی در آرسنال وجود دارند که باید در تابستان این تیم را ترک کنند، از آخرین زمانی که ما آنها را در حال رقابت برای کسب عنوان قهرمانی مشاهده کردیم زمان زیادی می‌گذرد و تنها راه آنها این است که ترکیب بهبود یافته‌ای پیدا کنند، اما آنها باید با اونای امری ادامه بدهند، مسئله در باشگاه قطعاً او نخواهد بود، این حقیقت است که او توانست به فینال اروپا برسد به همان اندازه این حقیقت است که او توانست این کار را با بازیکن‌هایی انجام دهد که بیشتر آنها از زمان سرمربیگری آرسن ونگر در تیم مانده‌اند و ذهنیت برد و قهرمانی در آنها از بین رفته است، این کار امری واقعاً بزرگ است، هئیت مدیره آرسنال باید به او و تلاش‌های او احترام بگذارند و بازیکن‌های مورد نیازش را جذب کنند تا قدرتی که او نیاز دارد را کسب کند.

امری نمی‌تواند فصل آینده هم با همین گروه از بازیکن‌ها ادامه بدهد و برای قهرمانی رقابت کند، به عنوان مثال چه اتفاقی برای مسوت اوزیل افتاده است؟! او به نظر یک بازیکن مرده در زمین است، یک روح سرگردان، یک گمشده در زمین فوتبال، اکنون وقت اونای امری است تا ورق را برگرداند، تا شایستگی‌های خودش را نشان دهد." در حالی که امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال معتقد است که فشار زیادی روی توپچی‌ها برای بازی فینال لیگ اروپا با چلسی است و شکست در مقابل آبی‌ها در فینال باکو ممکن است به این معنی باشد که فصل برای آنها شکست خورده است، پتی در مورد این موضوع در ادامه گفت: "به نظر من فشار روی آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل آینده است، اگر آنها در باکو چلسی را شکست ندهند، امسال برای آنها شکست خورده خواهد بود، این خوب نیست که فصل بدی داشته باشیم و در لیگ اروپا فصل را در فینال به پایان برسانیم، چون آرسنال باز هم باید مدتی را برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه کند، و آنها باز خیلی از بازیکنان و فرصت‌های مناسب را از دست خواهند داد، آنها باید به سطح قبلی خود بازگردند، جایگاهی که به آرسنال تعلق دارد."
 

تگ ها

ثبت نظر شما
11+7=

نظرات کاربران

کاوه در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲٦ گفت »
1
آقای امیراحمدی لطفاً اگه میتینگ برای فینال برگزار میشه تو یه مکان مناسب با قیمت مناسب انجام بشه

دیگر خبرهای آرسنال

امری:برنامه‌های من برای انکتیا در فصل پیش‌رو
بازیکنی که فصل گذشته در آستانه انتقال قرضی بود، برای فصل آینده بازیکن مهمی خواهد بود.
زاها میتواند یک آرسنالی باشد؟!
آرسنال همچنان در حال مذاکره با کریستال پالاس است
جو‌ ویلوک بازیکن بسیار بزرگی خواهد شد
ستاره ی آرسنال مسوت اوزیل، جو‌ ویلوک هافبک میانی آرسنال را بازیکن بزرگی میداند و معتقد است او در تیم اول آرسنال تاثیر بسیاری بر بازی تیم در این فصل دارد.
مقاله فوتبال بانوان جهان
اولین مقاله تخصصی تاریخچه فوتبال بانوان جهان
دنی سبایوس و کیران تیرنی: آرسنال مطمئن از انتقال این دو بازیکن
اگرچه سلتیک تا کنون دو پیشنهاد توپچی‌ها برای مدافع چپ جوان خود را رد کرده است...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۰۱ نوشت :
باحال بود ... دانکستر اول تیم بانوان تاسیس کرده :)
توی انگلیس که خودشون رو مخترع و مبتکر فوتبال میدونن جای تعجب داره که اینطوری با فوتبال بانوان رفتار کردن !

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
بهنام صفادوست در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۰۱ نوشت :
زاها و صدتا ستاره هم بیان تا اوزیل هست هیچی نمیشیم در واقع هیچ تیم ده نفره ای به جایی نمیرسه.اوزیل ونگرو به فنا داد امری که چیزی نیست

مربوط به زاها میتواند یک آرسنالی باشد؟!
مدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲٦ نوشت :
به شخصه اصلا از کرونکه خوشم نمی آد سر استخدام گازیدیس که به کل باشگاه رو نابود کرد ولی این موضوعی که اشاره کردید به کرونکه مربوط نمی شه. آرسنال به دلیل اینکه به لیگ قهرمانان صعود نکرد با توجه به فرپلی...

مربوط به با کرونکه بیشتر آشنا شوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۵ نوشت :
این که این همه پول داره چرا زورش میاد بازیکن بخره ! یعنی 100 میلیون دلار براش پول خورده! ثروت خالص خودش 9 میلیارد دلاره ! اگه خرج کنه درآمد آرسنال خیلی بالا میره و تازه پول باشگاه بیشتر هم میشه! اصن ...

مربوط به با کرونکه بیشتر آشنا شوید
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۵ نوشت :
@ Michael Jackson

من میبینم همچین طرفدارایی داریم که انقدر خوب بازیای بچه ها رو تو جام جهانی دنبال کردند و نظرات کارشناسی خیلی درستی میدند کلی خوشحالم میشم. مرسی از نظراتت.

راستش در مور...

مربوط به هلند و انگلیس در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بانوان
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی