کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

از او درمورد لیگ اروپا، کفش طلای اوبامیانگ و مواردی از این دست پرسیده شد. متن کامل کنفرانس مطبوعاتی امری را در ادامه بخوانید:

عملکرد تیم و کفش طلای اوبامیانگ...
عصر بخیر. بله، به هفتادمین امتیازمان رسیدیم اما برای حضور در جمع چهار تیم کافی نبود، اما به پیشرفتمان ادامه می‌دهیم و روی ثباتمان کار می‌کنیم. نمی‌توانیم از عملکرد امروز و کل فصل صد در صد خوشحال باشیم اما بازیکنان تلاش زیادی کردند تا فرآیند پیشرفتمان منجر به حضورمان در جمع چهار تیم شود. فاصله زیادی با لیورپول و سیتی داریم، اما به چلسی و تاتنهام نزدیکتر هستیم. ایده ما همین است که به روند خود ادامه دهیم. از لحاظ فردی می‌توانیم اهداف را مشخص کنیم. بردن کفش طلا برای اوبامیانگ اتفاق خوبی است. هر بازیکنی برای کمک به تیم تلاش کرده و برای برای کمک به یکدیگر از ظرفیتشان استفاده می‌کنند. اوبامیانگ در کنار لاکازت جزو مهاجمین ما هستند، همینطور انکتیا که امکان پیشرفت در کنار ما برایش وجود دارد. می‌توانیم از عملکردش شگفت‌زده شویم.

میخیتاریان و احتمال حضورش در فینال لیگ اروپا...
یک مشکل سیاسی است و دقیقا نمی‌دانم راه‌حلش چیست. اما می‌خواهیم میخیتاریان را در ترکیب داشته باشیم. امروز خیلی خوب کار کرد و ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که او را در ترکیب داشته باشیم. نمی‌دانم با یک مشکل سیاسی که می‌توان کرد.

برگزاری فینال در باکو...
دلیل این تصميمات جهت بازی کردن در یک جای مشخص را نمی‌دانم. من یک سوپرکاپ را مقابل بارسلونا در گرجستان انجام دادم، یعنی سه سال پیش در تفلیس. آن مرتبه هم همینطور بود، دو تیم اسپانیایی برای برگزاری سوپرکاپ به تفلیس سفر می‌کردند و این موضوع برای هواداران مشکل‌ساز می‌شود. زیرا ما دو تیم انگلیسی هستیم و می‌توانیم هواداران بسیاری را همراه خود داشته باشیم. سه سال پیش با سویا فینال مقابل لیورپول را در سوئیس برگزار کردیم و ورزشگاه پر از هواداران ما و لیورپول بود. فوق‌العاده بود. اما دلیلش را نمی‌دانم که چرا تصمیم گرفتند که در آنجا بازی کنیم. حالا قرار است ۶٠٠٠ هوادار از ما و ۶٠٠٠ هوادار از چلسی حضور داشته باشند درحالی‌که ورزشگاه ظرفیت ٧٠٠٠٠ نفری دارد. فکر می‌کنم ورزشگاه پر شود، اما نه به وسیله هوادارن ما و چلسی.

شرایط میخیتاریان به چه صورت است؟
واقعا نمی‌دانم چه مشکلی میان دو کشور وجود دارد اما ما هرکاری از دستمان بربیاید را انجام می‌دهیم تا میخیتاریان در آنجا حضور داشته باشد. مشکل در چارچوب ورزش نیست و کاری از دست من ساخته نیست. نمی‌دانم راه حلش کجاست.

نمایش جو ویلوک...
ما باید از جوانان استفاده کنیم. آرون رمزی در سن پایین بازی با در اینجا شروع کرد و تمام بازیکنان می‌توانند فرصتی بدست آورند و با استفاده از این فرصت‌ها پیشرفت کنند. مثلا امروز ویلوک و انکتیا به ترتیب ۶٠ و ٣٠ دقیقه بازی کردند و به ما کمک زیادی کردند. مسئولیت ما این است که به آن‌ها فرصت بدهیم و بهترین عملکردشان را ببینیم. جوانان گذشته و حال آرسنال نیاز دارند که در هر جلسه تمرینی کنار ما باشند و به ما نشان دهند که ظرفیت بازی در دیدارها را دارند.

تگ ها

ثبت نظر شما
10+1=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۳ گفت »
1
خوشحالمکه اوبامیانگ توچ طلا برد...این فصل تو لیگ متوسط کار کردیم و اگه این همه باخت نمیدادیم سوم میشدیم. راحت باختیم

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی