کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مسوت اوزیل می‌گوید که و وقتی امری او را در ترکیب اصلی آرسنال قرار نمی‌دهد، او همیشه تلاش و تمرین بیشتر می‌کند تا قدرتمندتر بازگردد، با وجود اینکه اوزیل ۳۰ ساله با گرفتن حقوق هفتگی ۳۵۰ هزار پوند، با اختلاف زیاد بیشترین حقوق را از آرسنال دریافت می‌کند، اما امری در این فصل در بازی‌های متعددی از او استفاده نکرد، ترکیب فرم، آمادگی بدنی و تاکتیک تیمی عواملی بود که باعث شد اوزیل در این فصل کمتر بازی کند و حتی اخباری مبنی بر خروج او از آرسنال شنیده شد، با این حال اوزیل هرگونه علاقه‌اش برای خروج از باشگاه در تابستان را رد کرد و تاکید کرد که او خوشحال است که می‌تواند بخشی از آرسنال در آینده باشد.
 
او در گفتگو با دازن آلمان در مورد آینده خود گفت: "دو سال از قرارداد من با آرسنال باقی مانده است، اما من تنها تصمیم گیرنده در این زمینه نیستم، باید صبر کرد و دید، اما به هر حال من از اینکه در آرسنال هستم واقعا خوشحال هستم، وقتی که اونای امری با من صحبت می‌کند و به من می‌گوید که در ترکیب حضور ندارم و بازی نخواهم کرد، من باید این تصمیم را بپذیرم و خودم را با این موضوع وقف دهم.
 
من به کارکردن و تمرین کردن ادامه می‌دهم تا خود را کاملا آماده بازی بعد کنم و این موضوع همیشه در مورد من جواب می‌دهد، اکنون من آماده هستم اما بازی کردن یا بازی نکردن من بسته به نظر سرمربی تیم است، من در این فصل چند مصدومیت سخت را پشت سر گذاشتم و به همین دلیل بازی ‌های زیادی را از دست دادم، اما می‌دانم زمانی که کاملا آماده هستم می‌توانم کارایی مناسبی در تیم داشته باشم.
 
 من به توانایی‌های خود واقف هستم. من فکر می‌کنم که هر کس دارای ویژگی‌های مختص خود است و توانایی های من منحصر به پست شماره ۱۰ می باشد، اما اگر سرمربی از من بخواهد در پست دیگری بازی کنم باید این تصمیم را قبول کنم و در طول دوران ورزشی خود نیز همیشه این گونه بوده ام. این چیزی است که من بعنوان یک بازیکن انجم می دهم و شما باید خود را با آنچیزی که بشما دستور داده می شود وقف دهید."
 
 
 
 
 
 

 

تگ ها

ثبت نظر شما
6+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی