کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دیوید اورنستین در شبکه ۵ بی‌بی‌سی  صحبت‌هایی را در مورد وضعیت نقل و انتقالات تابستانی آرسنال انجام داد، او در مورد این موضوع گفت:
 
"به نظر نمی‌رسد که فصل نقل و انتقالات عجیب و ویژه‌ای برای آرسنال باشد اما من فکر می‌کنم که آنها ماموریتهای ویژه‌ای دارند که باید آنها را به انجام برسانند، همه چیز به بودجه آرسنال بستگی دارد اگر آنها در لیگ اروپا بازی کنند، این بودجه چیزی در حدود ۴۰ میلیون پوند خواهد بود که این مبلغ اگر آرسنال بتواند در رقابت‌های لیگ قهرمانان فصل آینده حضور پیدا کند، به صورت محسوسی بیشتر خواهد شد، آنها البته با آدیداس قراردادی را امضاء کرده‌اند که می‌تواند در افزایش بودجه نقل و انتقالاتی نقش مهمی داشته باشد، آنها اگر در رقابت‌های لیگ اروپا باقی بمانند، برای سومین سال پیاپی است که در این رقابت‌ها خواهند بود و با خرج‌های مورد نیاز دپارتمان و باشگاه باید طوری خرج کنند که به فیرپلی مالی نیز پایبند بمانند، آنها به دنبال انتخاب یک مدیر فنی/فوتبالی می‌باشند و صحبت‌هایی را نیز انجام داده‌اند، آنها برای تیم نیز بدنبال ترکیب بازیکنان باتجربه و جوان می‌باشند.
 
اولویت آنها قطعا خرید مدافع مرکزی می‌باشد، به گفته خبرنگار تلگراف، جرمی ویلسون، آرسنال به دنبال خرید مدافع توگویی تیم ختافه می‌باشد. جن داکونام تا سال ۲۰۲۳ با ختافه قرارداد دارد و قیمت او در حدود ۱۳/۵ میلیون پوند تخمین زده شده است. اولویت بعدی آنها هافبک باکس تو باکس می‌باشد که بتواند جانشین مناسبی برای آرون رمزی باشد، در زمستان آنها به دنبال خرید کریستوفر انکونکو از پاریس سنت ژرمن بودند، آدرین رابیو نیز گزینه مناسبی می‌باشد اما این بازیکن زندگی شخصی و شخصیت خاصی دارد که کار با او را مشکل می‌کند.
 
آنها در ژانویه بسیار به جذب یک وینگر نزدیک شده بودند، آنها به دنبال جذب ایوان پرسیچ بودند و علاقه به جذب کاراسکو نیز نشان داده بودند، آنها شاید بدنبال جذب یک مهاجم برای جانشینی ولبک باشند که در اینصورت انکتیا می تواند بصورت قرضی به باشگاه دیگری منتقل شود، البته نباید بازیکنان جوان آرسنال را فراموش کرد، ریس نلسون و امیل اسمیت به باشگاه باز خواهند گذشت و در سال آینده از جو ویلاک و بوکایو ساکا خیلی بیشتر خواهیم شنید، توماس توخل سرمربی پاریس سنت ژرمن پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابُنی آرسنال را برای تقویت خط حمله‌ی خود زیر نظر دارد، اما انتظار می‌رود باشگاه آرسنال به پیشنهادات برای فروش این ماشین گلزنی گابُنی توجهی نکند."

تگ ها

ثبت نظر شما
9+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی