کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

مرد فرانسوی می پذیرد که در سن 61 سالگی و با در نظر گرفتن قصدش برای پایان دادن به مربی گری خود در سن 65 سالگی ، او فقط می تواند یک قرارداد بلند مدت دیگر را امضا کند و وی احساس می کند که اگر زمانی آرسنال را برای داشتن چالش های جدیدی ترک کند ، با توجه به باقیماندن یک سال از قرار دادش با آرسنال ، آن زمان هم اکنون است. اگرچه ، او به طرفداران آرسنال اطمینان می دهد که او هیچ تمایلی برای پیوستن به تیم دیگری ندارد.

 

ونگر گفت: " من در مرحله ای هستم که اگر قرارداد خود را تمدید کنم ، به این معنی است که من حرفه مربی گری خود را در سطح باشگاهی ، در آرسنال به اتمام خواهم رساند. اگر من برای چالش های متفاوتی بروم  _ شما می دانید که چالش های زیادی به من پیشنهاد شده است _  آن باید هم اکنون باشد."

 

وی ادامه داد: " آن تصمیمی است که من باید آن را بگیرم. اما اساسا ، من تمایلی برای ترک اینجا ندارم . من یک سال دیگر قرارداد دارم و ما شاید به تمدید آن فکر کنیم."

 

ونگر در مورد کناره گیری از فشار های مربی گری در سن 65 سالگی افزود: " من نمی توانم ببینم که شور و شوق من فروکش خواهد کرد ، اما لزوما من همان مقاومت فیزیکی الکس فرگوسن را ندارم. مطمئنا در سن 65 سالگی من شغل خود را تغییر خواهم داد مگر اینکه در آن زمان من احساسی را داشته باشم که اکنون دارم."

 

آینده سسک فابرگاس حداقل برای این فصل به نظر روشن می رسد با توجه به اینکه بازیکن اسپانیایی گفت که او  100 درصد تمرکز خود را بر روی بازی برای باشگاه لندنی گذاشته است ، پس از اینکه آنها دو پیشنهاد از جانب بارسلونا ، باشگاهی که او حرفه خود را از آنجا آغاز کرده است ، را رد کردند.

 

ونگر در این رابطه گفت: " او جدا شده بود. اما من باید بگویم که سسک در تمام این مدت احترام زیادی را برای آرسنال قائل بود. او هرگز عدم علاقه مندی به باشگاه را نشان نداد و در پایان ما موفق شدیم او را حفظ کنیم."

 

وی افزود: " آنچه که مردم درک نمی کنند این است که ما می توانیم به هرکسی در دنیا ، نه بگوییم چرا که ما در وضعیت مالی سالمی قرار داریم. اگر ما 300 ملیون پوند بدهی داریم ما نمی توانیم بهترین بازیکنانمان را حفظ کنیم. مردم باید بفهمند که ما در رابطه با فابرگاس قوی بودیم چرا که ما به خوبی مدریت کردیم. ما قادریم که قوی باشیم ، ما می توانیم به هرکسی نه بگوییم ،  زیرا ما فقط این احساس را داریم که می خواهیم بهترین بازیکنانمان را حفظ کنیم."

 

تگ ها

ثبت نظر شما
4+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

احتمال بازگشت اوسپینا به لیگ های آمریکای جنوبی
پایان راه اوسپینا در اروپا نزدیک است... او در ایستگاه ناپولی پیاده میشود ؟!
کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
باید روی بازی بزرگ شنبه متمرکز شویم...
 چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
جای خیلی ها در تیم خالیست...
وضعیت اوزیل در آرسنال خجالت آور است!
مدافع پیشین آرسنال اظهار داشته است که این بازیکن آلمانی بقدر کافی حرفه ای نیست و عنوان کردن مصدومیت و بیماری نمی تواند وضعیت پشت پرده ی او را در آرسنال، پنهان کند.
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از شکست مقابل باته بوریسوف
امری امیدوار به نود دقیقه‌ی امارات...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
این فصل همه جامها یکی پس از دیگری داره از دست میره... 


مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٦ نوشت :
قبلا هم گفتم،این تیم تعداد بازیکن بی کیفیتش بیشتر از با کیفیت هست،با امثال نایلز و ژاکا و گوندوزی و ایوبی و... دنبال چی هستیم؟؟؟؟

مربوط به شکست آرسنال از باته بوریسف !!!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۳ نوشت :
همین مونده بود این ..... به ما تیکه بندازه...
یکی نیست بهش بگه از بچگی تو ارسنال بزرگت کردن و شدی چزنی...
اینقدر گل افتضاح خوردی و تیم ما رو نابود کردی تا به اینجا رسیدی...
الانم اگه سری ...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی