کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

مرد فرانسوی می پذیرد که در سن 61 سالگی و با در نظر گرفتن قصدش برای پایان دادن به مربی گری خود در سن 65 سالگی ، او فقط می تواند یک قرارداد بلند مدت دیگر را امضا کند و وی احساس می کند که اگر زمانی آرسنال را برای داشتن چالش های جدیدی ترک کند ، با توجه به باقیماندن یک سال از قرار دادش با آرسنال ، آن زمان هم اکنون است. اگرچه ، او به طرفداران آرسنال اطمینان می دهد که او هیچ تمایلی برای پیوستن به تیم دیگری ندارد.

 

ونگر گفت: " من در مرحله ای هستم که اگر قرارداد خود را تمدید کنم ، به این معنی است که من حرفه مربی گری خود را در سطح باشگاهی ، در آرسنال به اتمام خواهم رساند. اگر من برای چالش های متفاوتی بروم  _ شما می دانید که چالش های زیادی به من پیشنهاد شده است _  آن باید هم اکنون باشد."

 

وی ادامه داد: " آن تصمیمی است که من باید آن را بگیرم. اما اساسا ، من تمایلی برای ترک اینجا ندارم . من یک سال دیگر قرارداد دارم و ما شاید به تمدید آن فکر کنیم."

 

ونگر در مورد کناره گیری از فشار های مربی گری در سن 65 سالگی افزود: " من نمی توانم ببینم که شور و شوق من فروکش خواهد کرد ، اما لزوما من همان مقاومت فیزیکی الکس فرگوسن را ندارم. مطمئنا در سن 65 سالگی من شغل خود را تغییر خواهم داد مگر اینکه در آن زمان من احساسی را داشته باشم که اکنون دارم."

 

آینده سسک فابرگاس حداقل برای این فصل به نظر روشن می رسد با توجه به اینکه بازیکن اسپانیایی گفت که او  100 درصد تمرکز خود را بر روی بازی برای باشگاه لندنی گذاشته است ، پس از اینکه آنها دو پیشنهاد از جانب بارسلونا ، باشگاهی که او حرفه خود را از آنجا آغاز کرده است ، را رد کردند.

 

ونگر در این رابطه گفت: " او جدا شده بود. اما من باید بگویم که سسک در تمام این مدت احترام زیادی را برای آرسنال قائل بود. او هرگز عدم علاقه مندی به باشگاه را نشان نداد و در پایان ما موفق شدیم او را حفظ کنیم."

 

وی افزود: " آنچه که مردم درک نمی کنند این است که ما می توانیم به هرکسی در دنیا ، نه بگوییم چرا که ما در وضعیت مالی سالمی قرار داریم. اگر ما 300 ملیون پوند بدهی داریم ما نمی توانیم بهترین بازیکنانمان را حفظ کنیم. مردم باید بفهمند که ما در رابطه با فابرگاس قوی بودیم چرا که ما به خوبی مدریت کردیم. ما قادریم که قوی باشیم ، ما می توانیم به هرکسی نه بگوییم ،  زیرا ما فقط این احساس را داریم که می خواهیم بهترین بازیکنانمان را حفظ کنیم."

 

تگ ها

ثبت نظر شما
17+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی