کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

رائول سانلهی در مورد رمزی گفت:آرون رمزی از صمیم قلب می‌خواست در آرسنال بماند و ‌حاضر بود برای این کار تلاشش را بکند، اما در آخر ما نیز در قبال مسئولیت خود متعهد هستیم و باید از منافع آرسنال محافظت می‌کردیم.

سانلهی در مورد ولبک گفت:این تابستان ما با او‌ صحبت کردیم تا ببینیم آیا می‌ماند یا می‌رود، پیشنهاداتی داشت و تصمیم گرفت تا پایان قراردادش در آرسنال بماند، ما به تصمیم او احترام گذاشتیم اما خوب دوباره در انتهای قرارداد بودیم و شرایط مشابه وضعیت آرون رمزی بود.

سانلهی در مورد مصدومیت دنی ولبک:خوب این ریسک هم در سال پایانی قرارداد وجود دارد، از طرفی دست بالا را دارید و می‌توانید با دیگر باشگاه‌ها مذاکره کنید، اما این ریسک هم وجود دارد که در سال آخر مصدوم شوید.


وینای ونکتشام در مورد شخصیت آرسنال در فوتبال جهان گفت:ما باشگاه بسیار بزرگی هستیم و واقعا بدونه اغراق این چنین هم هستیم، بنابراین، ما باید جایی باشیم که به آن تعلق داریم و آنجا لیگ قهرمانان است، با خیلی از بازیکنان که صحبت می‌کنیم، آنها هم می‌خواهند که ما در لیگ قهرمانان باشیم، اما از بازخوردهای که گرفته‌ایم، اعتماد به نفس و حس خوبی را به ما منتقل می‌کنند."


سانلهی در مورد اهداف نقل و انتقالاتی گفت:ما اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه را در توافق کامل با سرمربی و دیگر افراد فنی باشگاه انتخاب کرده‌ایم، می‌دانیم که باید دنبال چه چیز باشیم و اولویت‌های ما کدام است.

سانلهی در مورد اینکه بازیکنان مدنظر آرسنال به دنبال حضور در لیگ قهرمانان هستند، گفت:این‌ها چیزهایی هستند که در شایعات رسانه‌ها مطرح می‌شوند، خوشبختانه آرسنال به اندازه کافی قدرتمند است، ما در دنیای فوتبال مرجع هستیم و وقتی سراغ بازیکنی می‌رویم، با دیگر باشگاه‌ها فرق داریم.هم اکنون در بازار نقل و انتقالات فعال هستیم و با بازیکنانی که می‌توانند به ما یاری برسانند و آن پست‌هایی که نیاز داریم را پوشش بدهند، در حال مذاکره هستیم و از این بابت خیالمان راحت است، اوضاع به خوبی پیش می‌رود و وجهه و شخصیتی که آرسنال در فوتبال جهان دارد بسیار قابل احترام و قوی است، ما در اینجا نکات وسوسه‌انگیز زیادی برای پیشنهاد دادن به بازیکن و جلب کردن نظره آنها داریم، لیگ جزیره برای تمام بازیکنان دنیا وسوسه کننده و پر از هیجان است، همچنین می‌توانیم از تاریخ این باشگاه بزرگ یاد کرد، از شهر لندن، ورزشگاه بسیار مدرن امارات، از امکانات و تجهیزات ما در لندن کولنی و هوادارن بسیار پُرشور آرسنال در سراسر جهان، ما هرگز این احساس را نمی‌کنیم که در شرایط بد و نامطلوبی قرار گرفته‌ايم."

ثبت نظر شما
2+4=

نظرات کاربران

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۰۲ گفت »
1
سلام
سایت arsenal.comچرا ف...یلتر کردن آرمان خان؟؟؟؟

دیگر خبرهای آرسنال

هشدار به اونای امری در مورد مسوت اوزیل
اوزیل فقط یک بازی از ابتدای فصل برای آرسنال بازی کرده است. به او اجازه دهید باشگاه را ترک کند یا به او بازی بدهید.
پائول مارینر: حقوق اوزیل را به کسی دیگر بدهید
اگر علاقه‌ای وجود دارد بگذارید اوزیل برود
امی مارتینز : به منتقدان ثابت کردم چقدر خوب هستم
هواداران ردینگ اسم من را صدا می‌زدند و التماس می‌کردند برای همیشه آنجا بمانم
مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
من قصد درگیری با باشگاه را ندارم. دو سال دیگر از قرارداد من با باشگاه باقی مانده است. اگر بتوانم پیشرفت میکنم و اگر هم نشود باز هم فوتبال خود را بازی خواهم کرد.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۳۰ نوشت :
چطوری ما موستفی رو با 36 میلیون پوند خریدیم ؟ اون کلین شیت جلوی آینتراخت اصلا ربطی به موستفی نداشت ! با سوتیاش نزدیک بود همون اولای بازی دو تا بخوریم !! مارتینز نجاتمون داد

مربوط به مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٩ نوشت :
مارتینز نبود میباختیم...چند تا گلو گرفتا

مربوط به کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل اینتراخت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٦ نوشت :
آفرین خانوما ! بسیار عالی...تا آخرین دقایق جنگیدن... منچستر به واسطه اینکه تازه صعود کرده به سوپر لیگ فقط فیزیکی و دفاعی بازی میکرد. خیلی سخت بود بشه بهشون گل زد. توی اون شلوغی خوب دنیله تونست از موق...

مربوط به آرسنال 1 منچستر یونایتد 0 The FA WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲۲ نوشت :
به به ...تبریک :) امیدوارم یه بار دیگه چمپیونز رو ببریم.

مربوط به آرسنال 4 فیورنتینا 0 (لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام صفادوست در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۱٩ نوشت :
ونگر وقتی کازورلا بود به اوزیل هم بازی میداد تا تیم هجومی باشه امری هم باید سبایوس و این چش وذقی را با هم بازی بده

مربوط به دو متهم از جرم ارعاب اوزیل گناه‌کار شناخته نشدند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی