کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

صحبت‌های سوکراتیس پاپاستاتوپولوس مدافع یونانی آرسنال پیش از دیدار فینال لیگ اروپا در مقابل چلسی
در مورد دیدار فینال و قهرمانی...
اگر ما بتوانیم قهرمان شویم، من بزرگترین جام خودم را کسب خواهم کرد، و همچنین این قهرمانی برای ما بسیار اهمیت دارد، و ما با کسب این جام می‌توانیم دوباره به لیگ قهرمانان اروپا بازگردیم، من به اینجا آمدم تا با آرسنال در لیگ قهرمانان بازی کنم، ما باید برای آنجا هرکاری را انجام بدهیم.
در مورد چلسی...
ما احترام زیادی برای آنها قائل هستیم، اما ما باید بازی خودمان را به خوبی انجام دهیم، ما باید بتوانیم خوب فرصت ایجاد کنیم و تمرکز داشته باشیم و بتوانیم خوب بازی را اداره کنیم، ما باید در کنار هم باشیم تا پیروز شویم‌، این کار بسیار سخت است اما برای آنها هم سخت خواهد بود.
در مورد امری...
به جرأت می‌توانم بگویم او بهترین مربی است که من با او کار کرده‌ام، زیرا با امری در سن احساس می‌کنم پیشرفت کرده‌ام و می‌توانم سریع‌تر از ۳ سال گذشته‌ام بازی کنم، بیشتر فکر می‌کنم و تصمیم‌های بهتری می‌گیرم، اونای امری مربی بسیار باهوش و بزرگی است، دستیاران او به صورت مداوم با ما به صورت انفرادی کار می‌کنند و نکات مثبت و منفی ما را گوشزد می‌کنند.
در مورد خشن بازی کردن و زیاد کارت گرفتن...
کار من دفاع کردن است و باید همه کار برای تیم خودم انجام دهم تا توپ به خط دروازه نرسد، حتی اگر در موقعیتی قرار گرفته باشم ارزش داشته باشد کارت بگیرم من برای گل نخوردن تیم باید کارت بگیرم، که این اتفاق برای من ممکن است ناخوشایند باشد اما شاید برای تیم خوب و مفید باشد و جلوی یک گل را بگیرد، امیدوارم هواداران این موضوع را درک کنند.
در مورد هنریک میخیتاریان....
از اینکه هنریک در باکو با ما نیست بسیار ناراحت هستیم، او بازیکن بسیار خوش قلب و بزرگ و خوبی است، اما بعضی از اتفاقات سیاسی و قضایای خارج از فوتبال باعث مشکلات می‌شوند‌، ما باید با تمام توان برای قهرمانی بازی کنیم تا آن را به بازیکنان مصدوم و میخیتاریان که در زمین در کنار ما نیستند هدیه کنیم.

ثبت نظر شما
6+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی