کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اونای امری سرمربی آرسنال با ال موندوی اسپانیا پیش از دیدار فینال لیگ اروپا مصاحبه ای داشت
امری در مورد دیدار فینال لیگ اروپا گفت:
ما شانس و توانایی این را داریم تا قهرمان این جام شویم و به لیگ قهرمانان برویم و این مهم‌ترین مسئله ما است، ما نباید به حواشی پیش آمده اهمیتی بدیم و مهم نیست در کجا و با چه شرایطی قرار است بازی کنیم، چون مسئله‌ای مهم‌تر در پیش رو داریم، متاسفانه ما هنریک میخیتاریان را در کنار خود نداریم و بسیاری از هوادارانمان را نیز که همیشه در کنار ما بودند در اختیار نداریم، اما به هر حال این اتفاقات رخ داده است اما ما نباید به آنها اهمیت بدهیم و تمرکز خودمان را از دست بدهیم، ما یک فینال بسیار مهم در پیش داریم.
در مورد تفکرات و انگیزه‌ای که در شیوه‌ی مربیگری در آرسنال دارد....
در اینجا برای اولین مرتبه احساس می‌کنم که پیروزی ما برای ساختن است نه برای بقا، دستاوردهایی که آرسن ونگر در آرسنال به آنها دست یافت بسیار بزرگ و باشکوه هستند، او یک انسان و مربی بزرگ است، آرسن کسی بود که به فوتبال و سبک بازی کردن آن کیفیت زیادی بخشید، بازی‌ها روان و تماشایی شد، اما با وجود این کیفیت، به مرور زمان حس رقابت و کسب پیروز شدن خود را از دست داد.
همان‌طور که قبلاً اعلام کرده‌ام، من انسانی پُرشور و هیجان هستم، من عاشق کارم هستم، من عاشق رقابت کردن و جنگجویی هستم و دوست دارم این حس رو به بازیکنانم منتقل کنم، این چیزی است که من و آنها همیشه برای تسلیم نشدن نیاز داریم، در اینجا [آرسنال]  قصد دارم بدونِ از دست دادن کیفیت خودمان قدرت و سطح کارمان را روز به روز افزایش بدهیم، آرسنال را به جایگاه‌های بالاتر هدایت کنیم، این همان چیزی است که هر توپچی آن را می‌خواهد.
در مورد باشگاه آرسنال...
من مانند خیلی از مربیان دنیا در دوران حرفه‌ای خود سعی می‌کردم تا پیروز باشم تا از اخراج شدن در آن باشگاه جلوگیری کنم، اما اینجا همه چیز متفاوت است، پیروز می‌شوم تا دورانی ارزشمند [برای مدتی طولانی] بسازم.
باشگاه آرسنال بر پایه اصول اخلاقی و احترام بنا شده است، من زمانی که در باشگاه پاریس سنت ژرمن فعالیت می‌کردم، تلاش می‌کردم تا زبان فرانسوی را یاد بگیریم تا به زبان رسمی آنها صحبت کنم، اما آنها با رفتارهای زننده و نیش و کنایه‌ها من را به خاطره لحجه‌ام و تلفظ اشتباه کلمات تمسخر می‌کردند، اما در اینجا [آرسنال] با اینکه به صورت کامل و درست نمی‌توانم انگلیسی صحبت بکنم، همه مرا تحسین می‌کنند برای تلاشی که برای یادگیری زبان انجام می‌دهم.
شاید مهمترین دلیلی که باشگاه آرسنال مرا به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد حس رقابت جویانه‌ی من بود، باشگاه آرسنال باشگاه بسیار بزرگی است و هوادارن پُر شماری در سراسر جهان دارد، این باشگاه مستحق این است قهرمانی مختلف تجربه کند و جام‌های بزرگ و معتبر را کسب کند، من نمی‌توانم قول بدهم که این کار را در آرسنال می‌توانم بکنم، اما این را می‌توانم قول بدهم که ما تا آخرين توان برای این هدف تلاش می‌کنیم و دست از رقابت نخواهیم کشید. دوست دارم حس جنگجویی و رقابت در بازیکنانم فعال بشود، دوست دارم بازیکنانم بی‌رحمی شکست‌ها را حس کنند و درد باختن‌ها رو ببینند، می‌خواهم این حس بیش از دو ساعت [اشاره به مدت زمان بازی می‌کند] در بین بازیکنان ادامه داشته باشد، چون اعتقاد دارم این قدمی به سوی بهبود شرایط و حس رقابتی بودن است.
در مورد سبک بازی تیم در فینال...
ما می‌خواهیم تیمی باشیم که به راحتی بتواند به سبک‌های گوناگون و تاکتیک‌های متفاوت بازی کند، بازی شناور و مالکانه و پیروزی آماری در نبردهای تک به تک و ضد حمله‌ها.
در مورد هازارد...
او یک سوپر استار است، او دقیقاً بازیکنِ، لحظات است و در ثانیه تصمیم گیری می‌کند و این چیزی است که ما باید جلوی آن را بگیریم، چلسی به لطف ادن هازارد می‌تواند در هر میدانی پیروز باشد و این قابلیتی است که من تنها در رونالدو و مسی و نیمار و صلاح دیدم، که از نظر من آنها بهترین بازیکنان جهان هستند.

ثبت نظر شما
11+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی