کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

وقتی در والنسیا بودید گفته می‌شد که شما یک مربی عالی برای لیگ های داخلی هستید اما مربی خوبی برای جام‌ها نخواهید بود، اما الان فرصت این را دارید که چهارمین لیگ اروپای خود را ببرید، چه احساسی در این باره دارید؟
 
ظهر بخیر میگویم به وقت انگلستان وعصر بخیر به وقت باکو، پاسخ دادن به سوال شما سخت است و من درست سوال شما را متوجه نمی‌شوم.
 
در حال حاضر بسیار خوب و شاداب هستم، در این لحظه با توجه به این فرصتی که برای من و برای بازیکنانم فراهم شده است حس بسیار خوبی دارم، من ممکن است پیروز شوم یا ممکن است شکست بخورم، هیچ چیز قطعی نیست، اما ما تمام تلاشمان را برای قهرمانی خواهیم کرد.
 
 
 نظر شما راجع به صعود اسپارتا پراگ به لیگ اروپا چیست؟ [اشاره به اشتباه گرفتن سالویا پراگ با اسپارتاپراگ در مرحله یک چهارم نهایی توسط چلسی]
 
با تمام احترام در حال حاضر به اسپارتا پراگ فکر نمی‌کنم. ما می‌خواهیم برای خودمان پیروز و قهرمان شویم، اما اگر این باعث خوشحالی آنها نیز می‌شود از آن استقبال می‌کنم، ما در مورد فینال خودمان فکر می‌کنیم ما یک چالش بسیار بزرگ فردا داریم، مهمترین هدف برای ما بردن یک جام و لذت بردن از آن است، هر جامی برای آرسنال و چلسی چه در اروپا چه در انگلیس مهم است.
 
ترکیب اصلی برای فردا چه کسانی خواهند بود؟ آیا پتر چک بازی خواهد کرد؟ آیا شما از همه اتفاقاتی که برای او رخ داده است آگاه هستید؟
 
می‌خواهم اول آن را به بازیکنان بگویم، فردا به آنها اعلام خواهم کرد، می‌توانم در مورد چک بسیار صحبت کنم اما دور از همه این حرف‌ها او یک مرد فوق‌العاده و یک بازیکن بسیار باکیفیت و قابل اعتماد و فوق‌العاده حرفه‌ای است، رفتار و منش او فوق‌العاده است، فردا بازی آخر برای او خواهد بود، من می‌خواهم کنار او یک کار بسیار مهم انجام دهیم، ما در مورد این موضوع حرف زده‌ایم، چه بازی کند چه نکند ما برای قهرمانی و شکست دادن چلسی مصمم هستیم.
 
 
آیا در مورد بردن یک جام برای آرسنال احساس مسئولیت می‌کنید؟
 
من فقط در مورد خودم فکر نمی‌کنم و این حس مسئولیت را ندارم بلکه من نسبت به هر اتفاقی که در آرسنال رخ بدهد احساس مسئولیت می‌کنم، من می‌خواهم اینجا یک کار و پروژه بسیار مهم را انجام دهم مانند بردن این جام، ما در این رقابت بسیار خوب ظاهر شدیم و سزاوار پیروزی و قهرمانی در آن هستیم. در آغاز ما برای رسیدن به هدفمان [صعود به لیگ قهرمانان] دو راه داشتیم، قهرمانی در لیگ اروپا یا انجام این کار توسط لیگ برتر، که ما از آن بازمانده‌ایم و فقط یک مسیر برای ما باقی مانده است.
 
 
آیا بردن لیگ اروپا افتخارات ونگر را پشت سر خواهد گذشت؟
 
آرسن ونگر یه شخصیت بسیار بزرگ است و هر کاری او در این باشگاه انجام داده است فوق العاده بوده است و من برای او احترام خیلی خیلی زیاد قائل هستم، او به این تیم و فوتبال چیزهای زیادی داد و فرهنگ فوتبالی جدیدی وارد باشگاه و لیگ انگلستان کرد، من می‌خواهم میراث او را نگه دارم و بقیه چیزها را نیز پرورش دهم، من وقتی به اینجا رسیدم با او صحبت کردم و چیزهای بسیار زیادی از او یاد گرفتم، او بسیار انسان بزرگ و شریفی است.

ثبت نظر شما
13+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اوزیل پرفکت است، اما راه برگشتی نیست !
یان رایت ناراحت از شرایط قهرمان جام جهانی در آرسنال است...
آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال

آخرین نظرات

امیر در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۳۰ نوشت :
اگر بخایم ۳ تا مهاجم بزاریم‌یا ۳تا مدافع کجای باید بریم الان ۴_۴_۲ هستش

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی