کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

وقتی در والنسیا بودید گفته می‌شد که شما یک مربی عالی برای لیگ های داخلی هستید اما مربی خوبی برای جام‌ها نخواهید بود، اما الان فرصت این را دارید که چهارمین لیگ اروپای خود را ببرید، چه احساسی در این باره دارید؟
 
ظهر بخیر میگویم به وقت انگلستان وعصر بخیر به وقت باکو، پاسخ دادن به سوال شما سخت است و من درست سوال شما را متوجه نمی‌شوم.
 
در حال حاضر بسیار خوب و شاداب هستم، در این لحظه با توجه به این فرصتی که برای من و برای بازیکنانم فراهم شده است حس بسیار خوبی دارم، من ممکن است پیروز شوم یا ممکن است شکست بخورم، هیچ چیز قطعی نیست، اما ما تمام تلاشمان را برای قهرمانی خواهیم کرد.
 
 
 نظر شما راجع به صعود اسپارتا پراگ به لیگ اروپا چیست؟ [اشاره به اشتباه گرفتن سالویا پراگ با اسپارتاپراگ در مرحله یک چهارم نهایی توسط چلسی]
 
با تمام احترام در حال حاضر به اسپارتا پراگ فکر نمی‌کنم. ما می‌خواهیم برای خودمان پیروز و قهرمان شویم، اما اگر این باعث خوشحالی آنها نیز می‌شود از آن استقبال می‌کنم، ما در مورد فینال خودمان فکر می‌کنیم ما یک چالش بسیار بزرگ فردا داریم، مهمترین هدف برای ما بردن یک جام و لذت بردن از آن است، هر جامی برای آرسنال و چلسی چه در اروپا چه در انگلیس مهم است.
 
ترکیب اصلی برای فردا چه کسانی خواهند بود؟ آیا پتر چک بازی خواهد کرد؟ آیا شما از همه اتفاقاتی که برای او رخ داده است آگاه هستید؟
 
می‌خواهم اول آن را به بازیکنان بگویم، فردا به آنها اعلام خواهم کرد، می‌توانم در مورد چک بسیار صحبت کنم اما دور از همه این حرف‌ها او یک مرد فوق‌العاده و یک بازیکن بسیار باکیفیت و قابل اعتماد و فوق‌العاده حرفه‌ای است، رفتار و منش او فوق‌العاده است، فردا بازی آخر برای او خواهد بود، من می‌خواهم کنار او یک کار بسیار مهم انجام دهیم، ما در مورد این موضوع حرف زده‌ایم، چه بازی کند چه نکند ما برای قهرمانی و شکست دادن چلسی مصمم هستیم.
 
 
آیا در مورد بردن یک جام برای آرسنال احساس مسئولیت می‌کنید؟
 
من فقط در مورد خودم فکر نمی‌کنم و این حس مسئولیت را ندارم بلکه من نسبت به هر اتفاقی که در آرسنال رخ بدهد احساس مسئولیت می‌کنم، من می‌خواهم اینجا یک کار و پروژه بسیار مهم را انجام دهم مانند بردن این جام، ما در این رقابت بسیار خوب ظاهر شدیم و سزاوار پیروزی و قهرمانی در آن هستیم. در آغاز ما برای رسیدن به هدفمان [صعود به لیگ قهرمانان] دو راه داشتیم، قهرمانی در لیگ اروپا یا انجام این کار توسط لیگ برتر، که ما از آن بازمانده‌ایم و فقط یک مسیر برای ما باقی مانده است.
 
 
آیا بردن لیگ اروپا افتخارات ونگر را پشت سر خواهد گذشت؟
 
آرسن ونگر یه شخصیت بسیار بزرگ است و هر کاری او در این باشگاه انجام داده است فوق العاده بوده است و من برای او احترام خیلی خیلی زیاد قائل هستم، او به این تیم و فوتبال چیزهای زیادی داد و فرهنگ فوتبالی جدیدی وارد باشگاه و لیگ انگلستان کرد، من می‌خواهم میراث او را نگه دارم و بقیه چیزها را نیز پرورش دهم، من وقتی به اینجا رسیدم با او صحبت کردم و چیزهای بسیار زیادی از او یاد گرفتم، او بسیار انسان بزرگ و شریفی است.

ثبت نظر شما
0+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

هشدار به اونای امری در مورد مسوت اوزیل
اوزیل فقط یک بازی از ابتدای فصل برای آرسنال بازی کرده است. به او اجازه دهید باشگاه را ترک کند یا به او بازی بدهید.
پائول مارینر: حقوق اوزیل را به کسی دیگر بدهید
اگر علاقه‌ای وجود دارد بگذارید اوزیل برود
امی مارتینز : به منتقدان ثابت کردم چقدر خوب هستم
هواداران ردینگ اسم من را صدا می‌زدند و التماس می‌کردند برای همیشه آنجا بمانم
مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
من قصد درگیری با باشگاه را ندارم. دو سال دیگر از قرارداد من با باشگاه باقی مانده است. اگر بتوانم پیشرفت میکنم و اگر هم نشود باز هم فوتبال خود را بازی خواهم کرد.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۳۰ نوشت :
چطوری ما موستفی رو با 36 میلیون پوند خریدیم ؟ اون کلین شیت جلوی آینتراخت اصلا ربطی به موستفی نداشت ! با سوتیاش نزدیک بود همون اولای بازی دو تا بخوریم !! مارتینز نجاتمون داد

مربوط به مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٩ نوشت :
مارتینز نبود میباختیم...چند تا گلو گرفتا

مربوط به کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل اینتراخت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٦ نوشت :
آفرین خانوما ! بسیار عالی...تا آخرین دقایق جنگیدن... منچستر به واسطه اینکه تازه صعود کرده به سوپر لیگ فقط فیزیکی و دفاعی بازی میکرد. خیلی سخت بود بشه بهشون گل زد. توی اون شلوغی خوب دنیله تونست از موق...

مربوط به آرسنال 1 منچستر یونایتد 0 The FA WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲۲ نوشت :
به به ...تبریک :) امیدوارم یه بار دیگه چمپیونز رو ببریم.

مربوط به آرسنال 4 فیورنتینا 0 (لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام صفادوست در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۱٩ نوشت :
ونگر وقتی کازورلا بود به اوزیل هم بازی میداد تا تیم هجومی باشه امری هم باید سبایوس و این چش وذقی را با هم بازی بده

مربوط به دو متهم از جرم ارعاب اوزیل گناه‌کار شناخته نشدند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی