کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پتر چک دروازه‌بان کهنه‌کار باشگاه آرسنال در مصاحبه پیش از دیدار فینال لیگ اروپا و آخرین بازی در دوران بازیگری خود در مورد باشگاه آرسنال صحبت کرد، او در مورد این موضوع گفت: "عجیب است که در آرسنال فشار کافی بر روی بازیکنان وجود ندارد، آرسن ونگر یک جنتلمن به تمام معناست، همان قدر که از شکست خوردن متنفر است، در صورت شکست باز هم شأن خود را حفظ می‌کند، چه ببرید و چه ببازید فضاء یکسان است، اما در چلسی، وقتی با تیمی مساوی می‌کردیم، فضای رختکن مانند مراسم تشییع جنازه می‌شد، جو به شدت بدی بود، اگر در استمفوردبریج در برابر یک تیم بزرگ مساوی می‌کردیم، جو به شکلی بود که انگار یک فاجعه رخ داده است و یک اتفاق غیر ممکن رخ داده است که چلسی در بریج پیروز نشده است، تمام عناصر باشگاه به این موضوع دامن می‌زنند، بازیکن‌ها، و مربیان، از زمانی که به چلسی پیوستم این فشارها و حس جنگجویی برای پیروزی وجود داشت.
 
 
احساس می‌کنم در باشگاه آرسنال اگر قرار باشد یک بازی را پیروز باشیم آن را حتماً پیروز می‌شویم، مثلاً در لیگ قهرمانان اروپا روز آخر مرحله‌ی گروهی باید در آتن حتماً با نتیجه دو بر صفر پیروز می‌شدیم، و ما نهایتاً با نتیجه سه بر صفر آن بازی را پیروز شدیم، مهم نیست کجا بازی می‌کنیم، ما برنده می‌شویم، زیرا ما محکوم به بردن بودیم، و این حس و حال پیروزی در ما وجود داشت که باید حتماً برنده از زمین خارج شویم، این همان فشاری است که ما را به جلو هدایت می‌کند، با آنهایی که می‌گویند 'زمانی که آرسنال تحت فشار هست نمی‌توانید برنده باشید' مخالف هستم، اینچنین اصلاً نیست، فکر می‌کنم زمانی امتياز از دست می‌دهیم که فشار کافی روی ما نباشد، اتفاقاً من معتقدم باید فشار را روی همه دوچندان کنیم زیرا باعث می‌شود چیزهای بیشتری برای فکر کردن و جنگیدن داشته باشید، باید همه همینطور باشند، فکر می‌کنم این تنها چیزی است که باید در مورد آرسنال تغییر کند و آرسنال سال‌هاست آن را گُم کرده است."

ثبت نظر شما
16+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

هشدار به اونای امری در مورد مسوت اوزیل
اوزیل فقط یک بازی از ابتدای فصل برای آرسنال بازی کرده است. به او اجازه دهید باشگاه را ترک کند یا به او بازی بدهید.
پائول مارینر: حقوق اوزیل را به کسی دیگر بدهید
اگر علاقه‌ای وجود دارد بگذارید اوزیل برود
امی مارتینز : به منتقدان ثابت کردم چقدر خوب هستم
هواداران ردینگ اسم من را صدا می‌زدند و التماس می‌کردند برای همیشه آنجا بمانم
مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
من قصد درگیری با باشگاه را ندارم. دو سال دیگر از قرارداد من با باشگاه باقی مانده است. اگر بتوانم پیشرفت میکنم و اگر هم نشود باز هم فوتبال خود را بازی خواهم کرد.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۳۰ نوشت :
چطوری ما موستفی رو با 36 میلیون پوند خریدیم ؟ اون کلین شیت جلوی آینتراخت اصلا ربطی به موستفی نداشت ! با سوتیاش نزدیک بود همون اولای بازی دو تا بخوریم !! مارتینز نجاتمون داد

مربوط به مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٩ نوشت :
مارتینز نبود میباختیم...چند تا گلو گرفتا

مربوط به کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل اینتراخت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٦ نوشت :
آفرین خانوما ! بسیار عالی...تا آخرین دقایق جنگیدن... منچستر به واسطه اینکه تازه صعود کرده به سوپر لیگ فقط فیزیکی و دفاعی بازی میکرد. خیلی سخت بود بشه بهشون گل زد. توی اون شلوغی خوب دنیله تونست از موق...

مربوط به آرسنال 1 منچستر یونایتد 0 The FA WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲۲ نوشت :
به به ...تبریک :) امیدوارم یه بار دیگه چمپیونز رو ببریم.

مربوط به آرسنال 4 فیورنتینا 0 (لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام صفادوست در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۱٩ نوشت :
ونگر وقتی کازورلا بود به اوزیل هم بازی میداد تا تیم هجومی باشه امری هم باید سبایوس و این چش وذقی را با هم بازی بده

مربوط به دو متهم از جرم ارعاب اوزیل گناه‌کار شناخته نشدند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی