کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
برند لنو دروازه‌بان آلمانی آرسنال در مصاحبه با کیکر پیش از فینال لیگ اروپا در مورد این دیدار حساس، گفت: "روز ویژه‌ای خواهد بود، کسب لیگ اروپا می‌تواند اولین جام مهمی باشد که من کسب می‌کنم، حتی اگر این جام جایگاهی که در آلمان دارد را در انگلستان نداشته باشد، بالای سر بردن جام فوق‌العاده خواهد بود، هیچکس نمی‌تواند چنین فرصتی را نادیده بگیرد." لنو در مورد عدم حضور میخیتاریان در فینال لیگ اروپا گفت: "شرم‌آور است که او بابت چنین چیزی قادر به همراهی ما نیست، او تمام فصل به سختی تلاش کرد و حالا به دلایل سیاسی نمی‌تواند در چنین فینالی حضور پیدا کند، فقط برای او احساس تأسف می‌کنم."
 
 
او در مورد اینکه آرسنال و چلسی باید این فینال را تحریم می‌کردند گفت: "شما امکان چنین کاری را دارید، اما این کار ممکن است فقط به ضرر خودتان تمام شود، باشگاه‌ها خواهان قهرمانی هستند و اینکه بتوانند فصل بعد در لیگ قهرمانان بازی کنند، اگر آرسنال و چلسی بازی نکنند احتمالا توسط یوفا جریمه‌های سنگینی خواهند شد." لنو در ادامه در مورد پتر چک گفت: "من احترام زیادی برای پتر چک قائل هستم و خیلی خوب با هم کنار می‌آییم، او سزاوار همه‌ی ستایش هاست، اما چیزی که واضح است این است که من رقیب او هستم و همیشه می‌خواهم که بازی کنم، به خصوص در فینال لیگ اروپا، به همین دلیل الان وقت مناسبی برای عذاب وجدان داشتن نیست.
 
 
این بازی برای آرسنال بسیار مهم است، مطمئناً نخواهم گفت ترجیح می‌دهم بازی کنم و مصمم به بازی کردن هستم، این طرز تفکر من است، با این وجود هنوز تصمیمی در این مورد ‌گرفته نشده است، اگر مربی پتر را بازی دهد من باید این موضوع را قبول کنم، چیزی که از همه مهمتر است پیروزی در فینال و قهرمانی است، بدون توجه به این که چه کسی درون دروازه می ایستد."

 

ثبت نظر شما
14+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

هشدار به اونای امری در مورد مسوت اوزیل
اوزیل فقط یک بازی از ابتدای فصل برای آرسنال بازی کرده است. به او اجازه دهید باشگاه را ترک کند یا به او بازی بدهید.
پائول مارینر: حقوق اوزیل را به کسی دیگر بدهید
اگر علاقه‌ای وجود دارد بگذارید اوزیل برود
امی مارتینز : به منتقدان ثابت کردم چقدر خوب هستم
هواداران ردینگ اسم من را صدا می‌زدند و التماس می‌کردند برای همیشه آنجا بمانم
مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
من قصد درگیری با باشگاه را ندارم. دو سال دیگر از قرارداد من با باشگاه باقی مانده است. اگر بتوانم پیشرفت میکنم و اگر هم نشود باز هم فوتبال خود را بازی خواهم کرد.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۳۰ نوشت :
چطوری ما موستفی رو با 36 میلیون پوند خریدیم ؟ اون کلین شیت جلوی آینتراخت اصلا ربطی به موستفی نداشت ! با سوتیاش نزدیک بود همون اولای بازی دو تا بخوریم !! مارتینز نجاتمون داد

مربوط به مصطفی: قصد دعوا و منازعه با آرسنال را ندارم!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٩ نوشت :
مارتینز نبود میباختیم...چند تا گلو گرفتا

مربوط به کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل اینتراخت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٦ نوشت :
آفرین خانوما ! بسیار عالی...تا آخرین دقایق جنگیدن... منچستر به واسطه اینکه تازه صعود کرده به سوپر لیگ فقط فیزیکی و دفاعی بازی میکرد. خیلی سخت بود بشه بهشون گل زد. توی اون شلوغی خوب دنیله تونست از موق...

مربوط به آرسنال 1 منچستر یونایتد 0 The FA WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲۲ نوشت :
به به ...تبریک :) امیدوارم یه بار دیگه چمپیونز رو ببریم.

مربوط به آرسنال 4 فیورنتینا 0 (لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام صفادوست در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۱٩ نوشت :
ونگر وقتی کازورلا بود به اوزیل هم بازی میداد تا تیم هجومی باشه امری هم باید سبایوس و این چش وذقی را با هم بازی بده

مربوط به دو متهم از جرم ارعاب اوزیل گناه‌کار شناخته نشدند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی