کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

  پس از گدشت ده  سال از پیوستنش به ارسنال؛ جنیفر بیتی مجدداً به جمع توپچی ها بازگشت

 

پس از گذشت ده سال از پیوستنش به ارسنال؛ جنیفر بیتی مجدداً به جمع توپچی ها بازگشت

این مدافع قدرتمند اسکاتلندی بیش از صد بار با لباس منچسترسیتی به میدان رفته و با این تیم پنج بار به عنوان قهرمانی رسیده است اما او اکنون به منظور حضور ما در لیگ قهرمانان به تیم اضافه شده است.

 

با هم مصاحبه بازیکن تازه واردمان را با سایت رسمی آرسنال میخوانیم...

 

برای چه تصمیم گرفتی به آرسنال بازگردی؟

فکر میکنم که آرسنال همیشه در قلب من جا داشته و دارد باید صادقانه بگویم که از وقتی که سن خیلی کمی داشتم و بچه بودم این حس را داشتم. آنها باشگاهی بودند که که اولین فرصت و شانس را به من دادند، زمانی که من هجده ساله بودم. از ده سال پیش تاکنون ، و فکر میکنم که بهترین زمان بود که وارد چالشی دیگر شوم. میخواهم قهرمان چمپیونزلیگ شوم و قهرمانی ها عنوانی هستند که امیدوارم با این باشگاه به آنها دست پیدا کنم و فکر میکنم که هرکسی که اینجاست همین هدف را دارد.

 

در مورد خاطرات فوق العاده ای که در آرسنال دارد ...

فکرم فقط و فقط به بالا بردن جامها میرود. ان زمان من در تیمی بودم با گروهی از بازیکنان فوق العاده ، بازیکنانی که در آن دوره در فوتبال زنان انگلستان شایسته بودند و آنها آمده بودتد تا قهرمانی ها را به دست آوردند. اینکه برگشتم احساس لذت بخشیست. 

 

در مورد بازگشت آرسنال به قهرمانی و فوتبالی که بازی میکند...

جو را به خوبی از زمانی که در ملبورن بودم میشناسم و زیر نظر او چند ماهی بازی می کردم. او مربی خارق العاده ای است ، همچنین سبکی که بازی میکند فکر میکنم به خاطر این است که رگه ای از ایتالیا دارد اما من فکر میکنم سبک بازی ارسنال همیشه آن‌چیزی است که من به دنبالشم بوده و هستم و به عنوان یک بازیکن تحسینش میکنم. امید دلرم که چیزی است کا که میتوانم با پست و نقشی که دارم بازی کنم. 

 

در مورد اینکه مونتمورو چقدر در تصمیم او تاثیر گذار بود...

بله، او نقش خیلی بزرگی داشت. او از ان دست مربیانی است که دوست دارید برایش بازی کنید، نه فقط به خاطر توانایی مربیگری او بلکه به خاطر شخصیت خیلی خوبی که دارد.‌او خونسرد و آرام است و به مانند یک جنتلمن واقعیست و من برای شروع کارم با او صبر و طاقت ندارم.

 

در مورد اینکه در تیم‌ چهرها ی آشنایی هم هست ...

من زمانی که اینجا بودم با بعضی از این دخترها بازی کرده ام اما بعضی از بازیکنان اسکاتلندی هم هستند و من اشتیاق روز اول کارم را دارم.

 

در مورد اینکه چه پستی خواهد شد ؟

نخواهم گفت ، از زمانی که بچه بودم و بزرگار شدم در پست های متفاوت اما کمی بازی کردم. اما مدافع مرکزی جاییست که من در منچسترسیتی بازی میکردم و در اسکاتلند بازی میکنم بنابراین این پست ترجیحی من است.

 

در مورد اینکه امیدوار است با این باشگاه چه دستاوردهایی دلشته باشد...

اول اینکه میخواهم از فوتبالی که بازی میکنم لذت ببرم. در پیش فصل شرکت کنم، دختران را بشناسم. دوباره باشگاه را بشناسم و پس از آن شروع به انجام برخی اصول شوم و روز به روز پیش بروم. مشخص است که زمانز که شما با چنین باشگاههایی قرارداد می بندید جام و قهرمانی میخواهید و این چیزیست که همه ی ما به دنبال کسب آن هستیم.

 

ثبت نظر شما
4+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی