کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ویتو مانونه از وضعیت خود در بین ینس لمان و مانوئل آلمونیا به عنوان دروزابان سوم تیم و از شرایط سخت در بین آنها برای فیکس شدن میگوید. تصمیم ونگر برای فیکس شدن آلومانیا به جای لمان باعث جنگی‌ تمام عیار میان دروازبانان توپچی‌ها و خراب شدن روابط آنها شده بود.

ونگر این تصمیم را به علت چندین اشتباه فاحش از لمان گرفته بود و این وضعیت تا حدی بود که آلومنیا پیش از بازی با منچستر یونایتد در ماه آپریل گفته بود که حتی نمی‌تواند با لمان حرف بزند!

لمان همه موادر را مطبوعاتی میکرد و سرسختانه با شرایط میجنگید.
آلمونیا در آن روز‌ها میگفت: "من هر روز از خواب بلند می شوم و  میدانم که امروز هم وضعیت همین است.از وقتی او(لمان) از تیم اصلی کنار گذاشته شد هر روز باید با این وضعیت سر کنم. اما‌ من دیگر به او توجه نمی کنم.این مشکل اوست و هرچه می خواهد می تواند بگوید. نمی‌ دانم چرا باید با او صحبت کنم.اگر شخص مهمی بود شاید شانسم را امتحان میکردم ولی او شخص مهمی نیست!


ویتو مانونه جوان در سال ۲۰۰۶ از ایتالیا به آرسنال آمد و شاهد تمام درگیری‌ها میان لمان و آمونیا بود. این موضوع برای جوانی مانند او شرایطی بسیار سخت بود. مامونه می‌گوید: وضعیت سختی بود زیرا ینس بسیار گلر خشنی بود به ویژه با آلمونیا. بنابراین شما می‌توانید تصور کنید که چه فشاری در تمرین‌ها روی من بود. این سختی به این علت بود که من سعی می کردم از آنها یاد بگیرم درحالی که آنها سعی میکردند یکدیگر را بکشند! در بعضی تمرین‌ها مانند تمرین شوت و سانتر شما باید به یکدیگر کمک کنید اما آنجا خبری از کمک نبود!


لمان نیز درباره‌ی درگیری‌هایش با آلمونیا در بیوگرافی‌اش که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، نوشته است: نیکولاس بنتر با کمک زانوهایش بلند پرید و با ضربه‌ی سر به من گل زد. کمک مربی که در ضربات آزاد با ما تمرین می‌کرد، دوست من آلمونیا را نشان داد که فریاد میزد که این یه گل‌ معمولی بود و ضربه ی آزاد نبود.

بعد از اینکه بازی تموم شد پیش او رفتم و گفتم گوش کن تو نباید پشت من حرف بزنی و فریاد بکشی!
و اینجا بود که او خشمگین شد و گفت: "چی میگی؟ از من چی‌میخوای حر....زاده!!! چرا توهین میکنی ؟!"
من هم داد زدم "خفه شو حر....زاده!!! حداقل تو الان میگویی که چه درباره‌ی من فکر میکنی"
او پاسخ داد: "این شخصیت واقعی تو است که به همکار خودت بی احترامی کنی"

تا الان مربی‌ها و بازیکنان زیادی جر و بحث‌های ما را دیده‌اند و سعی کرده‌اند ما را آرام کنند. مجبور بودند تا او را آرام کنند تا مرا نزند ولی من از اینکه او عصبانی شود استقبال میکردم زیرا باعث می شد رقیبم کنار برود.
بازیکنان تیم در آن موقع مارا از هم دور نگه میداشتند تا مانع دعوا شوند....

مانونه در این‌باره گفت:"من معمولا آنها را جدا نمیکردم زیرا من بسیار جوان بودم و این شرایط برای من بسیار سخت بود. تمرین‌هایمان مانند فینال لیگ قهرمانان بودند و من همیشه استرس داشتم. شما نمی‌توانستید یک توپ را هم از دست بدهید.با این حال این مرا بزرگ کرد و یاد داد چگونه برای شرایط سخت آماده باشم."

 

ثبت نظر شما
0+2=

نظرات کاربران

mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ گفت »
1
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی