کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در حال حاضر آرسنال در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان بسر میبرد که هنوز بحث بر سر کاپیتانی تیم تا اندازه ای وجود دارد. خوشبختانه آنها در سمت راست زمین در حال حاضر بازیکنی دارند که همین حالا در کمپ لندن کولونی این وظیفه را عهده دار است.

اونای امری فصل گذشته را با ۵ کاپیتان آغاز کرد. دو تن از آنها در حال حاضر از باشگاه خارج شدند که آرون رمزی بعد ازینکه اجازه دادند قرارداد او به پایان برسد به یوونتوس پیوست و پتر چک در پست دیگری غیر از بازیکن به چلسی برگشت.

درحالیکه باشگاه در تلاش است تا به حضور مسوت اوزیل در آرسنال پایان دهد، باید دنبال تیمی باشند که حاضر باشد در هفته ۳۵۰۰۰۰ پوند به او دستمزد پرداخت کند. آینده ی کاپیتان کوشنلی نیز در هاله ای از ابهام است که هنوز هیچ مذاکره ای برای انتقال وی در هیچ مرحله ای انجام نشده است و اگر قرار باشد در آرسنال بماند، مشکلات آشیل او نیاز به مراقبت های بسیار دارد.

در این فهرست یک نفر دیگر باقی میماند که گرانیت ژاکاست و قل داده که در یک فرم بسیار خوب در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ باشد.

این هافبک میانی سوئیسی خودش رابه عنوان یک کاپیتان و رهبر ثابت کرده و بطور شگرفی زیر نظر اونای امری با وجود فراز و نشیب ها به بلوغ رسیده است.

هنوز منصفانه است که بخواهیم در این تصمیم حساس برای اینکه یک مرد ایده آل کاپیتانی باشگاه را برعهده بگیرد، از هوارداران در این باره بپرسیم چون در این زمان هنوز اعتراض هواداران بخاطر تصمیمات باشگاه از بین نرفته شده است. برای هر کدام از بازیکنان، کاپیتان بودن بسیار با شکوه است اما در زمین مسابقه داستان کاملا فرق میکند.

اگر هواداران، کارکنان و حتی بازیکنان باشگاه بنگرند متوجه میشوند که آرسنال تحت تاثیر کاپیتان های خود میباشد و بعد از آن میفهمید که اتحاد بین بازیکنان تیم به صورت منفرد و جداگانه رشد و توسعه میابد. پس کاپیتان جدید آرسنال در عصر جدید هکتور بلرین خواهد بود.

او یک بازیکن جوان است که در ماه مارس ۲۴ ساله شد، کسی که به عنوان یک فوتبالیست در آرسنال رشد کرد و به عنوان یک بازیکن حاضر آماده به باشگاه دیگری فروخته نشد. بلرین از هیل اند و لندن کولونی گذشته است و نشان داد که چرا آرسن ونگر از او به عنوان یکی از با ارزشترین مهره های باشگاه یاد میکرده است، بخصوص زمانیکه از بازیکنان جوان استفاده میکرد و به آن ها فرصت بازی میداده است.

علیرغم اینکه بازیکنان مناسب دیگری در گروه قرار دارند برای پست کاپیتانی، اما او خود را با همه ی وجود ثابت کرده و در حال حاضر بهترین بازیکن در پست خود در لیگ برتر است و تا به امروز به عنوان یکی از بازیکنان آرسنال در لیست تیم پی اف ای سال قرار داشته است.
تحت نظر امری او نشانه هایی از بازی درخشان خود که نمونه ای از آن را در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ دیده بودیم داشت  نشان میداد که بعد از آن مصدوم شد و رباط صلیبی قدامی زانوی چپ وی پاره شد.

ممکن است برای چند ماهی در فصل بعد بیرون زمین باشد اما قاعدتا به اندازه ی مرته ساکر نمیتواند برای آرسنال مضر باشد!!

فرای اینکه هکتور بلرین چه چیزهای اغوا کننده ای را میتواند با کاپیتانیش در آرسنال در آینده به ارمغان بیاورد، اینست که چگونه یک فوتبالیست می تواند خودش را به اوج برساند و در دوران مصدومیت افول نکند و همیشه پدیده باشد. قابل تقدیر است که او با مصدومیت شدیدش در همه محافل در بین هواداران حاضر میشود و بشدت برای ریکاوری خود علیرغم آنچه در نشریات و یا کانال های یوتوب منتشر میشود تلاش میکند.

او آماده است که صدای خود را برای موضوع سقط در آلاباما تا اتفاقات روزانه در صنعت به گوش همه برساند و حتی حاضر است در این راه پول خودش را خرج کند، برای مثال دادن پولی نزدیک به ۱۹۰۰۰ پوند برای کمک به حادثه دیدگان آتش سوزی برج گرنفل.

حتی در زمانی که قادر به بازی و حتی تمرین نیست ولی همیشه در برنامه های تیمی که اونای امری فراهم میاورد شرکت میکند. در ۹۰ دقیقه بازی فینال لیگ اروپا هکتور بلرین دیده شد و بجای میتلند نایلز به بازی آمد که در نیمه دوم ادن هازارد بشدت تیم را تحت فشار  گذاشت و گل به ثمر رساند.

تمام بازیکنان با تجربه ی دفاع، میتلند نایلز را برای آن بازی پیشنهاد داده بودند اما او آرزو داشت در فینال باکو هرجایی باشد جز باکو و بلرین در شبکه های اجتماعی خود نوشته بود که فصلی پر از مسائل برای یاد گیری همه بود و حاصل آن شکست باشگاه بود و باید بشدت تلاش کنیم و باشگاه را به جایگاه واقعیش باز گردانیم. از همه ی هواداران در این فصل متشکریم و به تو هم افتخار میکنم برادرم (میتلند نایلز).

ثبت نظر شما
9+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اسلاویا پراگ 2 آرسنال 5 (لیگ قهرمانان اروپا)
برد شیرین با پوکر به یادماندنی میدیما در پراگ...
مصاحبه مفصل رایت و برگکمپ
صحبتهای ایان رایت بازیکن بزرگ آرسنال در مورد بازی کردن در کنار دنیس برگکمپ و ترس مدافعان از آنها...
در تمام لحظات با تو هستیم
آرسنال در حال نسل سازی فوق العاده ای با اتکا به جوانان یا بهتر بگم نوجوانان خود است و این شجاعت اونای امری است که با حضور تیم های +۱۰۰ میلیون پوندی به بازیکنانی مثل ساکا، ویلوک، گوندوزی، مارتینلی و .... این قدرت را می دهد تا تیم های ملی به دنبال آن ها بیایند.
چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
امتیازی که در دقایق پایانی از دست رفت...
په‌‌په عاشق فوتبال است
توضیحات لوئیس کمپوس مدیر ورزشی باشگاه لیل درباره نیکلاس پپه

آخرین نظرات

میلاد بهرام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۳ نوشت :
برای من خیلی عجیب بود بث مید رو برده وینگر راست که حتی نتونست یک سانتر سالم بکنه! از طرفی با سیستم 4-2-3-1 خرید جدید ما مدام جلوی دفاع توپ رو لو میده ولی 90 دقیقه تو زمین میمونه! روزی که دنیله روز خو...

مربوط به چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۱۰ نوشت :
Michael Jackson@

سلام فقط رفتو برگشته

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٩ نوشت :
مصاحبه های امری داره کم کم رنگ و بوی حرف های ونگر رو می ده.
کیفیت بازیکنان. پیشرفت استعدادها و ...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سرمربی باشگاه پس از تساوی امشب
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰۷ نوشت :
سلام
بازی های چمپیونز بانوان به صورت رفت و برگشتیه ؟ مرحله گروهی نداره؟

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
Saiedmahdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٦ نوشت :
سلام.اسم من تو لیست بوده ولی نرسیده دستم.

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی