کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مربی اسپانیایی علاقه مند است با بازیکنان خود بطور مجزا قبل از تعطیلات تابستانی صحبت کند.
 
مربی توپچی ها تمام بازیکنان را در لندن کولونی جمع کرد و از آنها شخصا تقدیر کرد.
هر گفتگو نزدیک به تقریبا ۱۵ تا ۳۰ دقیقه با امری و کادر مربی گری با هر بازیکن به طول می انجامید که این گفتگو در مورد تمام فصل بود.
مشخص بود که امری قبلا این کار را در باشگاه قبلی خود نیز انجام داده بوده است، اما در حال حاضر خیلی از اعضای باشگاه بخاطر این کار وی متعجب شدند.
 
زیرا که بعد از فینال لیگ اروپا بازیکنان فراخوانده شده بودند و قبل از رفتن به تعطیلات تابستانی و یا بازی های ملی این کار انجام شد. امری از چیزهایی که دوست داشت و از چیزهایی که مورد پسندش نبود و بقیه جنبه هایی که در طول تابستان میخواستند در مورد آن کار کنند، با بازیکنان خود صحبت کرد. تقدیر کردن یک امر معمول در اداره جات است اما نه در فوتبال و  اینکه بازیکنان در مورد خود صحبت کنند و نظرات خود را برای تغییرات عنوان کنند!
 
آرسنال آماده شنیدن پیشنهادات برای بسیاری از بازیکنان خود مثل اوزیل، مصطفی و هنریک میخیتاریان است که ظاهرا در ترکیب دیگر جایی ندارند. به گفته ی میرور اسپورت هیچکدام از آنها در آینده باشگاه جایی ندارند، ولی امری آنها را تشویق میکند زیرا که مطمئن است به احتمال زیاد فصل آینده در باشگاه باشند. اکثر بازیکنان در سمت و سوی خوبی و به صورت مثبت زیر نظر اونای امری به سمت جلو حرکت میکنند، چرا که آرسنال باید ازین شرایط خارج شود تا بتواند فصل را به خوبی شروع کند و بتواند با بقیه تیم ها در تورنمت ها برای قهرمانی بجنگد.
 
امری کادر خود را به کلی تغییر داده است و آوسیه و دارن برگس را به عنوان دستیاران خود که بسیار با کیفیت هستند انتخاب کرده است. اسطوره آرسنال فردی لیونگبرگ میتواند به کادر تیم اصلی ملحق شود و در این حین استیو بولد میتواند برای  تیم زیر ۲۳ سال به عنوان مربی به تیم اضافه شود. آرسنال جایگاه چهارم را از دست داد و در فینال لیگ اروپا در باکو شکست خورد، و این به این معناست که آنها برای سومین بار از لیگ قهرمانان حضور نخواهند داشت. آنها در بازار نقل و انتقالات محدودیت های بسیاری دارند، و به هافبک باکس تو باکس نیاز دارند، اما آنها چند دفاع قبل از هرچیزی باید خریداری کنند که بتوانند به جمع چهار تیم بازگردند.
 
آنها شدیدا به کاراسکو بلژیکی در دالیان چین لینک شده اند اما او در اولویت خرید آنها نیست و ایجنت او نمیخواهد بگذارد او به اروپا باز گردد. آرسنال به کاراسکو پیشنهاد داده است اما انتقال رایان فریزر از بورنموث به آنها در اولویت است و این ملی پوش اسکاتلندی فقط یک سال از قراردادش باقی مانده است. دالیان در مورد کاراسکو سر سختی میکند اما اگر آرسنال نتواند فریزر را بگیرد، به راحتی می تواند کاراسکو را به آرسنال بیاورد.کاراسکو ژانویه نیز خواهان بازگشت به اروپا بود و خیلی شفاف اعلام کرد که: تمام دنیا می دانند، من میخواهم به اروپا بازگردم.

 

تگ ها

ثبت نظر شما
10+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اسلاویا پراگ 2 آرسنال 5 (لیگ قهرمانان اروپا)
برد شیرین با پوکر به یادماندنی میدیما در پراگ...
مصاحبه مفصل رایت و برگکمپ
صحبتهای ایان رایت بازیکن بزرگ آرسنال در مورد بازی کردن در کنار دنیس برگکمپ و ترس مدافعان از آنها...
در تمام لحظات با تو هستیم
آرسنال در حال نسل سازی فوق العاده ای با اتکا به جوانان یا بهتر بگم نوجوانان خود است و این شجاعت اونای امری است که با حضور تیم های +۱۰۰ میلیون پوندی به بازیکنانی مثل ساکا، ویلوک، گوندوزی، مارتینلی و .... این قدرت را می دهد تا تیم های ملی به دنبال آن ها بیایند.
چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
امتیازی که در دقایق پایانی از دست رفت...
په‌‌په عاشق فوتبال است
توضیحات لوئیس کمپوس مدیر ورزشی باشگاه لیل درباره نیکلاس پپه

آخرین نظرات

میلاد بهرام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۳ نوشت :
برای من خیلی عجیب بود بث مید رو برده وینگر راست که حتی نتونست یک سانتر سالم بکنه! از طرفی با سیستم 4-2-3-1 خرید جدید ما مدام جلوی دفاع توپ رو لو میده ولی 90 دقیقه تو زمین میمونه! روزی که دنیله روز خو...

مربوط به چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۱۰ نوشت :
Michael Jackson@

سلام فقط رفتو برگشته

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٩ نوشت :
مصاحبه های امری داره کم کم رنگ و بوی حرف های ونگر رو می ده.
کیفیت بازیکنان. پیشرفت استعدادها و ...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سرمربی باشگاه پس از تساوی امشب
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰۷ نوشت :
سلام
بازی های چمپیونز بانوان به صورت رفت و برگشتیه ؟ مرحله گروهی نداره؟

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
Saiedmahdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٦ نوشت :
سلام.اسم من تو لیست بوده ولی نرسیده دستم.

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی