کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آخرین روز فصل نقل و انتقالات سال ۲۰۱۳ روزی فراموش نشدنی برای توپچی ها بود. توپچی ها در فاصله یک ساعت مانده به بسته شدن پنجره ی نقل و اتقالات رکورد خرید های خود را شکستند و با ۴۲.۵ میلیون مسوت اوزیل را بعد از چند فصل نقل و انتقالات ناامید کننده به امارات آوردند و از او به عنوان بازیکن بزرگ و استعدادی درخشان یاد کردند.
 
مصاحبه یکی از اصلی ترین مذاکره کننده های آن خرید با سایت گل: "این قرارداد بسیار عالی بود و خوشحال هستم که عضوی از آن بودم.همه ی ما متحد شدیم و عزم خود را جزم کردیم تا با هم این خرید را انجام دهیم. این قرار داد در واقع نتیجه ی انتقال بیل به مادرید بود.بیل بهترین فصل زندگی اش را در تاتنهام می گذراند که رئال خواهان به خدمت گیری او شد و با قرار دادی گران و ارزشمند او را خرید.بنابراین آنها نیاز داشتند که بازیکنی را بفروشند تا بتوانند هزینه ی بالای بیل را پرداخت کنند.
 
ما متوجه شدیم که رئال می خواهد بازیکنی را بفروشد پس من به مادرید رفتم و با آنخل سانچز صحبت کردم و او بنزما و دی ماریا را به من پیشنهاد کرد و قیمت آنها را گفت و من با باشگاه در میان گذاشتم اما ما هوشیار بودیم و می دانستیم که رئال باید کسی را بفروشد‌.
روز بعد با سانچز صحبت کردم و گفت که آنجلوتی دیگر نمی خواهد بنزما و دی ماریا را بفروشد اما شاید اوزیل را بفروشند و من به آرسن صحبت کردم و او از خرید اوزیل استقبال کرد و نیاز به هافبکی با چنین ویژگی هایی در زمین داشت.
 
در ابتدا سران رئال خواسته هایشان را گفتند و اوضاع خوب پیش‌ نمیرفت‌. ما با اوزیل و پدرش صحبت کردیم و در نهایت آماده بودیم که در فاصله ۲ روز مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات قرارداد را رسمی کنیم اما مشکل اصلی در این بین فردی در باشگاه تاتنهام بود که مانع انتقال بیل به رئال شده بود و زمان به سرعت می گذشت‌.
 
من در مونیخ بودم به همراه اوزیل و پیامی دریافت کردم که ایوان نمی تواند خود را به بازی دربی برساند و برای توافقات لازم در مادرید است و آنخل سانچز گفته است که تا وقتی خرید بیل قطعی نشود بازیکنی نخواهند فروخت و این اوضاع نگران کننده بود.پول بیل پرداخت شده بود اما انتقال انجام نشده بود این باعث شده بود تا وضع اوزیل نیز نامعلوم شود.تا اینکه در هنگام دربی معلوم شد که کار انتقال بیل تمام شده است. و من که مدتی زیادی منتظر بودم بالاخره مدارک لازم را با اینکه در تیم ملی آلمان محدودیت هایی بود به اوزیل رساندم و قرارداد رسمی شد.به نظر من این قرار داد بسیار خوب با حقوق و قیمتی مناسب بود.

ثبت نظر شما
19+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اسلاویا پراگ 2 آرسنال 5 (لیگ قهرمانان اروپا)
برد شیرین با پوکر به یادماندنی میدیما در پراگ...
مصاحبه مفصل رایت و برگکمپ
صحبتهای ایان رایت بازیکن بزرگ آرسنال در مورد بازی کردن در کنار دنیس برگکمپ و ترس مدافعان از آنها...
در تمام لحظات با تو هستیم
آرسنال در حال نسل سازی فوق العاده ای با اتکا به جوانان یا بهتر بگم نوجوانان خود است و این شجاعت اونای امری است که با حضور تیم های +۱۰۰ میلیون پوندی به بازیکنانی مثل ساکا، ویلوک، گوندوزی، مارتینلی و .... این قدرت را می دهد تا تیم های ملی به دنبال آن ها بیایند.
چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
امتیازی که در دقایق پایانی از دست رفت...
په‌‌په عاشق فوتبال است
توضیحات لوئیس کمپوس مدیر ورزشی باشگاه لیل درباره نیکلاس پپه

آخرین نظرات

میلاد بهرام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۳ نوشت :
برای من خیلی عجیب بود بث مید رو برده وینگر راست که حتی نتونست یک سانتر سالم بکنه! از طرفی با سیستم 4-2-3-1 خرید جدید ما مدام جلوی دفاع توپ رو لو میده ولی 90 دقیقه تو زمین میمونه! روزی که دنیله روز خو...

مربوط به چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۱۰ نوشت :
Michael Jackson@

سلام فقط رفتو برگشته

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٩ نوشت :
مصاحبه های امری داره کم کم رنگ و بوی حرف های ونگر رو می ده.
کیفیت بازیکنان. پیشرفت استعدادها و ...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سرمربی باشگاه پس از تساوی امشب
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰۷ نوشت :
سلام
بازی های چمپیونز بانوان به صورت رفت و برگشتیه ؟ مرحله گروهی نداره؟

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
Saiedmahdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٦ نوشت :
سلام.اسم من تو لیست بوده ولی نرسیده دستم.

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی