کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آخرین روز فصل نقل و انتقالات سال ۲۰۱۳ روزی فراموش نشدنی برای توپچی ها بود. توپچی ها در فاصله یک ساعت مانده به بسته شدن پنجره ی نقل و اتقالات رکورد خرید های خود را شکستند و با ۴۲.۵ میلیون مسوت اوزیل را بعد از چند فصل نقل و انتقالات ناامید کننده به امارات آوردند و از او به عنوان بازیکن بزرگ و استعدادی درخشان یاد کردند.
 
مصاحبه یکی از اصلی ترین مذاکره کننده های آن خرید با سایت گل: "این قرارداد بسیار عالی بود و خوشحال هستم که عضوی از آن بودم.همه ی ما متحد شدیم و عزم خود را جزم کردیم تا با هم این خرید را انجام دهیم. این قرار داد در واقع نتیجه ی انتقال بیل به مادرید بود.بیل بهترین فصل زندگی اش را در تاتنهام می گذراند که رئال خواهان به خدمت گیری او شد و با قرار دادی گران و ارزشمند او را خرید.بنابراین آنها نیاز داشتند که بازیکنی را بفروشند تا بتوانند هزینه ی بالای بیل را پرداخت کنند.
 
ما متوجه شدیم که رئال می خواهد بازیکنی را بفروشد پس من به مادرید رفتم و با آنخل سانچز صحبت کردم و او بنزما و دی ماریا را به من پیشنهاد کرد و قیمت آنها را گفت و من با باشگاه در میان گذاشتم اما ما هوشیار بودیم و می دانستیم که رئال باید کسی را بفروشد‌.
روز بعد با سانچز صحبت کردم و گفت که آنجلوتی دیگر نمی خواهد بنزما و دی ماریا را بفروشد اما شاید اوزیل را بفروشند و من به آرسن صحبت کردم و او از خرید اوزیل استقبال کرد و نیاز به هافبکی با چنین ویژگی هایی در زمین داشت.
 
در ابتدا سران رئال خواسته هایشان را گفتند و اوضاع خوب پیش‌ نمیرفت‌. ما با اوزیل و پدرش صحبت کردیم و در نهایت آماده بودیم که در فاصله ۲ روز مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات قرارداد را رسمی کنیم اما مشکل اصلی در این بین فردی در باشگاه تاتنهام بود که مانع انتقال بیل به رئال شده بود و زمان به سرعت می گذشت‌.
 
من در مونیخ بودم به همراه اوزیل و پیامی دریافت کردم که ایوان نمی تواند خود را به بازی دربی برساند و برای توافقات لازم در مادرید است و آنخل سانچز گفته است که تا وقتی خرید بیل قطعی نشود بازیکنی نخواهند فروخت و این اوضاع نگران کننده بود.پول بیل پرداخت شده بود اما انتقال انجام نشده بود این باعث شده بود تا وضع اوزیل نیز نامعلوم شود.تا اینکه در هنگام دربی معلوم شد که کار انتقال بیل تمام شده است. و من که مدتی زیادی منتظر بودم بالاخره مدارک لازم را با اینکه در تیم ملی آلمان محدودیت هایی بود به اوزیل رساندم و قرارداد رسمی شد.به نظر من این قرار داد بسیار خوب با حقوق و قیمتی مناسب بود.

ثبت نظر شما
4+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تیرنی 40 میلیون ارزش دارد!
آرسنال باید سریع‌تر انتقال تیرنی را با قیمت ۲۵ میلیون به نتیجه برساند. این بازیکن ارزشمندتر از این قیمت است...
 صحبت‌های امری درمورد انکتیا، ویلوک و نلسون
بازیکنان جوان اگر لیاقت خود را نشان بدهند می‌توانند در میدان حضور داشته باشند
آرسنال لباس موز سوخته را معرفی کرد!
مدتی است که همه از طرح و شکل این لباس خبر داشتند اما بلاخره امروز رسما از آن رونمایی شد.
چرا رابین به یونایتد فروخته شد ؟!
دلیلی که آرسنال مجبور شد رابین فن پرسی را به منچستر یونایتد بفروشد چه بود؟
با کرونکه بیشتر آشنا شوید
هوادارن آرسنال به شدت به سیاست های کرونکه واکنش نشان داده اند و از خرید های ضعیف تیم شاکی هستند.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۵ نوشت :
@ Michael Jackson

من میبینم همچین طرفدارایی داریم که انقدر خوب بازیای بچه ها رو تو جام جهانی دنبال کردند و نظرات کارشناسی خیلی درستی میدند کلی خوشحالم میشم. مرسی از نظراتت.

راستش در مور...

مربوط به هلند و انگلیس در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بانوان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۱ نوشت :
مربی انگلیس از بث مید خوب استفاده نکرد و به لیا هم بازی نداد :( توی بازی نیمه نهایی انگلیس پتانسیل بردن آمریکا رو داشت و اتفاقا میتونستن قهرمان بشن ولی اون پنالتی لعنتی که هاتن از دست داد...کاش میداد...

مربوط به هلند و انگلیس در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بانوان
فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۱۷ نوشت :
خدا کنه بدیم بره یه هافک خوب بگیربم بابا . این فصل فقط راه رفتن اوزیل ب یاد دارم و بس

مربوط به فنرباحچه مصمم به جذب ستاره ترک‌تبار
فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۱۷ نوشت :
دقیقا یه نفر به من بگه آرسنال تا اینجای نقل و انتقالات چ کار کرده.برنامه اش چیه.

مربوط به امسال بهتر از سالی بود که با ونگر بودیم...
proud gunner در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۱۷ نوشت :
asan ajib nist
man too fifa hamishe injoori avalin pishnahadam ro midam

مربوط به پشت پرده ی پیشنهاد عجیب آرسنال برای سوارز چه بود
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی