کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تابستان 2019 شاید یکی از به یاد ماندنی ترین تابستان های آرسنالی ها باشد جایی که با نا امیدی کامل از شکست در فینال لیگ اروپا و فروریختن کاخ آرزوهای بودجه 100 میلیون پوندی از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا بود.
 

تمام خبرگزاری های معتبر و نزدیک به این باشگاه لندنی بودجه این تیم را در حدود 45 میلیون پوند اعلام کردند! این اتفاق باعث شده بود که هواداران آرسنال حتی ناامید از خرید یک بازیکن متوسط باشند تا نقطه عطف روزهایی بود که در شبکه های اجتماعی طرفداران با هشتگ "کرونیکه ما مراقب تو هستیم" سرآغاز روزهای هیجان انگیز آرسنالی ها شد. شاید کلید واژه این اتفاقات را بتوان در مصاحبه جاش کرونیکه با عنوان " هیجان زده باشید " بتوان جستجو کرد. بعد از تغییرات اساسی در کادر مدیریت آرسنال و رفتن ایوان گازیدیس حالا رائول سانلیهی اهمیت داشتن رابطه در دنیای تجارت امروز را نشان داد. رائول با در اختیار داشتن شبکه ای از ارتباطات با ایجینت ها مانند خورخه مندس و مدیران باشگاه های مختلف در سطح دنیا به این موضوع پی برده است به جای چانه زنی با مدیران باشگاه بهتر است اول از نظر مالی ایجنت های بازیکنان را راضی و خوشحال کند کاری که اد وود وارد منچستریونایتد سال ها با رشوه به ایجنت مینو راویولا توانسته بود بازیکنان مختلف و اسم و رسم داری به اولدترافورد منتقل کند.
 

باشگاه آرسنال امسال نشان داد در مسیر درستی قراردارد و با خریدهای مورد نیاز باشگاه سعی در رفع نقایص این سال های بی توجهی دارد. حتی اگر امری روی نیمکت نباشد باید امیدوار باشیم که این روند ادامه دار باشد تا آرسنال بعد از سال ها به یک تیم نرمال تبدیل شود و بعد از آن برای مدعی شدن نیاز به تقویت شدن در تمام سطوح دارد.

سبایوس:

شخصا از دیدن بازی های سبایوس بیشتر از نیکولاس پپه، هیجان زده هستم چرا که این بازیکن احتمالا تداعی کننده هافبک اسپانیایی سابق تیم، سانتی کازورلاس. سبایوس در همین دقایق اندکی به میدان رفته به خوبی نشان داده است چقدر سخت توپ را از دست می دهد و کنترل عالی روی توپ دارد چیزی که آرسنال با داشتن ژاکا از موضوع آسیب شدید می دید. نقطه قوت دیگری که این بازیکن خوش استیل اسپانیایی به ما نشان داد پرس ناگهانی روی بازیکن صاحب توپ در یک سوم دفاعی حریف است که اکثرا منجر به گرفتن خطا یا ایجاد موقعیت خطرناک برای تیم خودی شده است. به شما پیشنهاد می کنم برای دیدن بازی های سبایوس هیجان زده باشید. این بازیکن 22 ساله قطعا توانایی های زیادی در زمین بازی دارد و امیدوارم امری در یک پست مناسب از این بازیکن استفاده کند هرچقدر بیشتر بازی کند و اعتماد به نفس کافی در EPL را پیدا کند روزهای درخشان تری در انتظار تیم خواهد بود.

 

ثبت نظر شما
9+1=

نظرات کاربران

یه توپچی واقعی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۱٦ گفت »
1
اول تابستون خیلی نا امید بودم و به خودم گفتم امسالم تیم بازیکن خوب جذب نمی کنه ولی بعد از اینکه سبایوس و په په اومدن خیلی امیدوار شدم.اگه خط دفاع هم تقویت بشه خیلی عالی میشه چون فصل قبل پاشنه آشیل تیم دفاع بود

دیگر خبرهای آرسنال

میتینگ تهران - مشهد به مقصد آنفیلد
هواداران آرسنال در تهران و مشهد به دیدن بازی هفته سوم مینشینند...
هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی اسپورت را در ادامه بخوانید ...
دلایل انتقال لوییز از چلسی به آرسنال
داوید لوییز در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود را به آرسنال تکمیل کرد.
صف آرایی آرسنال در آنفیلد، انتقام یا عقب نشینی؟
امری: دوست ندارم تیمم با لیورپول روبرو شود!
کنفرانس خبری استیو بولد بعد از پیروزی مقابل برایتون
من هزار بار گفتم این عالی است ، اما برنده شدن در این سطح همه چیز نیست . اما این خیلی خوب است که برنده شوید چون یک عادت عالی است

آخرین نظرات

فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
همون روز اول هم گفتم بازیکن خوبی هستش البته بعضی ها گفتن امده یه فصل بازی کنه و بره. یه فصل خوب برا ما و خودش هچ عیبی هم نداره.

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۷ نوشت :
یاد کازولا رو زنده کرد مهره گمشده ارسنال بعداز کازولا واقغا

مربوط به ستاره ی جدید آرسنال بنام دنی سبایوس
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲٦ نوشت :
خخخ
بهترین نکته بازی با برنلی این بود که تماشاچیای ما هم بلد عالی تشویق کنن، منتظر بودن تیم خرج کنه خودشونو نشون بدن.
نیمه دوم ترکوندن تماشاچیا

مربوط به فران استنسون به آرسنال پیوست
بابک فرزام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۵ نوشت :
نمیدونم چرا اینشکل شده ، کمبود منابع مالی یا سیاست باشکاه ، اخه چرا دیگه ترکیبی مثل انری . پیرس روتو زمین نداریم یا تو فاز دفایی تیم کسایی مثل پاتریک ویرا ، سول کمپل و اشلی کول رو نداریم. بخدا دلم لک...

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۲۲ نوشت :
خیلی نوشته ی خوبی بود من خیلی لذت بردم. ایشالله از اول تا آخر فصل همه میگن غلاف کنید که آرسنال برگشته.

مربوط به بررسی نقل و انتقالات باشگاه آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی