کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تابستان 2019 شاید یکی از به یاد ماندنی ترین تابستان های آرسنالی ها باشد جایی که با نا امیدی کامل از شکست در فینال لیگ اروپا و فروریختن کاخ آرزوهای بودجه 100 میلیون پوندی از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا بود.
 

تمام خبرگزاری های معتبر و نزدیک به این باشگاه لندنی بودجه این تیم را در حدود 45 میلیون پوند اعلام کردند! این اتفاق باعث شده بود که هواداران آرسنال حتی ناامید از خرید یک بازیکن متوسط باشند تا نقطه عطف روزهایی بود که در شبکه های اجتماعی طرفداران با هشتگ "کرونیکه ما مراقب تو هستیم" سرآغاز روزهای هیجان انگیز آرسنالی ها شد. شاید کلید واژه این اتفاقات را بتوان در مصاحبه جاش کرونیکه با عنوان " هیجان زده باشید " بتوان جستجو کرد. بعد از تغییرات اساسی در کادر مدیریت آرسنال و رفتن ایوان گازیدیس حالا رائول سانلیهی اهمیت داشتن رابطه در دنیای تجارت امروز را نشان داد. رائول با در اختیار داشتن شبکه ای از ارتباطات با ایجینت ها مانند خورخه مندس و مدیران باشگاه های مختلف در سطح دنیا به این موضوع پی برده است به جای چانه زنی با مدیران باشگاه بهتر است اول از نظر مالی ایجنت های بازیکنان را راضی و خوشحال کند کاری که اد وود وارد منچستریونایتد سال ها با رشوه به ایجنت مینو راویولا توانسته بود بازیکنان مختلف و اسم و رسم داری به اولدترافورد منتقل کند.
 

باشگاه آرسنال امسال نشان داد در مسیر درستی قراردارد و با خریدهای مورد نیاز باشگاه سعی در رفع نقایص این سال های بی توجهی دارد. حتی اگر امری روی نیمکت نباشد باید امیدوار باشیم که این روند ادامه دار باشد تا آرسنال بعد از سال ها به یک تیم نرمال تبدیل شود و بعد از آن برای مدعی شدن نیاز به تقویت شدن در تمام سطوح دارد.

سبایوس:

شخصا از دیدن بازی های سبایوس بیشتر از نیکولاس پپه، هیجان زده هستم چرا که این بازیکن احتمالا تداعی کننده هافبک اسپانیایی سابق تیم، سانتی کازورلاس. سبایوس در همین دقایق اندکی به میدان رفته به خوبی نشان داده است چقدر سخت توپ را از دست می دهد و کنترل عالی روی توپ دارد چیزی که آرسنال با داشتن ژاکا از موضوع آسیب شدید می دید. نقطه قوت دیگری که این بازیکن خوش استیل اسپانیایی به ما نشان داد پرس ناگهانی روی بازیکن صاحب توپ در یک سوم دفاعی حریف است که اکثرا منجر به گرفتن خطا یا ایجاد موقعیت خطرناک برای تیم خودی شده است. به شما پیشنهاد می کنم برای دیدن بازی های سبایوس هیجان زده باشید. این بازیکن 22 ساله قطعا توانایی های زیادی در زمین بازی دارد و امیدوارم امری در یک پست مناسب از این بازیکن استفاده کند هرچقدر بیشتر بازی کند و اعتماد به نفس کافی در EPL را پیدا کند روزهای درخشان تری در انتظار تیم خواهد بود.

 

ثبت نظر شما
14+9=

نظرات کاربران

یه توپچی واقعی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۵/۱٦ گفت »
1
اول تابستون خیلی نا امید بودم و به خودم گفتم امسالم تیم بازیکن خوب جذب نمی کنه ولی بعد از اینکه سبایوس و په په اومدن خیلی امیدوار شدم.اگه خط دفاع هم تقویت بشه خیلی عالی میشه چون فصل قبل پاشنه آشیل تیم دفاع بود

دیگر خبرهای آرسنال

تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا
آرسنال در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ اروپا مقابل استاندارد لیژ به تساوی ۲-۲ رسید و به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کرد.
 آرسنال 9 لاندن بیز 0 (Continental Cup)
به بردهای پرگل عادت کردیم...صعود دختران آرسنال به یک چهارم نهایی کانتیننتال کاپ
لنو: لیونبرگ در بازی ما را آزادتر گذاشته است
بازیکنان کم کاری نمیکردند، هر چه میکردیم کارساز نبود...
کنفرانس مطبوعاتی لیونبرگ بعد از پیروزی مقابل وستهام
همکاران زیادی ندارم که با آنها صحبت کنم پس فقط با ادو حرف میزنم...

آخرین نظرات

Mehdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۲۰ نوشت :
سلام به نظر من گواردیولا یا مورینیو گذینه های خوبی هستند و ما دوست داریم که به تیم کمک کنیم و به اوج واقعی آرسنال برسیم و بالاتر از تیم های دیگر بشیم و این تو ذات آرسنال بزرگ نمیبینم که انقدر ضعیف و ...

مربوط به فردی سرمربی احتمالی آرسنال تا پایان فصل
Mehdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۲۰ نوشت :
امیدواریم این بازی باشه که روند موفقیت اثر گذار تو تیم آرسنال بزرگ رو با بازیکنان و کادر فنی داشته باشه 🤗

مربوط به دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۸ نوشت :
کاش تیم مردا هم اینجوری بازی میکرد 🙁

مربوط به ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL
روح الله رجبی در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۷ نوشت :
تیری هانری بیاد چون قلبش با ارسناله این همه به امری فرصت دادن به انری فرصت میدادن بهتر بود حداقل ارسنالی اصیله

مربوط به لیونبرگ در مورد بازی با نوریچ، برایتون ، ونگر و دفاع
روح الله رجبی در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۷ نوشت :
اقای ونگر باید برگرده ارسنال حداقل تیم روزمین بازی میکرد زیبا بازی میکرد

مربوط به آرسن ونگر به دنیای فوتبال بازگشت
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی