کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اونای امری گفت: دوست ندارد تیمش با لیورپول روبرو شود. سرمربی آرسنال اونای امری تاکید کرد دوست ندارد تیمش در مقابل لیورپول بازی کند، اما این یک محک جدیست تا تیمش بتواند در مقابل قهرمان اروپا بازی را برنده شود.

توپچی ها در آخرین بازی خود مقابل لیورپول در آنفیلد با نتیجه ی ۵ بر ۱ شکست خوردند و از ۴ ام آوریل سال ۲۰۱۵ هنوز نتوانسته اند لیورپول را شکست دهند. هر دو تیم، دو بازی اول فصل خود را با برد آغاز کردند، اما بازی مقابل لیورپول محک جدی برای اونای امری خواهد بود تا نشان بدهد تیمش چقدر آماده ی رقابت برای جایگیری در بین ۴ تیم بالای جدول است.

 

امری گفت: ما دوست نداریم با لیورپول بازی کنیم(به شوخی).  آرزو داشتیم مقابل آنها قرار نمیگرفتیم. این یک رقابت واقعی و یک امتحان خوب برای آرسنال است. برای تمام حامیان و طرفداران ما رفتن به آنفیلد با ۶ امتیاز از ۲ بازی قبلی بسیار خوب است. هدف ما کاهش فاصله خودمان با چلسی، لیورپول، منچسترسیتی و تاتنهام است.   وقتی در مقابل آنها بازی میکنیم این یک آزمون بزرگ است تا نشان دهیم چقدر قوی هستیم. مطمئن هستم که هفته ی آینده بازی خیلی خوبی خواهیم داشت.

ما از ابتدا به زمین میرویم تا سوار بر بازی و به آنها مسلط شویم و متوجه نقشه های آنها در بازی بشویم و اهداف بازیکنان و ظرفیت های آنها را شناسایی کنیم. ما، هم برای دفاع کردن و هم برای حمله کردن به آنجا میرویم.

من فکر میکنم که اول باید مثبت باشیم و بعد سخت تلاش کنیم. من قبلا سخت کار کرده ام و حال و آینده من نیز اینگونه خواهد بود. بعد از آن میتوانیم برنده شویم یا بازی را واگذار کنیم. اما با هر اتفاقی که بیفتد باز هم مثبت فکر میکنیم و به جلو می رویم.

با اینکه آرسنال فصل گذشته بسیار تلاش کرد تا در ۴ تیم بالای جدول قرار گیرد، اما ناکام ماند و تیم های دیگری جایگاه سوم و چهارم را گرفتند و لیورپول با ۲۷ امتیاز فاصله از آرسنال در جایگاه دوم و منچسترسیتی با یک امتیاز بیشتر از لیورپول قهرمان شد. با اینکه آرسنال در فصل گذشته در مقابل تیم های تاپ جدول ضعیف عمل کرد، اما آنها سخت میکوشند تا در این فصل انتظارات امری را برآورده کنند. یکی از عملکردهای قابل قبول آنها نتیجه یک بر یک مساوی آنها در آنفیلد در مقابل لیورپول بود.

امری افزود: امسال سال متفاوتی است، ما میرویم تا هر بازی را ببریم و نقاط ضعف خود را بهبود ببخشیم و میخواهیم جاه طلب باشیم و فاصله ی خود را با بقیه تیم ها کم کنیم وقتی در مقابل تیم های عالی نظیر لیورپول، منچسترسیتی و چلسی بازی میکنیم، بهترین عملکرد خود را به نمایش میگذاریم. بازیکنانی که در اختیار داریم روحیه ی خوب و بالایی دارند و در تمرینات خوب میدرخشند. من خوشحال هستم و تیمم را در این رقابت بسیار آماده و جاه طلب میبینم.

ثبت نظر شما
16+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل
په په ، ان کتیا ، سبایوس و لاکازت ...
کنفرانس خبری میکل آرتتا پیش از دیدار با نیوکاسل
در مورد امری و صحبت‌هایش، چیزی نخوانده‌‎ام
لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL
یک برد حیاتی در خانه ی حریف
این تعطیلات نیست! آمده ایم اینجا تا کار کنیم
صحبت های هکتور بیرین در مورد سفر تیم به دبی و آرتتا
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی
شلخته بازی کردیم ، نیاز داریم تا سازگاریمان را با توپ بیشتر کنیم !

آخرین نظرات

بهنام در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۲۱ نوشت :
4.4.2رمز موفقیت آرسناله.په په و مارتینلی وینگر اوبا و لاکا نوک توریرا و ژاکا وسط نمیدونم چرا هرکی میاد آرسنال ترسو هست


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۱۳ نوشت :
نیمه اول برنلی
تیم فوق افتضاح بود، داغون داغون
اوبامیانگ 2تا تک به تکو خراب کرد، باورم نمیشد
یکیشو میشه گفت دروازه خالی

مربوط به همیشه به آمدن به آرسنال فکر میکردم
هدا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۸ نوشت :
وای وای وای
نیمه اول بورنموث، بهترین آرسنال 7 یا 8 سال اخیر دیدم
همه حرکته عالی، هد، خطا، اوت همه عالی و هدفمند، مخصوصا گوندوزی 100 درصد بود
فقط 2تا اشتباه بد کرد ژاکا

مربوط به وستهم یونایتد 0 آرسنال2 Fa Cup
ایمان در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۵ نوشت :
چند قسمت از بازی هاشو تو یوتیوب دیدم . کمی در دویدن کند هست . اما تو ضربات سر و تکل صحیح و توپ گیری مهارت خوبی داره همچنین تو بازیسازی از خط دفاع توانایی خوبی داره . به نظرم با این خصاصت کرونکه بهتر ا...

مربوط به پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی