کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

شکست آرسنال در فینال لیگ اروپا باعث شد تا توپچی ها برای سومین فصل پیاپی از کسب لیگ قهرمانان اروپا جا بمانند.اتفاقی که انتظار می رفت تا بودجه ی تابستانی توپچی ها را به حداقل برساند اما حالا جاش کرونکه آنرا علت اصلی خرید های آرسنال در این تابستان اعلام کرده است.
صحبت های جاش کرونکه با بی بی سی:
شروع شدن نیمه ی دوم بازی و فهمیدن وضعیت تیم در آن مقطع و دیدگاه ما نسبت به هدف های تابستانی، ما را مجبور به تغییر استراتژی های تیم بر مبنای آن بازی کرد‌. ما می دانستیم که استعداد های بزرگ به دنبال حضور در لیگ قهرمانان هستند. اما من در هواپیمای برگشت از باکو به رائول و روز بعد در دیداری به امری گفتم که بیایید تا جدی باشیم و مشکل تیم را پیدا کنیم و آنها هم با تیمی قوی به دنبال بازیکنان با استعدادی در مارکت که تمایل به بازی در آرسنال دارند رفتند. من فکر می کنم تابستان قدرتمندی داشتیم.ما پست های مخصوصی در زمین را در زمین مد نظر داشتیم تا برای این فصل و سال های آینده تقویت کنیم. همچنین رده سنی مخصوصی را زیر نظر داشتیم. بدون سهمیه لیگ قهرمانان خیلی مطمئن نبودیم که موفق  می شویم اما من اداره ی فوتبالی باشگاه را تشویق کردم تا مصمم باشند.وقتی آرسنال به دنبال بازیکنی می رود با بقیه تیم ها تفاوت دارد.

هنگامی که ما از باکو برگشتیم وضعیت خوب و قدرتمندی نداشتیم اما باز هم کسانی بودند که باور داشتند که آرسنال هنوز هم همان هاله ی قدرتمند سابق را دارد و ما نیز تلاش می کنیم تا آنرا برای آینده و حال حفظ کنیم. امیدوارم که هوادارن ما منظور من از مصمم بودن را بفهمند.ما در وضعیتی نبودیم که خرید هایمان وابسته به فروش هایمان باشند اما خوشحالم که بازیکنانی که از تیم رفته اند را با خود داشته ایم.

آیا خرید ها واکنش شما به اعتراضات هوادارن بوده است؟
خرید های تابستانی و شکستن رکورد نقل و انتقالات نمی توانند بر پایه ی نظرهای  عمومی باشند زیرا این باشگاه را به سمت جلو نمی برد ولی ما سعی کردیم تا کاری  که باید را انجام دهیم و جواب هوادارن با با تمام توانایی ممکن و به بهترین شکل بدهیم. ما هدف های اصلی را مشخص کردیم و روی آنها کار کردیم و موفق به انجام آنها شدیم. این شاید برای هوادارن اشتیاق آور باشد که می دانند ما در حال فعالیت در مارکت هستیم اما از جزئیات آن خبر ندارند و ناگهان با آمدن اسم های مختلف سورپرایز می شوند. قسمت سخت کار صبور بودن و فهمیدن این است که ما برنامه های ما چند ساله هستند‌.ما این کار را با با تیم آمریکاییمان انجام داده ایم و حالا می خواهیم تا این آدم ها و تصمیمات را در آرسنال پیاده کنیم و من فکر می کنم این تابستان نمونه ای کامل از کیفیت کسانی است که ما اینجا داریم.امری دقیقا چیزی است که ما نیاز داریم.

در مورد امری
او عالی بوده است و کار بزرگی را انجام داده است.جانشین سرمربی ای افسانه ای  شدن نه تنها در آرسنال بلکه در کل اروپا سخت است.من فکر می کنم روش های روزانه ی اونای عالی است.او خارج زمین کار می کند و ویدیو های مختلف نگاه می کند.او ارتباط های مختلف بر قرار می کند.انرژی و صمیمیت او عالی است. رقابت در لیگ هدف اصلی همیشگی ماست که مرتبا درباره ی آن صحبت می کنیم.بر اساس سختی لیگ ما که بهترین لیگ است، اگر شما برای قهرمانی لیگ رقابت کنید،برای جام های دیگر مانند اف ای کاپ و ... نیز رقابت می کنید و می خواهیم برای قهرمانی در تمام آنها تلاش کنیم.

حریف های قدرتمندی مانند قهرمان لیگ و قهرمان لیگ قهرمانان وجود دارند و ما می دانیم که چه کاری باید انجام دهیم‌.ما می دانیم که ترکیب های قدرتمندی رو به روی ما هستند.بنابراین با ترکیب قوی تر نسبت به باکو آمده ایم و من مشتاقم تا ببینم این گروه چه خواهد کرد زیرا من فکر می کنم که ما روحیه لازم را داریم و آنها می دانند و آنها نی دانند که باید که چه کاری را برای ما انجام دهند‌.
آرزوی ما مانند هوادارن قهرمانی در لیگ است و می خواهیم تا جایی که ممکن است و دیدن فوتبالی سرگرم کننده است و من حس می کنم که گروه لازم برای انجام آنرا داریم.

ما سقف آرزوی بلندی داریم و من تنها بعد از فینال باکو فکر می کنم که فینال لیگ قهرمانان چگونه است.۶ باشگاه عالی در لیگ برتر وجود دارد و متاسفانه تنها ۴ تیم به لیگ قهرمانان می روند.حضور در لیگ قهرمانان بازیکنان مختلفی را جذب می کند که تنها می خواهند در لیگ قهرمانان بازی کنند.

هدف ما برگشت به لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ است.

ثبت نظر شما
6+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل
په په ، ان کتیا ، سبایوس و لاکازت ...
کنفرانس خبری میکل آرتتا پیش از دیدار با نیوکاسل
در مورد امری و صحبت‌هایش، چیزی نخوانده‌‎ام
لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL
یک برد حیاتی در خانه ی حریف
این تعطیلات نیست! آمده ایم اینجا تا کار کنیم
صحبت های هکتور بیرین در مورد سفر تیم به دبی و آرتتا
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی
شلخته بازی کردیم ، نیاز داریم تا سازگاریمان را با توپ بیشتر کنیم !

آخرین نظرات

بهنام در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۲۱ نوشت :
4.4.2رمز موفقیت آرسناله.په په و مارتینلی وینگر اوبا و لاکا نوک توریرا و ژاکا وسط نمیدونم چرا هرکی میاد آرسنال ترسو هست


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۱۳ نوشت :
نیمه اول برنلی
تیم فوق افتضاح بود، داغون داغون
اوبامیانگ 2تا تک به تکو خراب کرد، باورم نمیشد
یکیشو میشه گفت دروازه خالی

مربوط به همیشه به آمدن به آرسنال فکر میکردم
هدا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۸ نوشت :
وای وای وای
نیمه اول بورنموث، بهترین آرسنال 7 یا 8 سال اخیر دیدم
همه حرکته عالی، هد، خطا، اوت همه عالی و هدفمند، مخصوصا گوندوزی 100 درصد بود
فقط 2تا اشتباه بد کرد ژاکا

مربوط به وستهم یونایتد 0 آرسنال2 Fa Cup
ایمان در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۵ نوشت :
چند قسمت از بازی هاشو تو یوتیوب دیدم . کمی در دویدن کند هست . اما تو ضربات سر و تکل صحیح و توپ گیری مهارت خوبی داره همچنین تو بازیسازی از خط دفاع توانایی خوبی داره . به نظرم با این خصاصت کرونکه بهتر ا...

مربوط به پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی