کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اولین باخت فصل آرسنال برابر لیورپول در آنفیلد رقم خورد.پنالتی محمد صلاح در نیمه‌ی دوم باعث عوض شدن جریان بازی برای آرسنال شد.

درباره‌ی شکست برابر لیورپول...
بله ما شکست خوردیم اما موقعیت‌های زیادی برای گل زنی ایجاد کردیم.در اینجا بازی کردن هیچ وقت آسان نبوده است و لیورپول تیم بسیار خوبی است.اما من فکر می کنم که اگر ما در نیمه‌ی اول گل می‌زدیم بازی شکل دیگری داشت و ما فرصت های مختلفی نیز داشتیم. به نظر من گل دوم بازی را کشت و بعد از آن بازی بسیار سخت شد.ما روحیه خود را حفظ کردیم و تا آخر بازی کردیم و گل زدیم اما این بازی می توانست متفاوت باشد.

درباره ی پنالتی...
این یک واکنش است و شما نمی توانید آنرا از بین ببرید. وقتی برگشتم دیدم که او را گرفته‌ام پش سریعا لباس او را رها کردم.من بعد از بازی با صلاح حرف زدم و او گفت من حس نکردم که تو مرا گرفته ای و برای همین هم زمین نیفتادم.ولی خب با VAR نمی توان قدرت را دید و این کار را برای داوران مشکل می کند.آنها تنها لباس را می‌بینند و من نمی توانم اعتراض کنم زیرا برای آنها هم سخت است. اگر شما لباس بزرگ بپوشید همیشه احتمال پنالتی گرفتن وجود دارد.اما اگر شما محکم کسی را بگیرید و قدرت وی را هنگامی که سمت توپ می‌رود تغییر دهید متفاوت است. اما خب یک واکنش بود و همین است.پنالتی شد و من کارت گرفتم و روی گل سوم نتوانستم کاری کنم زیرا امکان داشت که اخراج شوم و این کار تیم را سخت و آنها را ۱۰ نفره می کرد. این کارت باعث شد که من مجبور شوم با احتیاط‌تر بازی کنم که کار را سخت تر کرد.اما ما تا آخر جنگیدیم و موقعیت‌های زیادی ساختیم تا گل بزنیم.ما الان ۶ امتیاز در ۳ مسابقه داریم و هفته‌ی بعد مسابقه‌ای سخت با تاتنهام داریم.ما باید به فکر آینده باشیم و به دنبال پیروزی باشیم.

درباره ی تاثیر کشیدن پیرهن در پنالتی...
نحوه کشیدن و قرار دادن دست و قدرت کشیدن متفاوت است و VAR نمی تواند قدرت را ببیند و این چیزی است که من گفتم. اما این سخت که بگوییم پنالتی نیست چون ما کشیده شدن پیراهن را می بینیم. بنابراین من قضاوت یا شکایتی نمی‌کنم.این یک واکنش انکار نشدنی است. فوتبال همین است و دوست من محمد صلاح هم چیزی حس نکرد اما این فوتبال است و ما باید به فکر آینده باشیم.

چقدر در عقب زمین راحت بودیم...
این روش بازی ماست که از عقب بازیسازی کنیم‌.ما کیفیت لازم را داریم و می خواهیم تا در هر بازی پیشرفت کنیم و نقشه هایمان را عملی کنیم.ما امروز سعی کردیم که از عقب بازی کنیم و مالکیت را در اختیار بگیریم و با استفاده از حرکت بین خطوط از عمق حمله کنیم.

ثبت نظر شما
0+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

وستهم یونایتد 0  آرسنال2  Fa Cup
لیا ولتی اولین گلش را با پیراهن آرسنال جشن گرفت ..
پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
خرید مدافع سطح پایین چه دردی را دوا میکند؟
کیتلین فورد به آرسنال پیوست
فوروارد استرالیایی خرید جدید توپچی ها...
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی
مهم ترین سوالاتی که در کنفرانس مطرح شد...
 آرسنال 1 چلسی 4 The Fa WSL
صدرنشینی را از دست دادیم

آخرین نظرات

ایمان در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۵ نوشت :
چند قسمت از بازی هاشو تو یوتیوب دیدم . کمی در دویدن کند هست . اما تو ضربات سر و تکل صحیح و توپ گیری مهارت خوبی داره همچنین تو بازیسازی از خط دفاع توانایی خوبی داره . به نظرم با این خصاصت کرونکه بهتر ا...

مربوط به پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰٦ نوشت :
واقعا دارم می گم چرا از اول پپه رو نزاشت تو ترکیب اون نلسون و ساکا سانتر هاشون همش می رفت تو تماشاگرا لاکازت هم اصلا آماده نبود ولی تو یک سال امری ندیده بودم که اوزیل انقدر بدوءه ولی به نظرم می تونیم ...

مربوط به در راه خوبی قرار داریم
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
تنها دلیل نبردن بازی بورنموث= مربی قبلی
ساکا افتضاح، نلسون افتضاح، لاکازت افتضاح
بقیه همه عالی بودن
چه بازی ای کرد تیم
از 1 تا 90،بورنموث تو قوطی بود

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
نیمه اول بورنموث
تیم عالی بود تا قبل گل
جوونا خیلی داغونن، افتضاح
لاکازت داغووووون
ژاکا، توریرا، دفاعا غیر از ساکا، عالی
حیفه اگه نبریم این بازیو

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی