کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
 
💬 اونای امری :
 
" ما باید ذهن خود را پاک کنیم. در نیمه اول اشتباهاتی داشتیم. هواداران ما رو به جلو هل دادند و کمک کردند. گل لاکازت نکته کلیدی نیمه اول بود. هرکسی ۹۰ دقیقه بازی را دید، لذت برد."
 
 
 
 
💬 اونای امری :
 
" بدیهی است که بعد از 2 - 2 ما می‌توانیم به واکنش خود و جو ایجاد شده بسیار افتخار کنیم و اینکه چگونه طرفداران ما بعد از رسیدن به گل دوم ما را به این سمت سوق دادند و شانس گل سوم را داشتیم. نتیجه این است که ما سزاوار بیشتر از این هستیم. حرکت آن‌ها نیمه دوم ما بهتر از نیمه اول بازی را کنترل کردیم. اولین گل تاتنهام یک اشتباه بود ، اما ما آن عمل را بیشتر با قلب انجام دادیم تا سر. اگر شما یک اشتباه بکنید ، آن‌ها بازیکنان بسیار خوبی برای کسب گل خواهند داشت. گل دوم نیز همین است ، یک اشتباه. بیست و پنج دقیقه اول ما بسیار خوب بودیم."
 
 
 
 
💬 اونای امری درباره متئو گوندوزی :
 
"او خیلی جوان است ، اما در حال پیشرفت است. سال گذشته برای او شگفت‌انگیز بود و ریتم بازی را به دست می‌گرفت. امسال او یک گام دیگر به ما کمک می‌کند. با توپی که به ما می‌دهد کنترل زیادی در بازی به ما می‌دهد. او تلاش می‌کند تا تعادل را در حالت تدافعی نیز بگیرد و با بدن خود کار کند. او بسیار از خودش انتظار دارد ، زمانی که مانند امروز بازی می‌کند ، من ترجیح می‌دهم با او تعادل تیم را حفظ کنم."
 
 
💬 اونای امری درمورد اشتباهات دفاعی :
 
"ما باید در محوطه خودمان باهوش باشیم. در طول 90 دقیقه،عملکرد دفاعی خیلی مثبت تر بود. برخی از اشتباهات است که می خواهیم برای بهبود آنها تلاش کنیم."
 
 
💬 اونای امری درمورد اشتباه گرانیت ژاکا :
 
''در طول 90 دقیقه به عملکردش افتخار میکنم. ما برخی از این اشتباهات را همراه داریم اما من میخواهم تا از این اشتباهات استفاده کنم تا یاد بگیریم دوباره تکرار نشود. چیز های مثبت بسیاری نیز وجود دارد. پنالتی واقعا یک عکس و العمل نا امید کننده بود. اگر بازی را برده بودیم کمتر درباره اون اشتباه صحبت میکردیم."
 
 
📍آیا در عمق بازی کردن باعث سخت تر کردن بازی ما میشود تا بیشتر در زمین دچار اشتباه شویم؟
 
💬 اونای امری :
 
"ما باید در خط هافبکمون تعادل ایجاد کنیم ، این کار با خوب پرس کردن تیم حریف به ثمر میرسد. بعضی وقت ها این تعادل داشتن نیاز دارد پیشرفت کند ولی در اکثر مواقع خوب بودیم. لوکاس توریرا عالی بازی کرد و بعد تصمیم گرفتم او را با دنی سبایوس عوض کنم تا از کیفیت او در خط حمله استفاده کنیم. همه بازیکنان خوب بازی کردند ، متئو گوندوزی و لوکاس توریرا و گرانیت ژاکا. بله چند اشتباه داشتیم ولی کلی نکته مثبت هست که باید در آینده یاد بگیریم."
 
ترجمه : مجله آرسنال

ثبت نظر شما
5+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
خرید مدافع سطح پایین چه دردی را دوا میکند؟
کیتلین فورد به آرسنال پیوست
فوروارد استرالیایی خرید جدید توپچی ها...
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی
مهم ترین سوالاتی که در کنفرانس مطرح شد...
 آرسنال 1 چلسی 4 The Fa WSL
صدرنشینی را از دست دادیم
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا  پس از تساوی مقابل شفیلدیونایتد
صحبت های مهمی که پس از بازی با شفیلد مطرح شد..

آخرین نظرات

ایمان در تاریخ ۱۳٩۸/۱۱/۰۵ نوشت :
چند قسمت از بازی هاشو تو یوتیوب دیدم . کمی در دویدن کند هست . اما تو ضربات سر و تکل صحیح و توپ گیری مهارت خوبی داره همچنین تو بازیسازی از خط دفاع توانایی خوبی داره . به نظرم با این خصاصت کرونکه بهتر ا...

مربوط به پابلو ماری در آستانه عقد قرارداد با آرسنال
وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰٦ نوشت :
واقعا دارم می گم چرا از اول پپه رو نزاشت تو ترکیب اون نلسون و ساکا سانتر هاشون همش می رفت تو تماشاگرا لاکازت هم اصلا آماده نبود ولی تو یک سال امری ندیده بودم که اوزیل انقدر بدوءه ولی به نظرم می تونیم ...

مربوط به در راه خوبی قرار داریم
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
تنها دلیل نبردن بازی بورنموث= مربی قبلی
ساکا افتضاح، نلسون افتضاح، لاکازت افتضاح
بقیه همه عالی بودن
چه بازی ای کرد تیم
از 1 تا 90،بورنموث تو قوطی بود

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
نیمه اول بورنموث
تیم عالی بود تا قبل گل
جوونا خیلی داغونن، افتضاح
لاکازت داغووووون
ژاکا، توریرا، دفاعا غیر از ساکا، عالی
حیفه اگه نبریم این بازیو

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی